Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Deska do 150 zł.

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Deska do 150 zł.
Souke

Souke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Souke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam . Dawno temu kupiłem deskę za 50 zł i przez kilka lat była nieruszona , aż do niedawna , ale się złamała,  :thinking: .
Jakie polecacie deski do 150 zł i co sądzicie o tej ,:
http://www.decathlon.pl/deskorolka-mid-5-graph-biaa-id_8297256.html
Warta kupna ?

Napisane Jun 27, 2015, 5:42 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za te pieniadze nie warto nic kupować. Doloz 100zl i kuo cos lepszego na skate-europe.

Napisane Jun 28, 2015, 12:26 am
Souke

Souke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Souke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tylko że ja za więcej niż za cene podaną w temacie na razie zamiaru kupować nie mam .

Napisane Jun 28, 2015, 11:52 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Souke powiedział(a):
Tylko że ja za więcej niż za cene podaną w temacie na razie zamiaru kupować nie mam .

Dziś albo jutro na skate-europe powinny być dechy kompletne za około 190zł ale za to dużo lepsze.
Moim zdaniem jak możesz dołożyć to warto a jak nie możesz to za bardzo nie masz co się zastanawiać.

Napisane Jun 29, 2015, 9:30 am
szpaku019

szpaku019

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to szpaku019 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deskorolka-Bad-Blood-White-BadBoards
Kolega ma, całkiem spoko

Napisane Jul 2, 2015, 4:08 pm Ostatnio edytowane Jul 3, 2015, 9:40 am przez Zyga
wiktor82

wiktor82

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wiktor82 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Do 150 zeta nie kupisz deskorolki żadnej deskorolkowej firmy. Mało tego, do 200 zeta też będzie trudno (chyba że używka). I na koniec najważniejsze! - nie kupuj desek w marketach tylko w skatechopach. Jeśli nie masz więcej kasy, to są wakacje, można dorobić parę złotych. Powodzenia!

Napisane Jul 7, 2015, 11:54 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja