Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Doktor od deskorolek, czyli j...

Strony: << poprzednia ... 9, 10, 11, 12, 13 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Doktor od deskorolek, czyli jak to naprawić..., Warsztat
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A wiec piszcie tu jakimi niekonwencjonalnymi sposobami naprawialiscie swoje deskorolki. Ja  sam wzmocnilem podkladke pod truck, bo sie calkowicie polamala, i nie mozna bylo jeje przykreci, wiec uzylem kilku metalowych blaszek, wypilowalem szpary w resztkach podkladki, wsadzilem tam blaszki i przykrecilem, odziwo truch sie trzymal xD A jakie wy mieliscie pomysly na "uleczenie" deski ?

*Napisane Jan 29, 2006, 9:30 pm Ostatnio edytowane Jul 24, 2011, 5:59 pm przez bydlak
Knopersik

Knopersik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Knopersik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mleko to rodzaj sztucznego poznakcia* :D Ja gdy mam ''traktora'' robieduzo pewrslajdow

Napisane Sep 15, 2011, 2:44 pm
Simon54

Simon54

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Simon54 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

raz mi się od ,ojej 2 deski nos ...rozwalił ,mogłem nim trzeć o ziemie zpiłowałem
cały nose i na takiej jeżdziłem .............fakt że przez 5 dni ale :cyclops:

Napisane Oct 17, 2011, 8:18 pm
Seww

Seww

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Seww zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedys zrobil mi się "czips" to przykleilem go spowrotem i nakleilem nowy grip, bo tamten byl zjechany dosyc, a sam blat jeszcze byl w miare dobrym stanie. Jak nakleilem nowy grip to po czipsie ani sladu :D nawet go czuc nie bylo

Napisane Feb 1, 2012, 12:37 pm
Kemesz

Kemesz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kemesz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Problem z truckami. Krotko, co zrobic? Kingpin sam sie lekko luzuje, a trucki skrzypia (chyba przez pivoty)?

Napisane Mar 4, 2012, 11:18 pm
spear2

spear2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to spear2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kemesz powiedział(a):
Problem z truckami. Krotko, co zrobic? Kingpin sam sie lekko luzuje, a trucki skrzypia (chyba przez pivoty)?

Nie wiem jak z kingpinami, ale wiem co zrobic, z tym, że skrzypią, bo sam miałem taki problem :) poprostu rozkręcasz trucki i zostawiasz same base'y. W miejsce, gdzie jest pivot po prostu wlewasz troszkę oleju, i po sprawie :) Gdy nałożysz górną część trucka nadmiar oleju wypłynie, i będzie gites :)

Napisane Mar 7, 2012, 2:26 pm
crisowy

crisowy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to crisowy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie wioecie co zrobic kiedy w  nowej desce łozyska , dokladnie ABEC 7 sie ruszaja ? jakies rady ? piona

Napisane Mar 21, 2012, 8:28 pm
tomek550

tomek550

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomek550 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co masz na myśli pisząc, że łożyska się ruszają ;) ??

Napisane May 12, 2012, 4:25 pm
curisco

curisco

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to curisco zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pewnie tworzą nową cywilizację :)

Napisane May 14, 2012, 7:16 pm
skatemilo87

skatemilo87

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatemilo87 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, mam pytanie, dzisiaj kupiłem cały nowy składany set-up i chodzi o trucki. Otóż wcześniej jeździłem przez 1,5 roku na jedynych truckach i nie pamiętam czy to jest normalne. Do seta kupiłem trucki silver (medium) i gumki strasznie mi skrzypią + jak skręcę, albo zrobię trik i wyląduje zginając je, one zostają w skrzywionej pozycji (traki) a nie powracają do pierwotnej. Czy to się wyrobi? :D

Napisane May 15, 2012, 7:53 pm
serzkozy

serzkozy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to serzkozy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam problem z kółkami.
W grudniu 2011 kupiłem używaną deskę.
Teraz chcę wymienić te kołka na jakieś lepsze,ale mam problem bo 2 kółka się nie chcą zdjąć z ośki trucka.
Normalnie na nich jeżdzę, nie zacinają się ani nic, lecz nie mogę ich zdjąć.
Proszę pomóżcie mi.
Pozdro.

Napisane Jun 5, 2012, 10:00 pm
dominik9999

dominik9999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dominik9999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skatemilo87 powiedział(a):
Siema, mam pytanie, dzisiaj kupiłem cały nowy składany set-up i chodzi o trucki. Otóż wcześniej jeździłem przez 1,5 roku na jedynych truckach i nie pamiętam czy to jest normalne. Do seta kupiłem trucki silver (medium) i gumki strasznie mi skrzypią + jak skręcę, albo zrobię trik i wyląduje zginając je, one zostają w skrzywionej pozycji (traki) a nie powracają do pierwotnej. Czy to się wyrobi? :D
Jeżeli gumki nie wracają do normalnej pozycji to powinieneś je wymienić na inne ;) Pozdro. 

Napisane Jun 6, 2012, 11:37 pm
Luzzacki

Luzzacki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Luzzacki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemano wszystkim mam problem z truckami gdyż skręcam je sobie w miarę prosto , śrubkę od kingpina przykręcam tak średnio mocno. Wychodzę sobie potem pojeździć i po skręcaniu lub katowaniu jakiegoś tricku , truck sie przekrzywia i jak jeżdżę deska mi sama skręca . A potem mam problem bo nie moge ustawić równo tracków żeby mi nie skręcały bo jeden truck jest prosto a drugi krzywo . A nawet jak jest prosto to czasami skręca.. Proszę o POMOC!

Napisane Jun 16, 2012, 3:27 pm
skatemilo87

skatemilo87

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatemilo87 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dominik9999 powiedział(a):
Jeżeli gumki nie wracają do normalnej pozycji to powinieneś je wymienić na inne ;) Pozdro. 

Wymieniłem już i problem jest nadal, a to strasznie przeszkadza, bo jak skaczę choćby najmniejsze schody i nie wyląduję na śruby, to kółka przekrzywiają się trąc deck i automatyczna gleba, co zrobić z tym??

Napisane Jul 4, 2012, 1:22 am
szyszuner

szyszuner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szyszuner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dominik9999 powiedział(a):

Wymieniłem już i problem jest nadal, a to strasznie przeszkadza, bo jak skaczę choćby najmniejsze schody i nie wyląduję na śruby, to kółka przekrzywiają się trąc deck i automatyczna gleba, co zrobić z tym??

Słyszałem o jakimś sposobie z woskiem , nie wiem czy to działa , sprawdź :

Napisane Jul 4, 2012, 7:33 pm
SK8marti

SK8marti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8marti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mojej koleżance pękły trucki przy gumkach, czy da sie to jakoś "załatać" ? trucki z aluminium,, nie wiem, klejem?
silikon? czy nowe kupić? u niej troche krucho z kasą na deche, najtańsze u nas w sklepie, 60zł. da sie to czymś potraktować?

Napisane Jul 6, 2012, 10:44 pm
Strony: << poprzednia ... 9, 10, 11, 12, 13 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja