Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Problem z truckami

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Problem z truckami
wozzsk8

wozzsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wozzsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

i
Wymieniłem kingpiny ,  montażowki  , gumki i podczas jazdy gdy balansuje ciałem żeby skręcić w prawo to deska skręca w lewo , i to samo w odwrotną stronę , chcę skręcić  lewo deska w prawo . Całe trucki do wymiany ? czy to rozjeździć bo czytałem cos takiego .

Napisane Jun 19, 2015, 2:27 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A zamontowales trucki kingpinami do wewnatrz czy zewnatrz?

Napisane Jun 19, 2015, 11:46 pm
wiktor82

wiktor82

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wiktor82 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No to się mogło zdarzyć... Widziałem nawet taki komplet już skręcony w sklepie (supermarket sportowy)gdzie trucki zostały przymocowane odwrotnie! Żaden sprzedawca nie zwrócił na to uwagi, odradzam takie sklepy!

Napisane Jun 20, 2015, 1:18 pm
wozzsk8

wozzsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wozzsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to nie jest deska marketowa ziomek  :D

Napisane Jun 20, 2015, 10:21 pm
wozzsk8

wozzsk8

Member
Wyświetl posty

666gosc666 powiedział(a):
A zamontowales trucki kingpinami do wewnatrz czy zewnatrz?

no do wewnatrz :D

Napisane Jun 20, 2015, 10:25 pm
wozzsk8

wozzsk8

Member
Wyświetl posty

wiktor82 powiedział(a):
No to się mogło zdarzyć... Widziałem nawet taki komplet już skręcony w sklepie (supermarket sportowy)gdzie trucki zostały przymocowane odwrotnie! Żaden sprzedawca nie zwrócił na to uwagi, odradzam takie sklepy!

to nie deska marketowa , deska złożona z cześci ze skateshopow i jest w miare dobra , tylko po prostu musiałem wymienić te części co pisałem , sfahu z idosk8 mi odpisał i niby trza rozjeździć gumki

Napisane Jun 20, 2015, 10:28 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wiktor82 powiedział(a):
Widziałem nawet taki komplet już skręcony w sklepie (supermarket sportowy)gdzie trucki zostały przymocowane odwrotnie! Żaden sprzedawca nie zwrócił na to uwagi, odradzam takie sklepy!

Deski często składają ludzie, którzy nie mają o tym pojęcia.
Zdarzyło nam się, że przyszła źle skręcona od dystrybutora xD

Napisane Jun 22, 2015, 9:00 am
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wozzsk8 powiedział(a):
wiktor82 powiedział(a):

to nie deska marketowa , deska złożona z cześci ze skateshopow i jest w miare dobra , tylko po prostu musiałem wymienić te części co pisałem , sfahu z idosk8 mi odpisał i niby trza rozjeździć gumki

To rozjezdzij i daj znac czy jest dobrze. Na przyszlosc taka rada,edytuj posty bo bede zmuszony dac nagrode w postaci warna(3warny=ban)

Napisane Jun 22, 2015, 8:07 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja