Załóż konto lupa Szukaj pomoc Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Dziwny problem

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Dziwny problem
Keksowaty

Keksowaty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Keksowaty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam posiadam dziwny problem ponieważ dopiero zaczynam i jeżdżę regular i jest mi wygodnie ale gdy próbuję ollie to za chvja mi nie wychodzi no to myślę spróbuję na goofie i pyk wychodzi.No nie wiem czy dalej próbować na regularze czy nauczyć się jeździć goofie bo jako tako jadę.                                                                         

*Napisane Aug 6, 2015, 9:21 pm
FF121

FF121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FF121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rzeczywiście dziwna sytuacja. Sam zdecyduj jak Ci będzie lepiej.

Napisane Aug 7, 2015, 12:15 pm
Mateiso

Mateiso

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mateiso zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja jestem regular mimo że na goofim mi sie latwiej jeździ ale na goofy nic nie zrobie ;p tez dopiero zaczynam ollie tez nie umiem ale bardziej mi wychodzi na regular. Spróbuj pojeździć na Goofy

Napisane Aug 18, 2015, 9:47 am
Black95

Black95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Black95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

katuj ollie na regular... proste.

Napisane Dec 6, 2015, 9:39 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja