Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Gdzie mogę dostać te blaty i ...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Gdzie mogę dostać te blaty i kółka?
Keksowaty

Keksowaty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Keksowaty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam pytanie ponieważ ostatnio oglądałem dużo video revive skateboards i force wheels i nie wiem gdzie kupić ten sprzęt :mad:  podajcie jakieś linki do polskich stron ewentualnie niemieckich (tylko nie angielskich mają je tam ale są cholernie drogie) :(

*Napisane Oct 6, 2015, 4:49 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie sądzę aby to było proste.

Napisane Oct 9, 2015, 11:17 am
wiktor82

wiktor82

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wiktor82 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Patrzyłem na tą stronę i czy ja wiem że 37 Euro to dużo? Jak chcesz kupić tanio deskę to poszukaj czegoś innego. Zresztą mnie Google pokaże to samo co Tobie...

Napisane Nov 4, 2015, 9:11 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja