Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Deskorolka do 500zł

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Deskorolka do 500zł
becek123

becek123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to becek123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemanko, potrzebuje pomocy przy złożeniu dechy do 500zł

blacik znalazłem taki :
blat nervous stubs mk

trucki :
trucki tensor mag light reg ripper 5,5

z tym że wersja light do mnie nie przemawia moja waga 84 kg a chcę porządne tucki, które dużo wytrzymają ale nigdzie nie moge wypatrzeć innych 5.5 jakbyście mogli coś ciekawego zaproponować, ewentualnie zestaw blat 8 i trucki 5.25

no i kółeczka pewnie nervousa chyba ze cos innego polecicie, chciałbym się zamknąć w tych 500-520 zł

Czekam na waszą pomoc.

Napisane Jul 25, 2015, 5:35 pm Ostatnio edytowane Jul 27, 2015, 8:23 am przez Zyga
FF121

FF121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FF121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Deck i kółka polecam Plan B, trucki to szukaj najlepiej Independent / Thunder / Venture, reszta jest słaba. Łożyska Bones Reds kupisz za 50 zł, montażówki Diamond za 19 zł.

Deck - 179 zł Deck Pudwill Crop ped 8,0 Plan B
Trucki 149 zł Trucki Morgan Smith Blue Jay 5,25 Low Venture
Kółka - 60 zł Stencil 50 Plan B

Do 500 zł spokojnie się zmieścisz z całością a setup bardzo solidny. Ostatnio miałem Almosta (skruszony po tygodniu). Plan B robi najlepsze decki bez dwóch zdań.

Napisane Jul 25, 2015, 8:39 pm Ostatnio edytowane Jul 27, 2015, 8:25 am przez Zyga
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trucki koniecznie Indy ;) Venture złamały mi się przy... jeździe na flacie. Nervous ok, koła najlepiej Bones, ale nie wiem czy się zmieścisz.

Napisane Jul 26, 2015, 10:31 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja