Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Dlaczego trucki są tak miękki...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dlaczego trucki są tak miękkie ?, Sam nie wiem jak nazwać ten problem
sajmon69

sajmon69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sajmon69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema wszystkim, mam spory jak dla mnie problem z deską. Kupiłem sobie komplet od Blinda i dzisiaj poszedłem go przetestować. Przed wyjściem dokręciłem trucki na maxa, by nie były luźne, a deska praktycznie bezskrętna. Okazało się jednak, że trucki są tak luźne, jakby wgl nie były przykręcone. Dla mnie masakra bo stając na jej krawędzi dotykam palcami gruntu. Wiecie dlaczego tak się dzieje ? Dodam, że w poprzedniej desi ten problem także się pojawił, jednak minęło wiele czasu zanim zaczęła się ona tak zachowywać...

*Napisane Jun 15, 2015, 6:13 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za miękkie ewentualnie zużyte bushing'i

Napisane Jun 15, 2015, 7:38 pm
sajmon69

sajmon69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sajmon69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boro wiem już o co się rozchodzi, a mianowicie o bushingi i gumeczki, które też były trochę za miękkie. Nabyłem nowe gumki a i bushingi się lepsze znalazły i nowa deska śmiga jak należy  B)

Napisane Jun 15, 2015, 11:09 pm
wiktor82

wiktor82

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wiktor82 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sajmon69 powiedział(a):
Siema wszystkim, mam spory jak dla mnie problem z deską. Kupiłem sobie komplet od Blinda i dzisiaj poszedłem go przetestować. Przed wyjściem dokręciłem trucki na maxa, by nie były luźne, a deska praktycznie bezskrętna. Okazało się jednak, że trucki są tak luźne, jakby wgl nie były przykręcone. Dla mnie masakra bo stając na jej krawędzi dotykam palcami gruntu. Wiecie dlaczego tak się dzieje ? Dodam, że w poprzedniej desi ten problem także się pojawił, jednak minęło wiele czasu zanim zaczęła się ona tak zachowywać...

W kompletach bardzo często słabą stroną są te gumki w truckach. Proponuję Ci je wymienić na jakieś shortys albo independent (twardość medium)wtedy będzie dobrze. Ew. dokręć spowrotem trucki i próbuj je rozjeździć skręcając, ale może być trudno. Jak coś to pisz na priv.

Napisane Jun 19, 2015, 1:41 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja