Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Doktor od deskorolek, czyli j...

Strony: << poprzednia ... 5, 6, 7, 8, 9 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Doktor od deskorolek, czyli jak to naprawić..., Warsztat
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A wiec piszcie tu jakimi niekonwencjonalnymi sposobami naprawialiscie swoje deskorolki. Ja  sam wzmocnilem podkladke pod truck, bo sie calkowicie polamala, i nie mozna bylo jeje przykreci, wiec uzylem kilku metalowych blaszek, wypilowalem szpary w resztkach podkladki, wsadzilem tam blaszki i przykrecilem, odziwo truch sie trzymal xD A jakie wy mieliscie pomysly na "uleczenie" deski ?

*Napisane Jan 29, 2006, 9:30 pm Ostatnio edytowane Jul 24, 2011, 5:59 pm przez bydlak
kacperskate

kacperskate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kacperskate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na moim starym decku POGO zaczalem wycinc paski na gripe,potem malowalem grip markerem np cos takiego =) na prawie calym decku zajebiscie*e to wygladalo

Napisane Aug 7, 2009, 11:50 pm
ziomek97

ziomek97

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ziomek97 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak mi się dużo piachu nawali do łożysk to wlewm do kubeczka troche gazu od zaplniczki, wrzucam tam łożyska na 3minuty, wyjmuje czekam aż wyschną potem mocze szmatke w gazie zapalniczkowym(ronsonol) i wycieram schną i są jak nowe

*Napisane Aug 8, 2009, 3:37 pm
Lean

Lean

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lean zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cobra142 powiedział(a):
ja jak każdy chipsy i jakieś pęknięcia vikolem i czasem kropelką kleje i w zaciski na noc :D

Niedawno chciałem podać koledze deske, stukając moja o jego... okazało sie potem że deska jechała jego tailem w mój nose :( siekneło i mi rozwarstwiło...
nalałem vikolu na noc w to miejsce i wwaliłem w imadło... Teraz deska wyglada jakby nic tam nigdy nie było  ^^)

Napisane Aug 8, 2009, 3:47 pm Ostatnio edytowane Aug 8, 2009, 3:47 pm przez Lean
poti94

poti94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poti94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dzisiaj posmarowałem sobie w rozwarstwionym miejscu deskę wikolem, zobaczymy co z tego będzie :P

Napisane Aug 8, 2009, 5:08 pm
Lean

Lean

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lean zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poti94 powiedział(a):
dzisiaj posmarowałem sobie w rozwarstwionym miejscu deskę wikolem, zobaczymy co z tego będzie :P

musisz jeszcze czymś to scisnąć

Napisane Aug 8, 2009, 5:31 pm
poti94

poti94

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poti94 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lean powiedział(a):
poti94 powiedział(a):

musisz jeszcze czymś to scisnąć

wiem, wiem  :)

Napisane Aug 8, 2009, 5:53 pm
Cobra142

Cobra142

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Cobra142 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Lean powiedział(a):
Cobra142 powiedział(a):
ja jak każdy chipsy i jakieś pęknięcia vikolem i czasem kropelką kleje i w zaciski na noc :D

Teraz deska wyglada jakby nic tam nigdy nie było  ^^)

mam tak samo :D

Napisane Aug 8, 2009, 11:00 pm
OrangeHammer

OrangeHammer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to OrangeHammer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poti94 powiedział(a):

Ja tak robiłem ale to nic nie daje, po tygodniu znowu się odkleja

Napisane Aug 13, 2009, 10:22 am
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja gumkę pivot zastąpiłem dwoma kawałkami dętki,które wcisnąłem w tą dziurkę i będę tak robić już zawsze bo to sie sprawdza...

Napisane Aug 13, 2009, 11:29 am
poti94

poti94

Member
Wyświetl posty

OrangeHammer powiedział(a):
poti94 powiedział(a):

dobry i tydzień :P

Napisane Aug 13, 2009, 11:33 am
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przypomniało mi się też że jak mam jakis ubytek w blacie to biore klej "Magic"-taki w czerwonej tubce aluminiowej i jak wysycha to sie robi taki przezroczysty i twardy a jak decha mi uderza w to miejsce to nie ma opcji żeby dalej sie dorżnęła.
POLECAM!!!!

Napisane Aug 13, 2009, 11:41 am
ali1992

ali1992

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ali1992 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elsajan powiedział(a):
A wiec piszcie tu jakimi niekonwencjonalnymi sposobami naprawialiscie swoje deskorolki. Ja  sam wzmocnilem podkladke pod truck, bo sie calkowicie polamala, i nie mozna bylo jeje przykreci, wiec uzylem kilku metalowych blaszek, wypilowalem szpary w resztkach podkladki, wsadzilem tam blaszki i przykrecilem, odziwo truch sie trzymal xD A jakie wy mieliscie pomysly na "uleczenie" deski ?

tak, tak najlepiej wziasc kawalek detki wyciac na dol tracka bo podladki z blachy to gowno... podkladki sa przeciez po to zeby tracki nie wbijaly sie w deck...
ja osobiscie "bagazniki" kleje zywica poliestrowa czy jakos tak ; D zaje.biscie trzyma, jak stwardnieje jest jak plastik ;d

Napisane Aug 13, 2009, 1:33 pm
cybek

cybek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cybek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

poti94 powiedział(a):

To przyklejasz znowu i jest cacy !

Napisane Aug 13, 2009, 2:41 pm
karoleskiSB

karoleskiSB

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karoleskiSB zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

cybek powiedział(a):
poti94 powiedział(a):

To przyklejasz znowu i jest cacy !

elo cybek!!!

Napisane Aug 13, 2009, 2:45 pm
Jumping

Jumping

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jumping zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

filipulus powiedział(a):
ja ostatni nie moglem odkrecic kingpina bo sie truck złamał wiec wziełem decka przewierciłem i obcęgami kingpina urwałem, mam teraz nową deske przynajmniej :D

wziełem
piszę się "wziąłem" btw

Napisane Aug 13, 2009, 4:13 pm
DSKkompany

DSKkompany

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DSKkompany zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja robie sobie dodatkowe dziórki w trackah jak som złe

Napisane Aug 13, 2009, 7:23 pm
Lean

Lean

Member
Wyświetl posty

poti94 powiedział(a):

gówno prawda... jak dobry masz klej i dobre zaciski to ci długoo potrzyma... niedawno po klejeniu zajeba*łem o miejscówke nosem klejonym i nic sie nie rozwarstwiło :)

Napisane Aug 13, 2009, 8:35 pm
maniekngs

maniekngs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maniekngs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak złamałem deche na środku to skleiłem złamanie, a następnie dokręciłem pod spód takie metalowe podkładki 20 cm po obydwu stronach :) i deska jest nie do zniszczenia w tym miejscu xD ale trochę ciężka ;|

Napisane Aug 13, 2009, 8:38 pm
Jankes4

Jankes4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jankes4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak mi się deska złamała to wziąłem okolo 30 patyczków od lodów ze sklepu, polozylem je wokół deski i skleiłem.

Napisane Aug 13, 2009, 9:41 pm
Mat3s

Mat3s

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mat3s zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe, czego ja z deska nie robilem :d
przybijanie nakrętek do truckow kamieniem/mlotkiem to byl u mnie standard, zawsze mialem zjechane gwinty, ale widze ze to 'norma' ;d
najdziwniejsza rzecz jaka zrobilem z deska to roztopienie gumki opalarka.. talerzyki mi sie tak powyginaly (talerzyki homemade, trucki za mocno skrecone i jest efekt ) ze nie moglem odkrecic kingpina. Innego wyjscia niz roztopienie gumki nie bylo ;d

Napisane Aug 14, 2009, 3:04 pm
Strony: << poprzednia ... 5, 6, 7, 8, 9 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja