Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Problem z Ghost Rider Kickfli...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Problem z Ghost Rider Kickflipem na fishboardzie.
GetGreaky

GetGreaky

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to GetGreaky zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, mam problem otóż ćwiczę sobie ostatnio Ghost Rider Kickflipa na fishboardzie, (dla niekumatych ale wątpię żeby tacy tu byli :P to trick, który który polega na zeskoczeniu z deski, "kopnięciu" jej nogą by zrobiła obrót i w tym czasie skoczeniu tak aby wylądować w pozycji startowej).
Oglądałam już filmiki na YT i na początku mi nawet kilka razy wyszło, potem jednak z niewiadomych przyczyn już mi w ogóle nie chciało wychodzić i albo deska leciała za daleko albo lądowałam na jej boku i natychmiastowo spadałam albo obrót nie był pełny i deska lądowała kółkami do góry.
Czy macie jakieś porady co mogłabym poprawić lub na co zwrócić uwagę przy robieniu tego tricka?
Z góry dziękuje pozdrawiam.

Napisane Aug 30, 2015, 5:45 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja