Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Badboards

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Badboards, opinie o nowej desce
NewSkater22

NewSkater22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NewSkater22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema kupiłem deskorolkę Bob Badboards jestem początkujacym skaterem dlatego zakładam temat czy kupiłem dobra do nauki pierwszych trików napiszcie opinię o niej i o firmie.

Parametry:Kanadyjski klon
7 warstw
Szerokość: 8"
Długość: 31,75"
Kółka: BadBoards Bob, PU
Średnica kółek: 53 mm
Grubość kółek: 32 mm
Twardość kółek 100A
Łożyska: ABEC7 608ZZ
Trucki: BadBoards Bob 5
Gumki: twardość 95A
Montażówki: 1" Philips Head
Waga: 2320 g

Napisane Aug 28, 2015, 3:38 pm Ostatnio edytowane Aug 29, 2015, 8:33 pm przez NewSkater22
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Badboards to dolna półka. Przez jakiś czas pojeździsz i będziesz zadowolony.
Potem kupisz sobie coś lepszego.

Napisane Aug 29, 2015, 12:56 pm
NewSkater22

NewSkater22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NewSkater22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ale da się na niej normalnie uczyć tych podstawowych trikow typu Olli kickflipp ?

Napisane Aug 29, 2015, 7:26 pm Ostatnio edytowane Aug 29, 2015, 7:27 pm przez NewSkater22
wronke

wronke

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wronke zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Tak.

Napisane Aug 30, 2015, 5:57 pm
wiktor82

wiktor82

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wiktor82 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ziomuś, a czemu nie zadałeś tego pytania przed zakupem? :)

Napisane Aug 31, 2015, 10:30 pm
NewSkateNY

NewSkateNY

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to NewSkateNY zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:) Też ją sobie kupiłem. Jest nawet całkiem dobra tylko że grafitii się szybko ździera. Umiem już ollie i prawie kickflipa  B)

*Napisane Oct 30, 2015, 7:59 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja