Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Extreme » jaką miejscówkę na deskę, lut...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
jaką miejscówkę na deskę, luty marzec
borubar

borubar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to borubar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Którą miejscówkę ze snowshow wybrać, żeby fajnie pośmigać na deseczce i zapoznać fajnych ludzi. Ktoś poradzi w potrzebie? :)

Napisane Oct 31, 2014, 11:43 am
meskiwuju

meskiwuju

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to meskiwuju zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

borubar powiedział(a):
Którą miejscówkę ze snowshow wybrać, żeby fajnie pośmigać na deseczce i zapoznać fajnych ludzi. Ktoś poradzi w potrzebie? :)

jaki styl jazdy preferujesz to może będę mógł cokolwiek poradzić?
Co roku wyjeżdżam w Alpy i z nimi też byłem więc może mógłbym coś poradzić ;)

Napisane Nov 2, 2014, 10:33 am
borubar

borubar

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to borubar zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Standardową jazdę po stoku panie :)  Nie jestem żadnym pro wyczynowcem ale daję radę. Szczerze to wolałbym alpy francuskie bo z tego co widzę w sieci to cieszą się dość dobrą opinią i cenami lepszym np. w porównaniu do austrii. Mój pierwszy wyjazd to ciężko się zdecydować :P 

Napisane Nov 3, 2014, 11:54 am Ostatnio edytowane Nov 3, 2014, 11:55 am przez borubar
meskiwuju

meskiwuju

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to meskiwuju zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jedź najlepiej na Music Show :)
Nie dosyć, że będziesz mógł dobrze pokatać na desce to jeszcze wieczorami pobawisz się na fajnych imprezach wśród pozytywnych ludzi.
Byłem w tym roku i dla mnie wyjazd jak najbardziej na plus.
Poza tym jeśli ktoś potrafi pogodzić stok z imprezami to będzie miał pod jednym i drugim względem zajebisty wyjazd :rolleyes:

Napisane Nov 4, 2014, 8:03 am
babula

babula

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to babula zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Po tym co piszesz myślę tak samo jak kolego. Chyba Music będzie najlepsza opcją dla Ciebie kolego :)

Napisane Nov 5, 2014, 11:05 am
michos

michos

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michos zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

My w tym roku jedziemy na najwyższym poziomie  :) :)
Dawaj z nami do La Rosiere bo szukamy ziomeczka do ekipy na heliskiing!!

Napisane Nov 8, 2014, 12:17 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja