Załóż konto lupa Szukaj pomoc Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » porady dotyczace schudniecia

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
porady dotyczace schudniecia
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, mam taka sytuacje ze jestem w szpitalu leczony na depresje po próbie samobijczej ale mniejsza z tym. Nudzi mi sie zajebiscie wiec wymyśliłem sobie zabawkę żeby schudnąć. Waze 90kg przy wzroście 182 cm. Kiedys wazylem 70kg przy wzroście 182 i to jest mój domyślny cel. Waga 70 kg. Dostaje wenlafeksyne oraz tyroksyne i depakine. Tyroksyna z tego co czytałem hormon tarczycy, jesli ma sie go nadmiar to się chudnie. A skoro dostaje tyroksyne w tabletkach to domyślam sie ze mam jej delikatnie ponad standard. Jem dziennie 6 kromek chleba z keczupem oraz 2-3 banany lub pomarancze. Co dwa dni przyjeżdżają rodzice wtedy jem 3 kromki chleba jajecznice i pierogi ruskie. Pije 20kaw dziennie, prawie nie śpię, często sie wyprozniam. Schudnę w ten sposób? Wydaje mi sie ze jem dużo mniej niż wynosi zapotrzebowanie kaloryczne dla osób w wieku 22 lat, wiec powinienem schudnąć. Dobrze mysle?

Czekam na opinie

*Napisane Dec 15, 2014, 10:17 am
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepiej samemu sprawdzić w święta, Zyga :P

Napisane Dec 21, 2014, 1:47 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ani tyle nie wypiję ani tyle nie zjem. Wszystko z umiarem.  ^^)

Napisane Dec 22, 2014, 9:53 am
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mi pewnie pyknie z +4 kg hehe :D

Napisane Dec 22, 2014, 1:08 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Właśnie jakoś nie mogę zrozumieć co takiego dzieje się w święta, że ludzie wpierdalają bez umiaru :)

Napisane Dec 22, 2014, 2:37 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Przyjedzie ciocia, która lubi piec ciasta. Jesz śniadanie, a potem jeszcze ciasteczko, no może dwa, bo tamtego też nie próbowałeś i jakoś leci :D

Napisane Dec 23, 2014, 1:50 pm
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

6 posiłków dziennie by uregulować metabolizm pić niby w chuj wody ale ja nie jestem fanką picia wody-samej...
DO tego dieta oparta na błonniku i pełnoziarnistym pieczywie, unikamy własnie białej mąki, która własnie jest zabielana i pozbawiona tych wszystkich cudownych własciwosci ziaren. Unikamy potraw smażonych ,słodycze też są be-gdyż to puste kalorie. Zaprzyjaźnij się z makaronem z mąki durum no więc oprócz wpierdalania serków wiejskich warzyw owocow i bezsmakowych parowarowych dań...
Jebnij se głodówke i nie okłamuj się bo i tak nie strzymiesz na diecie
Ja jestem fanką głodówek...zanim, któs napisze coś MONDREKO wbijac na glodowka.pl i sie edukować dzieciaczki...

...a Ta Twoja metoda prędzej pomoże Ci w tym samobójstwie niż czymś innym.
Chodz tak to też racja mało jedząc tez schudniesz-dla przypomnienia chudniemy wtedy  gdy dostarczamy organizmowi mniej kalorii niż spalamy w ciągu dnia wtedy organizm własnie bedzie spalał sobie Twoje zapasy -ale zwolni Ci metabolizm czyli zauczy się odkładać żarcie na później w formie tkanki tłuszczowej z obawy o to że nastepnego posiłku nie bedzie...i dojebie Cie tak zwany efekt JoJo kiedy zaczniesz jesc "normalniej" -no czyli zgodnie z tą filozofią utyjesz. Jedzenie czesciej a mniej powoduje że organizm wie, że za te 3h go nakarmisz i nie odkłada...Nie mówie tu że masz jeść 3 obiady tylko herbata banan z jogurtem czy pełnoziarniste płatki- mogą byc już jednym z tych posiłków- chodzi o to, żeby coś tam sobie dostarczyć zeby było co trawić...No i nie jemy po przysłowiowej 18stej czyli przed snem z 4ry h. Dieta brzmi strasznie-więc chodzi tu o zdrowe nazyki żywnienione zbilansowane jedzenie własnie- zdrowe jedzenie czeste małe posiłki i ruch powinnismy uskuteczniać zawsze, a nie wtedy kiedy nam sie wylewa dupa dopiera zza krzesła...

Napisane Dec 29, 2014, 9:44 am Ostatnio edytowane Dec 29, 2014, 10:03 am przez wRiTer_Ka
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Urywa mi post nie wiem czemu więc pisze 2gi-Zyga zrób coś z tym a nie się............
Kalorie nie daj sie omamić fantazją na temat ich demonizowania bo kalorie to energia więc coś dla Nas dorego bardziej skup się na tym, żeby te kalorie własnie dostarczać sobie w zrowy sposób lekko strawny nie jedz tłusto nie wdupiaj słodyczy ćwicz dużo cwicz.. poprostu i nie wpadaj na genialne pomysły zeby pić gorzką cherbate bo cukier jako cukier też jest nam potrzebny no ale nie 5 tabliczek na raz ;) Chodzi o to zeby spalać to co się spozyje więc na kromce z keczupemi garsci tapsów  sie pochorujesz porostu.
Tyjemy nie od samych kalorii jak pisał Zyga nawet wodka ich ma sporo tylko od innych wlasnie tłuszczowych dodatków..w tym co jemy.

I nie zachodz w ciąże bo hormony Ci zepsują cały plan...i bedzie Cie to kosztowało wysiłku 30  razy więcej...nie mówiąc o tej pierdolonej flustracjiiiiii ale mniejsza o mnie :DDD

Napisane Dec 29, 2014, 10:03 am
nestle

nestle

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to nestle zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W ciaze? Jestem chlopakiem! Nie rob ze mnie gendera xd

Napisane Dec 29, 2014, 12:17 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

wRiTer_Ka powiedział(a):

czyli zauczy się odkładać żarcie na później w formie tkanki tłuszczowej z obawy o to że nastepnego posiłku nie bedzie...

wRiTer_Ka powiedział(a):
No i nie jemy po przysłowiowej 18stej czyli przed snem z 4ry h.

Ja nie ryzykuję. Jak jestem głodny to jem nawet w nocy jak się obudzę. :)

Napisane Dec 30, 2014, 8:57 am
macq5

macq5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to macq5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
Właśnie jakoś nie mogę zrozumieć co takiego dzieje się w święta, że ludzie wpierdalają bez umiaru :)

taka polska tradycja jak idą święta to pełne kosze zakupów w tesco i jazda do domciu

Napisane Jan 4, 2015, 12:24 am
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Pochwalę się, że nie jest tak źle jak co roku :D
1 kg więcej :D

Napisane Jan 5, 2015, 2:10 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Zamek3 powiedział(a):

1 kg więcej :D

Czyli dobra kupa i po sprawie :D

Napisane Jan 5, 2015, 2:49 pm
lukk2oo

lukk2oo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to lukk2oo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

3 kg przybyło :D A co do schudnięcia to nie będę powielał postów i tylko się zgodzę z poprzednikami ;)

Napisane Jan 8, 2015, 3:56 pm
kamilkamil1

kamilkamil1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kamilkamil1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepiej to trening i odpowiednia dieta. Ja innego wyjscia nie widzę, żeby schudnąć, czuć się dobrze, dostarczać odpowiednią ilość składników odżywczych i zdrowo gubić kilogramy.

Napisane Jan 25, 2018, 8:50 am
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja