Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Pozostałe » Tricki regular, a jazda goofy

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Tricki regular, a jazda goofy, Mam problem!!!
kubano

kubano

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kubano zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemano mordy! Wydaje mi się, że mały problem jeśli chodzi o moja jazdę. Mianowicie kiedy kupiłem deskorolkę zawsze jeździłem goofy i robię to do tej pory. Tym style poruszam się już bardzo szybko i utrzymuję równowagę. Natomiast kiedy chciałem się nauczyć ollie, robiłem to w miejscu i prawą nogę miałem na tailu, a lewą na nosie. Nie zwracałem na to uwagi, że ollie robię regular, a jeżdże goofy. Z czasem po kilku nowych triczkach stwierdziłem, że łatwiej będzie mi się nauczyć jeździć regular niż robić wszystkie tricki od nowa goofy. I tak już mijają prawie 2 miesiące, a ja nie umiem dalej zrobić kickflipa, ani heelflip. Uwierzcie mi trenowałem to bardzo długo ponad 2-3 tygodnie. Flipa robiłem regular czyli przeciwieństwo do mojego lepszego stylu jazdy. (regular się poruszam ale wolno) I jak myślicie czy to, że nie mogę zrobić flipa spowodowane jest tym, że moja lewa noga (czyli słabsza noga) nie jest taka sprawna i niby kiedy chcę trafić na skos w to miejsce deski żeby się przekręciła to ona i tak nie trafia. A kiedy wyobrażam sobie, że gybym miał to zrobić prawą nogą to byłoby mi wygodniej i na 100% bym trafił. Myślicie, że gdybym przestawił się na tricki goofy to o wiele lepiej bym kierował deskę moja sprawniejsza nogą, czyli prawą. CO RADZICIE?! Dalej uczyć się jeździć regular, czy jednak poddać się i zacząć wszystko od nowa i przerzucić robienie trickow na goofy. MAM NADZIEJĘ, ŻE WIECIE O CO MI CHODZI... :c

Napisane Aug 21, 2015, 1:17 pm
FF121

FF121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FF121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Najlepiej będzie jeśli zdecydujesz sam, musisz po prostu poczuć to i przeanalizować jak Ci będzie wygodniej.

Napisane Aug 24, 2015, 12:00 am
ugife

ugife

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ugife zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

FF121 dobrze gada, przetestuj

Napisane Mar 24, 2016, 7:41 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja