Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Doktor od deskorolek, czyli j...

Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Doktor od deskorolek, czyli jak to naprawić..., Warsztat
elsajan

elsajan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elsajan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A wiec piszcie tu jakimi niekonwencjonalnymi sposobami naprawialiscie swoje deskorolki. Ja  sam wzmocnilem podkladke pod truck, bo sie calkowicie polamala, i nie mozna bylo jeje przykreci, wiec uzylem kilku metalowych blaszek, wypilowalem szpary w resztkach podkladki, wsadzilem tam blaszki i przykrecilem, odziwo truch sie trzymal xD A jakie wy mieliscie pomysly na "uleczenie" deski ?

*Napisane Jan 29, 2006, 9:30 pm Ostatnio edytowane Jul 24, 2011, 5:59 pm przez bydlak
N2a

N2a

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to N2a zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Artursk8 powiedział(a):
ja sklejalem decka wikolem , bo mi sie rozwarstwil tail jakos sie udalo tylko po tyg.lub dwuch zpowrotem sie odkleil jak myslicie dlaczego  ??  prosta odp ,,tragiczny blat ZERO''

Wikol gówno daje teraz budaprenem próbuje

Napisane Jun 5, 2007, 8:34 am Ostatnio edytowane Jun 5, 2007, 8:35 am przez N2a
Pisaczow92

Pisaczow92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Pisaczow92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi się gwint w trucku rozwalił i nie łapał jak dokręcałem, więc wsadziłem podkładki zeby łapał w miejscu gdzie gwint jeszcze dobry i działa... ;]

Napisane Jun 5, 2007, 10:47 am
heineken

heineken

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to heineken zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi tez sie zawsze sypia dechy to naturalne chyba kiedys kleiłem zywicą to był spokuj.teraz zakupilem se blat firmy Gang Skateboards i odziwo są świetne, ściera sie naturalnie bez chipsow, coś w tym musi byc. :rolleyes:
a jak radzicie sobie gdy gwint w trakach sie zjechał??????

*Napisane Jun 5, 2007, 8:04 pm
Mtai

Mtai

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mtai zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pitr powiedział(a):
mi jak coś pęknie to *****alam na śmietnik i kupuję nowe

Mi szkoda kasy na takie rzeczy.

Najczęściej przyklejam odłamane części wikolem a zamiast gripa daje papier ścierny.

Napisane Oct 20, 2007, 11:49 pm
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak odpada czips alb o deck sie rozwarstwia to ide do  biedronki po chusteczki i kropelke lub jakis inny klej błyskawiczny wpie.przam miedzy warstwy chusteczek potem leje kleju ile sie da i zaciskam imadłem na jakies 3-4 godzinki potem jest desia jak nowa i predzej sie rozwarstwi obok niz w miejscu klejenia :P

Napisane Oct 21, 2007, 4:54 am Ostatnio edytowane Oct 21, 2007, 4:55 am przez nestle
michalczyk

michalczyk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michalczyk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hehhe jak mi blat pękł to wzielem drugi złamany blat przecielem je po rowno zeby kazdy na dlugosc mial polowe jednego trucka skrecilem je na trucku od gory blaszkami i dwa blaty w jednym ;p na trucku i blaszkach sie trzymal pozniej jakies naklejki zeby laczenia niebylo widac i jezdzilem na tym 3 dni xD

Napisane Oct 21, 2007, 8:09 am
Unikal23

Unikal23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Unikal23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zrobiłem swe kingpiny, kleiłem poxipolem:D i to wsio chyba aaaaa jeszcze jak mi ząbek zaczyna wypadac to wtedy młotek w ruch:D

Napisane Oct 21, 2007, 9:41 am
MaciooSk8

MaciooSk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciooSk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Thomas04 powiedział(a):
mi się raczej blaty nie psują tylko łamią ale jak się jakoś rozwarstwia no to klejem do drewna tam zalepie

http://pl.skate-europe.com/details/32140        a uzywał moze ktoś tego

Ja używałem ......... takie mocne:) :stare:

*Napisane Oct 21, 2007, 10:39 am Ostatnio edytowane Dec 14, 2007, 8:22 pm przez MaciooSk8
lemisz

lemisz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lemisz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

N2a powiedział(a):
Artursk8 powiedział(a):
ja sklejalem decka wikolem , bo mi sie rozwarstwil tail jakos sie udalo tylko po tyg.lub dwuch zpowrotem sie odkleil jak myslicie dlaczego  ??  prosta odp ,,tragiczny blat ZERO''

Wikol gówno daje teraz budaprenem próbuje

Butapren jest zbyt elastyczny zdaje mi się :P

Napisane Oct 21, 2007, 11:35 am
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

vikol w ręke albo patex super fix i na 2 dni w przypadku vikola i na jeden dzień w przypadku patexu zaciskam metalowymi zaciskaczami jak najmocniej moge później papierem ściernym ścieram ten kawałek który po przyklejeniu wystaje i nie ma śladu po dżinksie

Napisane Oct 21, 2007, 11:49 am
peavey11

peavey11

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peavey11 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote=niedziak]jak mi sie blat rozwarstwia, albo wiekszy kawalek odpadnie, to go przyklejam wikolem :P:P

Dokładnie tak samo, albo szlifuje nierówności w blacie

Napisane Oct 21, 2007, 12:08 pm
Szpaner666

Szpaner666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szpaner666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jezeli sie zepsuje deska to ide do jakiegos "dreska"....on mi mowi na to ze zajebie tym malolatom i bede mial deske TAKĄ!!!!

Napisane Oct 22, 2007, 6:03 pm
Robaaal

Robaaal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robaaal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bstt powiedział(a):
kingpiny sam dorabialem

nie wiem czy standardowo kazdy kingpin ma leb na klucz 14 ale jest to dosc klopotliwe, bo to nietypowa sruba...

skrzywione kingpiny o srednicy 8mm zastapilem srubami 10mm o twardosci 10,9 i zeszlifowalem lby na klucz 14

trzymalyby do dzis gdybym mial trucki cale :|

a mi sie lamia takie co 2 tygodnie ;-(

Napisane Oct 22, 2007, 6:11 pm
filipek1

filipek1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to filipek1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja raczej nie mialem sytuacji zeby sie dalo nparawic....a el razej wolalbym kupic nwa.... bo i tak bedzie przdze czy poziej trza to zrobic

Napisane Oct 22, 2007, 7:54 pm
Black92

Black92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Black92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nic wielkiego tylko rozwarstwaiala sie a ja wzielem super glue bo szukac dobrego kleju szukac mi sie nie chcialo i pojezdzilem 2 miechy i zlamalem nose :P

Napisane Oct 22, 2007, 9:06 pm
Bialyb4

Bialyb4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bialyb4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak sie rozwarstwia to klej "stolarz" pomaga serio! polecam xDD  :rolleyes:

Napisane Dec 19, 2007, 8:31 pm
wanted93

wanted93

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wanted93 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jak mi sie decha rozwarstwiła to skeiłem shoe goo'em

Napisane Dec 20, 2007, 10:38 pm
raczek007

raczek007

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to raczek007 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja  podkładke  pod  trcuka przyklejałem  kropelką :cyclops:

Napisane Dec 20, 2007, 10:56 pm
wary

wary

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wary zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

a jak mi sie środek złamał ale nie do końca to uciołem 2 blachy i przywiercilem na 2 krawńdziach deski pod spodem :) nawet fajnie się jeździlo bo nie bałem się żadnego triku kleić.

Napisane Dec 20, 2007, 11:50 pm
SkateArtur

SkateArtur

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SkateArtur zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A ja moją deskę ,,naprawiłem" rzucając nią o drzewo :stare:

Napisane Mar 31, 2008, 9:53 pm
Strony: << poprzednia ... 3, 4, 5, 6, 7 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja