Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Problem z kontrolą deski

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Problem z kontrolą deski
mysogan

mysogan

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mysogan zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Yo!
Kupiłem sobie ostatnio drewnianego cruisera do jazdy po mieście lecz pojawił się problem bo przy większych górakach i dużej prędkości deska zaczyna się chwiać na boki tak ze musze zejść bo inaczej spadne. Koledzy mówili żeby nisko stać na nogach lecz to tylko trochę pomogło. Może coś z częściami bo kolega kupił plastikowego cruisera i nic mu się nie dzieje podczas takich zjazdów. Proszę o pomoc. Dodam że deska to mindless daily Cruiser

Napisane Jul 31, 2015, 12:46 am
FF121

FF121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FF121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spróbuj zjechać na sprzęcie kolegi, jeśli jest normalnie to znaczy, że problem jest w tobie.

Napisane Jul 31, 2015, 10:58 am
Zamek3

Zamek3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zamek3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak trzymaj, nawet nie myśl, żeby jej skręcać! To tak zwane speed wobbles, które mogą prowadzić do kraksy ;)
Zawsze jak myślisz, że spadniesz to skup się bardziej, ugnij nogi i nie spadniesz. Ja raz tak jechałem na pełnej prędkości obok autobusu, śmierć przed oczami - nie było możliwości zahamowania - tailem się nie dało, powerslide tak samo, ale w końcu gdy ciut zwolniłem zeskoczyłem z deski i ledwo wyrobiłem nogami.

SKATE OR DIE :D
Kwestia wprawy drogi kolego.

Napisane Jul 31, 2015, 12:02 pm Ostatnio edytowane Jul 31, 2015, 7:43 pm przez 666gosc666
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zamek3 powiedział(a):
Tak trzymaj, nawet nie myśl, żeby jej skręcać! To tak zwane speed wobbles, które mogą prowadzić do kraksy ;)
Zawsze jak myślisz, że spadniesz to skup się bardziej, ugnij nogi i nie spadniesz. Ja raz tak jechałem na pełnej prędkości obok autobusu, śmierć przed oczami - nie było możliwości zahamowania - tailem się nie dało, powerslide tak samo, ale w końcu gdy ciut zwolniłem zeskoczyłem z deski i ledwo wyrobiłem nogami.

SKATE OR DIE :D
Kwestia wprawy drogi kolego.

Hehe, kolegi pewnie więcej nie zobaczymy xD

Napisane Jul 31, 2015, 7:44 pm
ugife

ugife

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ugife zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No niezle XD

Napisane Mar 24, 2016, 7:42 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja