Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Kto jedzie na woodcamp 2015?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Kto jedzie na woodcamp 2015?
teenmuffin

teenmuffin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to teenmuffin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jedzie ktoś na woodcamp? Jakie turnusy?  :) a i jeżeli już ktoś był, to czy trzeba mieć koniecznie buty na deske np. nike janoski albo DC? Można jeździć po prostu w trampkach?

Napisane May 12, 2015, 3:11 pm
wiktor82

wiktor82

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wiktor82 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Stary, jeździłem kilka razy na Woodcampy, co prawda w innej formie niż obozowicz, ale powiem Ci tylko tyle, że możesz jeździć w czym chcesz. Liczy się zajawka a nie to w co się ubierasz. Jednak jeśli przymierzałbyś się do zakupy butów przed wakacjami to koniecznie bierz skejtowe, będą zarówno dobre do chodzenia jak i na deskę. Złap jakąś promocję i nie powinno wyjść tak drogo.

Napisane May 15, 2015, 7:28 pm
UnderFliper

UnderFliper

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to UnderFliper zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jade w tym roku na T3. To już po raz drugi będę jechać. Rok temu było mega - pojechałem na Woodcamp nie umiejąc kompletnie nic poza skręcaniem. Deske miałem, a buty kupiłem na miejscu w woodcampowym sklepiku - są dużo lepsze ceny niż w normalnym sklepie. Sporo mnie nauczyli trenerzy i mega zajawą było, że co chwile były jakieś konkursy - super motywacja do szybkiego uczenia się nowych trików.

Zapisałeś się na jakis fakultet ? Na który turnus jedziesz ?

Napisane May 27, 2015, 1:27 pm
teenmuffin

teenmuffin

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to teenmuffin zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jadę na T1 a i przy okazji to ja jestem dziewczyną ;D

Napisane Jun 20, 2015, 8:51 pm
cindek

cindek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cindek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kurcze, przejechałbym się. Coś nas tu mało :(

Napisane Jun 29, 2015, 4:42 pm Ostatnio edytowane Jul 27, 2015, 11:47 am przez Zyga
YuGi

YuGi

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to YuGi zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jadę na T4

Napisane Jul 3, 2015, 8:49 am
marcelinaku

marcelinaku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcelinaku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja już jestem po i nie musisz mieć jakiegoś specjalnego obuwia typu nike :P To nie jest miejsce gdzie ma wstęp tylko burżuazja z kasą w kieszeni, chodząca z deską dla szpanu.

Napisane Aug 9, 2015, 12:21 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja