Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Deska#Początkujący#Nauka

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Deska#Początkujący#Nauka, Deska dla początkującego
Mateiso

Mateiso

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mateiso zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć wszystkim ;)
Planuje zakup deskorolki na początek ;) Nie chodzi mi o deskę z jakiegoś hipermarketu za 50zł a o coś porządniejszego ;) Nie liczę także na jakiś profesjonalny sprzęt ;) Dopiero się będę uczył jeździć ogólnie oraz paru tricków przydatnych np Ollie (sory jeśli źle napisałem ) żeby wskoczyć na jakiś stopień czy coś
Mam ok 184cm wzrostu , + - 75kg wagi
Budżet: Właśnie na samą deskę chciałbym nie za dużo przeznaczyć chodzi mi o dobrą deske na początek nie drogą np max 300 zł czy coś takiego + czy trzeba mieć specjalne buty ? jak tak to jaki rozmiar i jakie polecacie ?Jak coś musze jeszcze podać to piszcie ;)

Napisane Aug 9, 2015, 6:14 pm
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co do sprzętu proponuję podbić do lokalnych skejtów i kupić od nich używane trucki, kółka itp. Wezmą za to grosze, a Ty na początek będziesz miał sprzęt. Buty przydadzą się z płaską podeszwą, na początek nic specjalnego Ci nie potrzeba.

Napisane Aug 9, 2015, 10:49 pm
Mateiso

Mateiso

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mateiso zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie w tym problem że nie znam żadnych pobliskich skate'ów  a żebym podbił do jakichś takich skate'ów to musiałbym z 20kilometrów jechać xd, ale tak to to nikogo blisko nie ma  i nie znam , a ile bym dał za kompletną deske ? dobra bedzie jesli kupie np za 100zł czy 150 ?

Napisane Aug 9, 2015, 11:22 pm Ostatnio edytowane Aug 9, 2015, 11:23 pm przez Mateiso
Lukki

Lukki

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lukki zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W takim razie kup deskę Black Knight. Polecam ją tylko ze słyszenia, ale podobno dają radę jak na początek. Kupisz za max 150 zł.

@edit
Pewnie, że mogą.

Napisane Aug 10, 2015, 8:21 am Ostatnio edytowane Aug 10, 2015, 9:16 am przez Lukki
Mateiso

Mateiso

Member
Wyświetl posty

Okej dzięki za pomoc ;) Jeszcze pewnie popytam a co do butów to mam Buty Nike podobne do tych mogą być ?

Attached file: Nike-SB-Zoom-Stefan-Janoski-Mens-Skateboarding-Shoe-333824_442_A_PREM.jpg (124 downloads, 23 KB)

Napisane Aug 10, 2015, 9:01 am
wronke

wronke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wronke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Takie buty były by idealne. Co do desek BlackKnight podobno ciężko je teraz dostać.

Napisane Aug 10, 2015, 10:48 am
Mateiso

Mateiso

Member
Wyświetl posty

A na zamówienie np ? Pójdę do skateshopu albo nawet przez internet zamówię na zamównienie xd

@edit
Znalazłem Black Knight Elephant za ok 130zł, kółka 100A , trucki aluminium

Napisane Aug 10, 2015, 11:01 am Ostatnio edytowane Aug 10, 2015, 11:04 am przez Mateiso
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wronke powiedział(a):
Takie buty były by idealne. Co do desek BlackKnight podobno ciężko je teraz dostać.

nie ciężko tylko ich nie ma

Mateiso powiedział(a):

@edit
Znalazłem Black Knight Elephant za ok 130zł, kółka 100A , trucki aluminium

z dużym prawdopodobieństwem ma tyle lat co ja ;)

Napisane Aug 10, 2015, 11:41 am
Mateiso

Mateiso

Member
Wyświetl posty

Czyli nie da rady nawet jej zamówić ?

Napisane Aug 10, 2015, 12:04 pm
Mateiso

Mateiso

Member
Wyświetl posty

Znalazłem sklep gdzie są do wyboru 4 deski Black knight o nazwach ( Gangsta, Elephant, Armet Fiber Light oraz Rapper z tego co widzę to różnią się tylko wyglądem ale nie ma tam informacji i łożyskach
Ale że są ciężko dostępne znalazłem inne deski czy taka lub taka może być ?
Deskorolka Checkmate Complete 7, 75 Blind
Deskorolka Avenger 7,6 Blind
A tutaj tańsza ( tylko tu jest ABEC 7 da się to np zmienić ? przy zamówieniu na abec 5 ?)
Deskorolka Bob BadBoards

/zyga
wywaliłem linki

Napisane Aug 11, 2015, 8:24 am Ostatnio edytowane Aug 13, 2015, 1:54 pm przez Zyga
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja