Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Co wybrać / Co kupić BUTY.

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co wybrać / Co kupić BUTY., buty.
takeverd

takeverd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to takeverd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chcę kupić buty max ze 160 zł , chcę aby były wytrzymałe chce aby posłużyły mi z ponad pare miechów . Katuje flipy, tróje itd . Może ktoś mi pomóc ? Budżet rodziców nie pozwala na duże ceny

Napisane Jul 16, 2015, 6:58 pm
wronke

wronke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wronke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Poszukaj butów DC Chase, mogą być w promocji. Ja kupiłem je za jakieś 130zł i jeżdżę w nich już półtora roku, ale ciągle je kleję.

Napisane Jul 16, 2015, 9:26 pm
takeverd

takeverd

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to takeverd zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wronke powiedział(a):
Poszukaj butów DC Chase, mogą być w promocji. Ja kupiłem je za jakieś 130zł i jeżdżę w nich już półtora roku, ale ciągle je kleję.

A czym je kleisz?

Napisane Jul 16, 2015, 9:37 pm
wronke

wronke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wronke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zwykły gorący klej.
/Można też Shoe Goo czy AllStarGum  ale nie wiem czy byłyby jakieś różnice.

Napisane Jul 17, 2015, 9:17 am Ostatnio edytowane Jul 17, 2015, 9:34 am przez wronke
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja