Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Doktor od deskorolek, czyli j...

Strony: << poprzednia ... 8, 9, 10, 11, 12 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Doktor od deskorolek, czyli jak to naprawić..., Warsztat
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A wiec piszcie tu jakimi niekonwencjonalnymi sposobami naprawialiscie swoje deskorolki. Ja  sam wzmocnilem podkladke pod truck, bo sie calkowicie polamala, i nie mozna bylo jeje przykreci, wiec uzylem kilku metalowych blaszek, wypilowalem szpary w resztkach podkladki, wsadzilem tam blaszki i przykrecilem, odziwo truch sie trzymal xD A jakie wy mieliscie pomysly na "uleczenie" deski ?

*Napisane Jan 29, 2006, 9:30 pm Ostatnio edytowane Jul 24, 2011, 5:59 pm przez bydlak
DSKkompany

DSKkompany

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DSKkompany zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja robie sobie dodatkowe dziórki w trackah jak som złe

Napisane Aug 13, 2009, 7:23 pm
Lean

Lean

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lean zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

OrangeHammer powiedział(a):
poti94 powiedział(a):
dzisiaj posmarowałem sobie w rozwarstwionym miejscu deskę wikolem, zobaczymy co z tego będzie :P

Ja tak robiłem ale to nic nie daje, po tygodniu znowu się odkleja

gówno prawda... jak dobry masz klej i dobre zaciski to ci długoo potrzyma... niedawno po klejeniu zajeba*łem o miejscówke nosem klejonym i nic sie nie rozwarstwiło :)

Napisane Aug 13, 2009, 8:35 pm
maniekngs

maniekngs

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to maniekngs zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jak złamałem deche na środku to skleiłem złamanie, a następnie dokręciłem pod spód takie metalowe podkładki 20 cm po obydwu stronach :) i deska jest nie do zniszczenia w tym miejscu xD ale trochę ciężka ;|

Napisane Aug 13, 2009, 8:38 pm
Jankes4

Jankes4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jankes4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak mi się deska złamała to wziąłem okolo 30 patyczków od lodów ze sklepu, polozylem je wokół deski i skleiłem.

Napisane Aug 13, 2009, 9:41 pm
Mat3s

Mat3s

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mat3s zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehe, czego ja z deska nie robilem :d
przybijanie nakrętek do truckow kamieniem/mlotkiem to byl u mnie standard, zawsze mialem zjechane gwinty, ale widze ze to 'norma' ;d
najdziwniejsza rzecz jaka zrobilem z deska to roztopienie gumki opalarka.. talerzyki mi sie tak powyginaly (talerzyki homemade, trucki za mocno skrecone i jest efekt ) ze nie moglem odkrecic kingpina. Innego wyjscia niz roztopienie gumki nie bylo ;d

Napisane Aug 14, 2009, 3:04 pm
dfilipczak

dfilipczak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dfilipczak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie lewa strona taila nadłamała czy mozna cos z tym zrobic ??

Napisane Jun 8, 2011, 8:51 pm
bober0700

bober0700

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bober0700 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ostatnio poskładałem z dwóch połamanych blatów jeden dobry  i jeździłem na nim z miesiąc ! ;d

Napisane Jun 9, 2011, 4:23 pm
kowal666

kowal666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kowal666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja rozwarstiony blat zakleiłem shoe goo i jest spoko  :cyclops:

Napisane Jun 17, 2011, 10:12 pm
farmerTOM

farmerTOM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to farmerTOM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mat3s powiedział(a):
hehe, czego ja z deska nie robilem :d
przybijanie nakrętek do truckow kamieniem/mlotkiem to byl u mnie standard, zawsze mialem zjechane gwinty, ale widze ze to 'norma' ;d
najdziwniejsza rzecz jaka zrobilem z deska to roztopienie gumki opalarka.. talerzyki mi sie tak powyginaly (talerzyki homemade, trucki za mocno skrecone i jest efekt ) ze nie moglem odkrecic kingpina. Innego wyjscia niz roztopienie gumki nie bylo ;d

Było!!! Trzeba było wsadzić w zacisk lub imadło trucka luz by się zrobił i byś odkręcił wiem bo tak robiłem jacy ci ludzie są niemyślący  :O

Napisane Jun 17, 2011, 10:21 pm
masur1

masur1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to masur1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widziałem w kozich młodego, co nosea miał obklejonego naklejkami żeby się nie rozwarstwiał czy coś :D

Napisane Jun 20, 2011, 11:39 pm
liber333

liber333

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to liber333 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elasnie, co zrobic jak sie deck rozwarstwia?

a co do tematu, kiedys nie mialem przy sobie ani grosza a potrzebowalem montazowek, wiec kupilem w sklepie budowniczym 8 srubek, takie jak montazowe na wage, wyszo ze musze zaplacic 30~ gr wiec koles kazal mi wziasc te srubki i spier@#$ać :D

Napisane Aug 7, 2011, 7:24 pm
seweryn1996

seweryn1996

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seweryn1996 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jak mam jakieś ubytki to uzupełniam je żywicą exspodową i taśmą szklaną-nie do zniszczenia

Napisane Aug 7, 2011, 7:34 pm
shoveit

shoveit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shoveit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam taki problem, gdy zrobiłem pop-shove it'a to spadłem na tail i mi 3 warstwy do polowy gripu pękły -.- da się to jakoś naprawić bo nie mam hajsu na nowy blat ;/
ps. deska kompletna z "Blind"

Napisane Sep 14, 2011, 8:09 pm
karolsk8

karolsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

shoveit powiedział(a):
Mam taki problem, gdy zrobiłem pop-shove it'a to spadłem na tail i mi 3 warstwy do polowy gripu pękły -.- da się to jakoś naprawić bo nie mam hajsu na nowy blat ;/

Jak ci pękły ? Jak ci zrobił się tips to go przyklej dobrym klejem a jak ci pękła decha to nic nie zrobisz.

Napisane Sep 15, 2011, 7:35 am
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mleko_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

karolsk8 powiedział(a):
shoveit powiedział(a):

Jak ci pękły ? Jak ci zrobił się tips to go przyklej dobrym klejem a jak ci pękła decha to nic nie zrobisz.

Co to tips? Slyszalem o chipsach ale tips jeszcze nie ^^.

Napisane Sep 15, 2011, 1:01 pm
Strony: << poprzednia ... 8, 9, 10, 11, 12 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja