Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Doktor od deskorolek, czyli j...

Strony: << poprzednia ... 6, 7, 8, 9, 10 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Doktor od deskorolek, czyli jak to naprawić..., Warsztat
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A wiec piszcie tu jakimi niekonwencjonalnymi sposobami naprawialiscie swoje deskorolki. Ja  sam wzmocnilem podkladke pod truck, bo sie calkowicie polamala, i nie mozna bylo jeje przykreci, wiec uzylem kilku metalowych blaszek, wypilowalem szpary w resztkach podkladki, wsadzilem tam blaszki i przykrecilem, odziwo truch sie trzymal xD A jakie wy mieliscie pomysly na "uleczenie" deski ?

*Napisane Jan 29, 2006, 9:30 pm Ostatnio edytowane Jul 24, 2011, 5:59 pm przez bydlak
dominik9999

dominik9999

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dominik9999 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skatemilo87 powiedział(a):
Siema, mam pytanie, dzisiaj kupiłem cały nowy składany set-up i chodzi o trucki. Otóż wcześniej jeździłem przez 1,5 roku na jedynych truckach i nie pamiętam czy to jest normalne. Do seta kupiłem trucki silver (medium) i gumki strasznie mi skrzypią + jak skręcę, albo zrobię trik i wyląduje zginając je, one zostają w skrzywionej pozycji (traki) a nie powracają do pierwotnej. Czy to się wyrobi? :D
Jeżeli gumki nie wracają do normalnej pozycji to powinieneś je wymienić na inne ;) Pozdro. 

Napisane Jun 6, 2012, 11:37 pm
Luzzacki

Luzzacki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Luzzacki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemano wszystkim mam problem z truckami gdyż skręcam je sobie w miarę prosto , śrubkę od kingpina przykręcam tak średnio mocno. Wychodzę sobie potem pojeździć i po skręcaniu lub katowaniu jakiegoś tricku , truck sie przekrzywia i jak jeżdżę deska mi sama skręca . A potem mam problem bo nie moge ustawić równo tracków żeby mi nie skręcały bo jeden truck jest prosto a drugi krzywo . A nawet jak jest prosto to czasami skręca.. Proszę o POMOC!

Napisane Jun 16, 2012, 3:27 pm
skatemilo87

skatemilo87

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatemilo87 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

dominik9999 powiedział(a):
Siema, mam pytanie, dzisiaj kupiłem cały nowy składany set-up i chodzi o trucki. Otóż wcześniej jeździłem przez 1,5 roku na jedynych truckach i nie pamiętam czy to jest normalne. Do seta kupiłem trucki silver (medium) i gumki strasznie mi skrzypią + jak skręcę, albo zrobię trik i wyląduje zginając je, one zostają w skrzywionej pozycji (traki) a nie powracają do pierwotnej. Czy to się wyrobi? :D
Jeżeli gumki nie wracają do normalnej pozycji to powinieneś je wymienić na inne ;) Pozdro. 

Wymieniłem już i problem jest nadal, a to strasznie przeszkadza, bo jak skaczę choćby najmniejsze schody i nie wyląduję na śruby, to kółka przekrzywiają się trąc deck i automatyczna gleba, co zrobić z tym??

Napisane Jul 4, 2012, 1:22 am
szyszuner

szyszuner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szyszuner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wymieniłem już i problem jest nadal, a to strasznie przeszkadza, bo jak skaczę choćby najmniejsze schody i nie wyląduję na śruby, to kółka przekrzywiają się trąc deck i automatyczna gleba, co zrobić z tym??

Słyszałem o jakimś sposobie z woskiem , nie wiem czy to działa , sprawdź :

Napisane Jul 4, 2012, 7:33 pm
SK8marti

SK8marti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8marti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mojej koleżance pękły trucki przy gumkach, czy da sie to jakoś "załatać" ? trucki z aluminium,, nie wiem, klejem?
silikon? czy nowe kupić? u niej troche krucho z kasą na deche, najtańsze u nas w sklepie, 60zł. da sie to czymś potraktować?

Napisane Jul 6, 2012, 10:44 pm
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dla bezpieczeństwa nie polecam sklejać traków, z reszta oddziałują w nich takie siły że nawet mały skok z krawężnika i znowu się rozlecą.

Napisane Jul 6, 2012, 11:17 pm
SK8marti

SK8marti

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8marti zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ona jest początkująca, uczy sie ollie i to w miejscu i shove ita, też w miejscu. no ale ok, musi zainwestować w nowe. dzięki

Napisane Jul 7, 2012, 12:41 am
sysiu

sysiu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sysiu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szyszuner powiedział(a):

Po prostu wymien te gumki bo często tak jest

Napisane Aug 25, 2012, 9:08 am
skatemilo87

skatemilo87

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to skatemilo87 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sysiu powiedział(a):
szyszuner powiedział(a):

Po prostu wymien te gumki bo często tak jest

5 razy zmieniałem gumki i problem był nadal, już nie wiem o co chodzi

Napisane Aug 26, 2012, 9:00 pm
dogslide

dogslide

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dogslide zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

SK8marti powiedział(a):
mojej koleżance pękły trucki przy gumkach, czy da sie to jakoś "załatać" ? trucki z aluminium,, nie wiem, klejem?
silikon? czy nowe kupić? u niej troche krucho z kasą na deche, najtańsze u nas w sklepie, 60zł. da sie to czymś potraktować?

Niech się uśmiechnie do kogoś ze spawarką do aluminium.

Napisane Aug 28, 2012, 10:52 am
wycior1515

wycior1515

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wycior1515 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeśli łapie czipsa, to mam 2 sposoby:

1. Groźnie się na nie patrze i samo sie naprawia.

2. 3 razy gorliwie się modlę a moc jezusa odmładza mój deck i jest jak nowy. Najlepiej działa w kościele.

Napisane Sep 1, 2012, 3:36 pm
Marcin19950

Marcin19950

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marcin19950 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Musze przyznać, że nigdy nie próbowałem naprawiania i konserwacji deskorolki na własną rękę. Nie mam takich umiejętności. Nie chciałem ryzykować.

Napisane Oct 29, 2012, 7:40 am
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do tego nie trzeba mieć umiejętnośći tylko chęć.

Napisane Oct 29, 2012, 3:00 pm
brunoon

brunoon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to brunoon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też sklejałem u stolarza :P tak się składa że to mój wujek, więc nawet za free miałem :D

Napisane Nov 7, 2012, 9:38 am
Maciek009

Maciek009

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Maciek009 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja raz sam próbowałem sam naprawić swoją deskę. Zniszczyłem ją i musiałem kupić nową. Teraz jak coś jest nie tak, polegam na znajomych, którzy znają się na rzeczy.

Napisane Nov 7, 2012, 5:01 pm
kamil1920

kamil1920

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamil1920 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja oddaje do stolarza dopóki nie powie mi, że trzeba kupić nową. Wole nie ryzykować. :)

*Napisane Nov 7, 2012, 5:24 pm
Marcin19950

Marcin19950

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marcin19950 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja sie zawsze poddaje i kupuje nową deskorolkę.... :) nie mam talentu do naprawiania.

Napisane Nov 22, 2012, 5:23 pm
cwok

cwok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cwok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam pytanie: hanger zaczyna mi pękać, zrobiła sięszczelina ok. 0,5mm szerokości. Na razie się trzyma i nie przeszkadza w jeździe. Czy jest sens to spawać czy lepiej kupić nowe trucki?

Napisane Apr 10, 2013, 9:01 pm
Gutan

Gutan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gutan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema. Jestem nowy na forum i ogólnie w temacie jazdy na desce jak i samej deski. Dostałem od kumpla używany deck z paroma ubytkami(pęknięcia w okolicy taila i nosea). Zastanawiałem się jak to naprawić. Spróbowałem wikolem, ale jeden dzień i znów to samo. Dlatego spróbowałem zestawu naprawczego do samochodu. W zestawie była żywica poliestrowa, włókno szklane i utwardzacz. Wszystko ładnie się skleiło. Przejechałem papierem ściernym i nawet jako tako to wygląda, a co najważniejsze wytrzymuje juz 2 tygodnie. Jak będę miał chwile to wrzucę zdjęcia. Jeśli już ktoś opisywał ten sposób to sry.

Napisane May 31, 2013, 6:08 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gutan powiedział(a):
Siema. Jestem nowy na forum i ogólnie w temacie jazdy na desce jak i samej deski. Dostałem od kumpla używany deck z paroma ubytkami(pęknięcia w okolicy taila i nosea). Zastanawiałem się jak to naprawić. Spróbowałem wikolem, ale jeden dzień i znów to samo. Dlatego spróbowałem zestawu naprawczego do samochodu. W zestawie była żywica poliestrowa, włókno szklane i utwardzacz. Wszystko ładnie się skleiło. Przejechałem papierem ściernym i nawet jako tako to wygląda, a co najważniejsze wytrzymuje juz 2 tygodnie. Jak będę miał chwile to wrzucę zdjęcia. Jeśli już ktoś opisywał ten sposób to sry.

Może zrób jakąś instrukcję. Dodaj jako artykuł to więcej osób skorzysta bo sposób ciekawy.

Napisane Jun 1, 2013, 10:10 am
Strony: << poprzednia ... 6, 7, 8, 9, 10 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja