Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Streetwear » Dodatki » Czapka Baseball Compton snapb...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czapka Baseball Compton snapback.
gibek128

gibek128

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gibek128 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Więc chciałem sobie kupić czapkę bejsbolówkę z napisem Compton, taką jak ma Eazy-E. I teraz, bo on ma daszek zgięty po łuku i czapka z przodu wygląda tak kwadratowo (wygooglujcie eazy e) i ogólnie wygląda dobrze jak gangsta. Czapka Compton na necie ma dziwny prosty daszek i wygląda nieco inaczej. I chodzi mi o to czy ta czapka którą ma eazy e to ta sama? czy oni wszyscy specjalnie wyginają te daszki czy może ta jego z lat 90. jest inna od dzisiejszych snapbacków. Bo ja naprawdę nie chce wyglądać jak te je*ane ped*ły w tych za dużych czapkach z prostym daszkiem...to żałosne.

Napisane Jul 8, 2015, 1:32 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kilka firm robi czapki compton. Daszek możesz sobie zgiąć. Jak się boisz, że będziesz miał rondel (a przy new erze raczej tak będzie) to idź do sklepu i przymierz jakąś danej firmy - będziesz miał pogląd jak to się układa.
Czapki z lat 90 miały inny krój. Musisz poszukać jakiegoś snapa i stawiam, że to będzie coś bardziej w stronę startera.

Napisane Jul 9, 2015, 8:29 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja