Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Fingerboard » Miejscówki » Czy opłaca się zacząć produko...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czy opłaca się zacząć produkować miejscówki?
fingerd96

fingerd96

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingerd96 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam
Od kilku dni jestem spłukany i moja sytuacja finansowa nie wygląda dobrze. Wczoraj wpadłem na ciekawy pomysł a mianowicie produkowanie miejscówek do fingerboarda. Cena maksymalnie niska i jakość maksymalnie wysoka. Obok domu mam OBI więc pozyskanie niezbędnych materiałów takich jak sklejka liściasta 4mm nie będzie stanowiła dla mnie problemu (31zł za 1m. kwadratowy). Wszystko pięknie, super i kolorowo, ale zastanawia mnie czy dzisiaj jest na to popyt. W tematach fngerboardu siedziałem ostatnio 4 lata, więc nie wiem czy coś się zmieniło w tej kwestii.
Planuję produkować repliki i pomysły własne miejscówek, wszystko w NAJWYŻSZEJ jakości. Jeśli chodzi o jakość wyprodukowanych miejscówek się nie martwię bo wiem, że będą niemalże na równi z Blackriverem czy Mittem, ale chciałbym abyście mi napisali czy jest wogóle sens się za to brać? Z tego co wiem jest kilka osób, które zajmują się tworzeniem miejscówek, dlatego pytam.
Pozdrawiam

*Napisane May 27, 2015, 3:55 pm
FurRy

FurRy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FurRy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z nastawieniem na eksport. W Polsce zainteresowanie fingerboardami wygasło już 2 lata temu. Jeśli potrafiłbyś się dobrze zareklamować, znaleźć kilku ciekawych riderów w naszej ojczyźnie, aby ktokolwiek w ogóle się o Twoich miejscówkach dowiedział(Filmy, recenzje). No i oczywiście musisz być konkurencyjny dla film rodzimych w Portugalii, Niemczech i GB, czyli cena miejscówki + przesyłki powinna być niższa. Ja osobiście bym się za to nie brał. Ale jeżeli masz narzędzia i umiejętności stolarskie, spróbuj. Z chęcią bym taki projekt zobaczył.

Napisane May 31, 2015, 12:58 am
szymon220997

szymon220997

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szymon220997 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na sprzedaży na pewno da się zarobić, ale nie w Polsce. Zanim zaczniesz zarabiać musisz sporo zainwestować. Materiał do produkcji itp. Nigdy nie masz pewności, że to co zrobisz się sprzeda a ty na tym zarobisz. Jeśli brakuje ci kasy lepiej chyba poszukać jakiejś pracy na wakacje. Musisz pamiętać o tym, że takie przeszkody muszą zyskać "sławę" zanim ludzie zaczną je kupować. Możesz najwyżej pomyśleć o wykonywaniu na zamówienie. Ktoś coś potrzebuje, ty to robisz i już.

Napisane May 31, 2015, 9:39 am
VictisTown

VictisTown

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to VictisTown zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Uważam, że to świetny pomysł. W Polsce zainteresowanie fingerboardem maleje, jak to napisał FurRy, ponieważ brakuje dobrych i tanich miejscówek oraz desek. Fingerboard potrzebuje rewolucji i przełomu, a jeśli Ty chcesz dopiero zacząć produkcję, to z pewnością masz dużo nowatorskich pomysłów. Jeśli planujesz robić zwykłe, szablonowe projekty, to faktycznie będzie to ciężkie to uzyskania dochodu zajęcie. Wszystko zależy od tego, jak to potraktujesz i z jakim nastawieniem zaczniesz produkcję. Jestem przedstawicielem fingershopu Victis Town i badając rynek nie spotkaliśmy za wiele firm produkujących miejscówki w Polsce, dlatego podtrzymuję swoje pierwsze zdanie - uważam, że to świetny pomysł. Zapraszam do odwiedzenia naszego sklepu, może złapiesz jakieś natchnienie na oryginalny projekt. :) Victis Town

[n/color]666gosc666 edit: DOSC TYCH REKLAM WLASNYCH FIRM,SERWISOW CZY TEZ STRON INTERNETOWYCH.

Napisane Jun 21, 2015, 9:38 pm Ostatnio edytowane Jun 24, 2015, 9:51 pm przez 666gosc666
Hay3R

Hay3R

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Hay3R zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Świetny pomysł! Popieram. Ale następnym razem jak masz zamiar pisać, to wybierz konkretny temat, a nie piszesz o swojej sytuacji finansowej. Nikogo to nie obchodzi.
Pozdrawiam

Napisane Jul 22, 2015, 7:18 pm
ponczek1410

ponczek1410

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ponczek1410 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dobrze wykonane produkty i uczciwe ceny, to połowa sukcesu. Pozostała połowa to marketing. Wszystkie liczące się firmy zajmujące się FB mają konta na instagramie z setkami/tysiącami obserwujących.

Napisane Jul 24, 2015, 4:33 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja