Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Co tu się dzieje?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co tu się dzieje?
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co jest z tym portalem? Gdzie jest czat - serce a.pl? Co się stało, że użytkownicy pouciekali?

Napisane Mar 2, 2015, 2:21 pm
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Odwiedzający są, ale nie komentują, nie piszą, a szkoda. Protestowałem przeciwko usunięciu czatu i bardzo chciałbym, żeby wrócił... Czasem robił się tam burdel i było za dużo osób, które nie miały nic ciekawego do powiedzenia, ale cóż :D

Napisane Mar 2, 2015, 4:18 pm Ostatnio edytowane Mar 2, 2015, 4:20 pm przez Zamek3
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wszystko co dobre szybko się kończy :( Wypalone, utarte już tematy na których dzisiejsza młodzież nie ma nic konkretnego do powiedzenia są gdzieś schowane, od czasu do czasu odświeżane przez "reklamodawców". Nie ma Krolika, jest Zyga. Zyga stawia na sklep bo przynosi zyski (to oczywiste). Nie wiem jakie straty w złotówkach przynosił komunikator no ale nie my tu jesteśmy od myslenia, wiadomo tylko że był to celowy zabieg. Zamek Twoje protesty możesz wsadzić między książki bo nawet ja u szczytu władzy tutaj nie potrafiłem nic zmienić.

Napisane Mar 2, 2015, 6:58 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

master9017 powiedział(a):
Wszystko co dobre szybko się kończy :(

Niestety... Ja tutaj jestem prawie codziennie ze względów sentymentalnych. Ze smutkiem stwierdzam, że to już nie jest to samo co było dawniej  :( Wszystko zdominował pewien portal społecznościowy, który robi za forum dotyczące każdego tematu, czat, itd.

Napisane Mar 2, 2015, 8:22 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Grucha12 powiedział(a):
Co jest z tym portalem? Gdzie jest czat - serce a.pl? Co się stało, że użytkownicy pouciekali?

Patrz niżej.

Boro92 powiedział(a):

Wszystko zdominował pewien portal społecznościowy, który robi za forum dotyczące każdego tematu, czat, itd.

Smutna prawda. Kilka lat temu jaraliśmy się każdym zrobionym zdjęciem teraz można je zrobić każdym telefonem wysłać na pierdyliard aplikacji i serwisów.

master9017 powiedział(a):
Nie wiem jakie straty w złotówkach przynosił komunikator no ale nie my tu jesteśmy od myslenia, wiadomo tylko że był to celowy zabieg.

Komunikator nie przynosił strat ale straszył pustkami. Na dobrą sprawę portal z komunikatorem czy bez niego kosztuje tyle samo. Będzie potrzeba to włączymy go ponownie. Już było na ten temat milion rozmów. Obecnie takowej nie ma.

Napisane Mar 3, 2015, 8:45 am
master9017

master9017

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to master9017 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Już jest potrzeba xD Potrzebuję pogadać z Gruchą na komunikatorze a potem dołączy się reszta i stworzymy kółko historyczne, powspominamy, pożartujemy może nawet Ty sie dołączysz Tomku :) Hm?

Napisane Mar 3, 2015, 2:21 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Grucha12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Faktycznie - po głębszym przemyśleniu i dłuższej obserwacji zauważyłem, że portale społecznościowe typu facebook (grupy z tysiącami użytkowników czy fanpejdże) zabijają strony internetowe. Mam nadzieje, że nie dojdzie do czasu gdy umrą fora dyskusyjne czy zwykłe strony. Zauważyłem, że wiele osób z własną działalnością gospodarczą nie chcę stron internetowych - wystarcza im facebook.

Zyga - Po części przyznaje Ci rację, lecz nie do końca. Portal również świeci pustkami - nie możesz zaprzeczyć. Ale jednak portal działa nadal. Myślę, że zamykanie czatu z tak błahego powodu nie było dobrym pomysłem. Ale zostawiam to już Tobie i dalej nie chcę dyskutować na ten temat - jednak dawno mnie tu nie było i inaczej na to patrzę. Ale mimo wszystko 9 lat temu jak się pojawiłem to czat był świetną sprawą która nadawała duszę (sergiej, master, rychu czy inni użytkownicy którzy zawszę na nim byli).  :rolleyes:

Napisane Mar 3, 2015, 3:00 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam nadzieję, że w końcu ludzie przesycą się wszechobecnym fb i wrócą do "klasycznych internetów" jak fora itp... Ale póki co trzeba zacisnąć pasa i przetrwać tą posuchę. Ja obstawiam jeszcze 2-3 lata i nastąpi odwrót od "niebieskiego"

jak Boro92 słusznie zauważył "Z przykrością muszę stwierdzić, że w dziale bike występują już ledwie wyczuwalne uderzenia tętna. Szkoda bo kiedyś wiele się tam działo, a teraz niestety przenioslo się to na portal społecznościowy"

Niestety. Chociaż z drugiej strony, mam wrażenie że obecna gimbaza (wszak jest to wiek w którym większość osób zaczyna swoją przygodę z jakąś zajawką) odchodzi od sportów ekstremalnych na rzecz napierdalania w jakieś gejowskie lole itp gry w necie, albo lansują się w zahajsmatki kupionych ermaksach, które przecież mogłyby się zniszczyć...

Serio, może to kwestia wieku i obracania się w danym towarzystwie/grupie/subkulturze ale kiedyś widziałem pełno dzieciaków i nawet starszych osób na bmxach, deskach, rolkach, a teraz jak jadę furą przez miasto nawet na zajebistych spotach nie widzę kompletnie nikogo...

Napisane Mar 3, 2015, 7:39 pm
Grucha12

Grucha12

Member
Wyświetl posty

Opik, masz dużo racji. Czasy się zmieniły i miejmy nadzieje, że wróci to co było kiedyś. Ostatnio rozkminialiśmy ze znajomymi co się dzieje. O 22:00 w soboty na większości miejscówek pustka. A jeszcze z dwa-trzy lata temu było pełno wiary praktycznie do samego rana na każdej z bardziej znanych miejscówek.

Napisane Mar 4, 2015, 1:26 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W tamtym roku jakoś wczesnym latem zabrałem bmxa na kultowy skate (w sumie innego bardzo nie ma :P ) w Lublinie czyli tzw betony. Był mega zajebisty, słoneczny dzień. Co zastałem na miejscu? Ano to:

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/s2048x2048/1912076_730453467005658_8620651368934428099_o.jpg

jak się niedawno okazało było to chyba moje pożegnanie z bmxami...

Napisane Mar 4, 2015, 3:20 pm Ostatnio edytowane Mar 4, 2015, 3:21 pm przez Opik
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Słynny fb zdominował wszystko... Ostatnio brat zlecił zrobienie firmowej strony i od wykonawcy usłyszęliśmy żeby założyć konto firmy na fb bo pomoże to w jej pozycjonowaniu. Z lekkim piorytowaniem poinformowalem go o tym, iż chcemy zwykłą stronę www i napewno nie założymy firmowego konta na fb. Po raz kolejny użyję słowa "niestety", ale obecnie fb przejął władzę nad niemalże wszystkim co bylo dawniej uważane za dobre.  :(

Napisane Mar 4, 2015, 4:03 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

^^ noooo dla niektórych jest nowym internetem

Napisane Mar 5, 2015, 8:32 am
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Beznadzieja, nie lubię FB. Miałem tan konto jako pierwszy wśród znajomych, jeszcze zanim powstała polska wersja. Po co? Nie wiem, tak samo teraz prywatnie nie używam praktycznie. Konto mi jest jedynie potrzebne do obsługi profilu strony www, bo bez tego ani rusz...

Napisane Mar 5, 2015, 1:08 pm
adam3714

adam3714

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adam3714 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też nie mam fb. Nie lubie tego typu portali społecznościowych.

Napisane Mar 9, 2015, 1:12 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

O takich jak Ty utworzyłem kiedyś inny temat... I tak długo wytrzymałeś z tymi swoimi reklamami.

Napisane Mar 9, 2015, 8:11 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Można powspominać  :rolleyes:

Napisane Mar 13, 2015, 11:46 pm
KrukSoN

KrukSoN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KrukSoN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie ukrywam ze gdyby był komunikator to tez bym tu zaglądał częściej, cały myk polega na tym ze wchodząc dzisiaj bez celu, nie widzac na forum ciekawego tematu naciskasz wyloguj, wcześniej spojrzales na komunikator gdzie ktoś prowadzil często sensowna rozmowe i tak przylaczajac się spedzales  dluzsza chwile a w tym czasie dolaczalo się kilka innych i było zabawnie.

Napisane Mar 21, 2015, 8:19 pm
gorilla1995

gorilla1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gorilla1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

E tam... Forum dalej żyje ;)

*Napisane Mar 23, 2015, 9:33 am
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co tu sie dzieje? Nic...dokladnie nic...portal umiera niestety. Powoli ale umiera:sad:

Napisane Mar 24, 2015, 8:53 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Przeczekamy erę facebooka i będzie ok. 

*Napisane Mar 25, 2015, 12:06 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja