Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Almost vs Plan B !

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Almost vs Plan B !
wronke

wronke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wronke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Almost czy Plan B ? Ostatnio kupiłem nowy blacik Almost i po około 2 tygodniach tail bardzo się zdarł i zrobił się czips (od samej jazdy na flacie!) mimo to blat ma dobry profil i wyśmienitego popa. Co do Plan B to też śmigałem jakiś czas temu i są spoko, nawet wytrzymałością nieco lepsze od Almosta. Tak więc według mnie, chyba lepsze deski od Plan B. A według Was ?

Napisane Aug 3, 2015, 7:44 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Almost. Plan b to dla mnie najgorsze co jest, niekoniecznie jakościowo ale hype'owo. Pozatym almost i tak lepszy.

Napisane Aug 3, 2015, 8:41 pm
FF121

FF121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FF121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Plan B dużo lepsze wg. mnie. Miałem almosta ostatnio, po tygodniu czy dwóch się skruszył. Plan B ma inny profil co mi również bardziej przypadło do gustu.

Napisane Aug 5, 2015, 12:02 am
wronke

wronke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wronke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem czy te decki Almost Resin 7 nie kruszyły by się bo podobno klejone epoksydowo.

Napisane Aug 5, 2015, 10:46 am
FF121

FF121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FF121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Taki właśnie miałem i padł szybko, skruszył się w okolicy nose i tail bardzo szybko się zdarł.

Napisane Aug 5, 2015, 11:30 am
wronke

wronke

Member
Wyświetl posty

To ja już nie wiem. Jednym te deski trzymają bardzo długo, a innym już nie. ;/

Napisane Aug 7, 2015, 10:24 am
Raszy

Raszy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Raszy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Almost poza tym trudno dostępny

Napisane Sep 10, 2016, 7:48 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja