Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Czyszczenie łóżysk.

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Czyszczenie łóżysk.
wronke

wronke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wronke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Słyszałem,że coś takiego jak Citrus cleaner jest dobry do czyszczenia łożysk. Pytanie tylko gdzie go można kupić i za jaką cenę ?

Napisane Jul 29, 2015, 9:23 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

to ?

http://images.simteq.pl/images/_big/023399.jpg

To kosztuje ponad 100zł wiec nie mało "/
Do czyszczenia to moim nadaje się WD40 - całkiem dobrze rozpuszcza zabrudzenia.

Napisane Jul 30, 2015, 9:55 am Ostatnio edytowane Jul 30, 2015, 9:55 am przez Zyga
FF121

FF121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FF121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://bladeville.pl/p/oleje-srodki-czyszczace-127/powerslide-31/powerslide-citrus-cleaner-250ml-2260?lang=pl#.VbnmyvntnX8
http://www.roweria.pl/odtluszczacz-finish-citrus-degreaser-aerozol-360-ml-p-2398

W sklepach pytałem to nikt nie wiedział co to jest...

Napisane Jul 30, 2015, 11:31 am
wronke

wronke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wronke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Niby coś takiego można kupić już od 5$ tylko nie w Polsce..

Attached file: pid18940.png (31 downloads, 276 KB)

Napisane Jul 30, 2015, 7:14 pm
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jeśli ktoś kupuje takie coś to chyba ma za dużo pieniędzy i nie ma co z nimi robić.
Polecam benzynę ekstrakcyjną - nawet za milion złotych nie znajdziesz niczego, co lepiej Ci wyczyści łożyska.

Napisane Jul 31, 2015, 12:40 pm
wronke

wronke

Member
Wyświetl posty

A na smar też raczej tani nie jest.

Napisane Jul 31, 2015, 10:27 pm
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam smar syntechoil'a, dałem za niego chyba 25zł albo coś koło tego, jeśli stosował bym go tylko do smarowania łożysk w desce to jedno pudełko wystarczyło by chyba do końca mojego żywota.

Napisane Aug 1, 2015, 11:35 am
Rodner

Rodner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rodner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie trzeba wywalać 120zł aby wyczyścić łożyska. Wystarczy, że wyczyścisz je spirytusem. Na kanale IDOSK8.COM w serwisie YouTube, ktoś czyścił łożyska w ten sposób. Możesz sobie poszukać ttego filmiku i wyczyścić łożyska spirytusem.

Napisane Aug 4, 2015, 9:57 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja