Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Doktor od deskorolek, czyli j...

Strony: << poprzednia ... 6, 7, 8, 9, 10 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Doktor od deskorolek, czyli jak to naprawić..., Warsztat
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A wiec piszcie tu jakimi niekonwencjonalnymi sposobami naprawialiscie swoje deskorolki. Ja  sam wzmocnilem podkladke pod truck, bo sie calkowicie polamala, i nie mozna bylo jeje przykreci, wiec uzylem kilku metalowych blaszek, wypilowalem szpary w resztkach podkladki, wsadzilem tam blaszki i przykrecilem, odziwo truch sie trzymal xD A jakie wy mieliscie pomysly na "uleczenie" deski ?

*Napisane Jan 29, 2006, 9:30 pm Ostatnio edytowane Jul 24, 2011, 5:59 pm przez bydlak
dfilipczak

dfilipczak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dfilipczak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi sie lewa strona taila nadłamała czy mozna cos z tym zrobic ??

Napisane Jun 8, 2011, 8:51 pm
bober0700

bober0700

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bober0700 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ostatnio poskładałem z dwóch połamanych blatów jeden dobry  i jeździłem na nim z miesiąc ! ;d

Napisane Jun 9, 2011, 4:23 pm
kowal666

kowal666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kowal666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja rozwarstiony blat zakleiłem shoe goo i jest spoko  :cyclops:

Napisane Jun 17, 2011, 10:12 pm
farmerTOM

farmerTOM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to farmerTOM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mat3s powiedział(a):
hehe, czego ja z deska nie robilem :d
przybijanie nakrętek do truckow kamieniem/mlotkiem to byl u mnie standard, zawsze mialem zjechane gwinty, ale widze ze to 'norma' ;d
najdziwniejsza rzecz jaka zrobilem z deska to roztopienie gumki opalarka.. talerzyki mi sie tak powyginaly (talerzyki homemade, trucki za mocno skrecone i jest efekt ) ze nie moglem odkrecic kingpina. Innego wyjscia niz roztopienie gumki nie bylo ;d

Było!!! Trzeba było wsadzić w zacisk lub imadło trucka luz by się zrobił i byś odkręcił wiem bo tak robiłem jacy ci ludzie są niemyślący  :O

Napisane Jun 17, 2011, 10:21 pm
masur1

masur1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to masur1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

widziałem w kozich młodego, co nosea miał obklejonego naklejkami żeby się nie rozwarstwiał czy coś :D

Napisane Jun 20, 2011, 11:39 pm
liber333

liber333

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to liber333 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elasnie, co zrobic jak sie deck rozwarstwia?

a co do tematu, kiedys nie mialem przy sobie ani grosza a potrzebowalem montazowek, wiec kupilem w sklepie budowniczym 8 srubek, takie jak montazowe na wage, wyszo ze musze zaplacic 30~ gr wiec koles kazal mi wziasc te srubki i spier@#$ać :D

Napisane Aug 7, 2011, 7:24 pm
seweryn1996

seweryn1996

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to seweryn1996 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jak mam jakieś ubytki to uzupełniam je żywicą exspodową i taśmą szklaną-nie do zniszczenia

Napisane Aug 7, 2011, 7:34 pm
shoveit

shoveit

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shoveit zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam taki problem, gdy zrobiłem pop-shove it'a to spadłem na tail i mi 3 warstwy do polowy gripu pękły -.- da się to jakoś naprawić bo nie mam hajsu na nowy blat ;/
ps. deska kompletna z "Blind"

Napisane Sep 14, 2011, 8:09 pm
karolsk8

karolsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

shoveit powiedział(a):
Mam taki problem, gdy zrobiłem pop-shove it'a to spadłem na tail i mi 3 warstwy do polowy gripu pękły -.- da się to jakoś naprawić bo nie mam hajsu na nowy blat ;/

Jak ci pękły ? Jak ci zrobił się tips to go przyklej dobrym klejem a jak ci pękła decha to nic nie zrobisz.

Napisane Sep 15, 2011, 7:35 am
mleko_14

mleko_14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mleko_14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

karolsk8 powiedział(a):
shoveit powiedział(a):

Jak ci pękły ? Jak ci zrobił się tips to go przyklej dobrym klejem a jak ci pękła decha to nic nie zrobisz.

Co to tips? Slyszalem o chipsach ale tips jeszcze nie ^^.

Napisane Sep 15, 2011, 1:01 pm
Knopersik

Knopersik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Knopersik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mleko to rodzaj sztucznego poznakcia* :D Ja gdy mam ''traktora'' robieduzo pewrslajdow

Napisane Sep 15, 2011, 2:44 pm
Simon54

Simon54

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Simon54 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

raz mi się od ,ojej 2 deski nos ...rozwalił ,mogłem nim trzeć o ziemie zpiłowałem
cały nose i na takiej jeżdziłem .............fakt że przez 5 dni ale :cyclops:

Napisane Oct 17, 2011, 8:18 pm
Seww

Seww

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seww zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedys zrobil mi się "czips" to przykleilem go spowrotem i nakleilem nowy grip, bo tamten byl zjechany dosyc, a sam blat jeszcze byl w miare dobrym stanie. Jak nakleilem nowy grip to po czipsie ani sladu :D nawet go czuc nie bylo

Napisane Feb 1, 2012, 12:37 pm
Kemesz

Kemesz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kemesz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Problem z truckami. Krotko, co zrobic? Kingpin sam sie lekko luzuje, a trucki skrzypia (chyba przez pivoty)?

Napisane Mar 4, 2012, 11:18 pm
spear2

spear2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to spear2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kemesz powiedział(a):
Problem z truckami. Krotko, co zrobic? Kingpin sam sie lekko luzuje, a trucki skrzypia (chyba przez pivoty)?

Nie wiem jak z kingpinami, ale wiem co zrobic, z tym, że skrzypią, bo sam miałem taki problem :) poprostu rozkręcasz trucki i zostawiasz same base'y. W miejsce, gdzie jest pivot po prostu wlewasz troszkę oleju, i po sprawie :) Gdy nałożysz górną część trucka nadmiar oleju wypłynie, i będzie gites :)

Napisane Mar 7, 2012, 2:26 pm
crisowy

crisowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crisowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wioecie co zrobic kiedy w  nowej desce łozyska , dokladnie ABEC 7 sie ruszaja ? jakies rady ? piona

Napisane Mar 21, 2012, 8:28 pm
tomek550

tomek550

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomek550 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co masz na myśli pisząc, że łożyska się ruszają ;) ??

Napisane May 12, 2012, 4:25 pm
curisco

curisco

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to curisco zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pewnie tworzą nową cywilizację :)

Napisane May 14, 2012, 7:16 pm
skatemilo87

skatemilo87

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatemilo87 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, mam pytanie, dzisiaj kupiłem cały nowy składany set-up i chodzi o trucki. Otóż wcześniej jeździłem przez 1,5 roku na jedynych truckach i nie pamiętam czy to jest normalne. Do seta kupiłem trucki silver (medium) i gumki strasznie mi skrzypią + jak skręcę, albo zrobię trik i wyląduje zginając je, one zostają w skrzywionej pozycji (traki) a nie powracają do pierwotnej. Czy to się wyrobi? :D

Napisane May 15, 2012, 7:53 pm
serzkozy

serzkozy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to serzkozy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam problem z kółkami.
W grudniu 2011 kupiłem używaną deskę.
Teraz chcę wymienić te kołka na jakieś lepsze,ale mam problem bo 2 kółka się nie chcą zdjąć z ośki trucka.
Normalnie na nich jeżdzę, nie zacinają się ani nic, lecz nie mogę ich zdjąć.
Proszę pomóżcie mi.
Pozdro.

Napisane Jun 5, 2012, 10:00 pm
Strony: << poprzednia ... 6, 7, 8, 9, 10 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja