Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » czy ktoś jest mi wstanie pomó...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
czy ktoś jest mi wstanie pomóc?, boje się zostawic noge na tailu
Aseriel

Aseriel

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Aseriel zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za każdym razem kiedy próbuje zrobic Ollie cofam noge z taila a wiem ze mi wychodzi czuje to czy ktos może mi pomóc jeżdże około 5 mieś w tym około 2 próbuje zrobic Ollie ;/ pomocy

*Napisane Feb 27, 2015, 1:02 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nikt nie zrobi tego za ciebie
musisz ćwiczyć ćwiczyć i wyciągać wnioski
zobacz sobie kilka filmików slomo na youtubie

Napisane Feb 28, 2015, 12:35 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Aseriel powiedział(a):
Za każdym razem kiedy próbuje zrobic Ollie cofam noge z taila a wiem ze mi wychodzi czuje to czy ktos może mi pomóc jeżdże około 5 mieś w tym około 2 próbuje zrobic Ollie ;/ pomocy

Katuj, katuj i jeszcze raz katuj. Za każdym razem jak się nie uda, wyciągaj wnioski i katuj dalej! Jak czujesz, że ci wyjdzie to jesteś bardzo blisko, poczuj się jak pros na zawodach i wyjdzie ;)

Napisane Mar 4, 2015, 5:25 pm
adam3714

adam3714

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adam3714 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Musisz ćwiczyć. Nikt nie zrobi tego za ciebie. Odwagi.

Napisane Mar 9, 2015, 1:10 pm
criteria

criteria

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to criteria zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak ja zaczynalem jezdzic to chyba jescze internetu nie bylo internetu u mnie na osiedlu... teraz w necie mozesz znalezc MILIONY FILMOW poradnikow itp

ale musisz sobie uswiadomic ze nie ma takiego filmiku ani tekstu ktory sprawi ze po jego przeczytaniu obejrzeniu nagle bedziesz wyciagal olke do pasa.

ja sie uczylem cale wakacje kiedy zaczynalem jezdzic... od prob na miejscu w trawie... i to naprawde dlugo dlugo dlugo trwalo..

kazdy ma swoj naturalny sposob na to jak bedzie robil kazdy trik... tylko schemat jest mniej wiecej taki sam

jesli masz cos ogladac to obejrzyj sobie w spowolnieniu jak ''dziala'' ollie..

https://www.youtube.com/watch?v=339k4XEvbxY

reszte musisz wycwiczyc sam.

jak sie juz nauczysz w miejscu to potem czeka Cie drugi szok.. w jezdzie

zycze powodzenia =)

Napisane Mar 10, 2015, 10:21 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja