Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Deska

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Deska
Rodner

Rodner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rodner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć, chciałem się zapytać czy deskorolka BlackKnight jest dobrą deskorolką? Mam już ją koło rok i jestem bardzo zadowolony, ale czy wytrzyma jeszcze długo? Uczę się np. Ollie, Kickflip, Shove-it itp. Jakie są wasze opinie odnośnie tej deski?
Warto było?

Napisane Aug 4, 2015, 10:04 am
wronke

wronke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wronke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak, jest najlepszym wyborem jeśli chodzi o deski z niższej półki.

Napisane Aug 4, 2015, 12:06 pm
Rodner

Rodner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rodner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Wronke, a ty na jakiej desce jeździsz? Coś z wyższej półki czy coś w stylu BlackKnight?

Napisane Aug 4, 2015, 9:27 pm
Rodner

Rodner

Member
Wyświetl posty

Wronke, a ty na jakiej desce jeździsz? Coś z wyższej półki czy coś w stylu BlackKnight?

Napisane Aug 4, 2015, 9:27 pm
Rodner

Rodner

Member
Wyświetl posty

Napisane Aug 4, 2015, 9:28 pm
wronke

wronke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wronke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Na blacie almost, ale wszyscy chwalą BlackKnight'y jako deskę dla początkujących.

Napisane Aug 4, 2015, 9:36 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja