Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Pierwsza deseczka (do 400 zł)

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pierwsza deseczka (do 400 zł)
domkadomson

domkadomson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to domkadomson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Otóż tak. Na wiosnę chcę zacząć jeździć na desce i zależy mi dobrej jakości. Nie mam jakiejś bariery cenowej, jeszcze kilka miesięcy zostało także można odłożyć, ale nie chciałabym żeby cena przekraczała 400 zł. Chce zmontować taką deskę, która nie rozpadnie się po pierwszym miesiącu. Z tego co wyczytałam, najlepiej składać części samemu, a że nie mam zielonego pojęcia o co w tym wszystkim chodzi to prosiłabym o pomoc. Interesują mnie konkretne firmy, a w tym przypadku najlepsza firma od decków, kółek, traków, no i łożysk. Ale teraz obchodzą mnie najbardziej decki - jakiej firmy wybrać.
Chciałabym mniejszą deskę, 7.75 chyba będzie w porządku.
A kółka... Właśnie tutaj nie wiem jakie wybrać. Przede wszystkim interesuje mnie jazda na asfalcie, chodnikach, raczej jakieś flipy czy jazda po mieście, chociaż nie mówię - po oswojeniu z deską chciałabym sprawdzić się na skateparku. Dlatego prosiłabym o radę jeżeli chodzi o kółka - jaka twardość i rozmiar byłby okej w moim przypadku. 
Pomóżcie mi bo mocno nie ogarniam a zajawkę na jazdę mam, a nie chce się zniechęcić jakimś shitem za 100 zł.

*Napisane Nov 22, 2015, 3:29 am
Black95

Black95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Black95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

trucki World Industries w dobrym stanie, tylko troszeńkę zjechane od grindów oddam Ci za 20zł, plus koszt przesyłki, one są akurat pod dechę 7,75.
Napisz do mnie prywatną wiadomość w styczniu :)

Napisane Dec 4, 2015, 5:17 pm
ParadisFb

ParadisFb

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ParadisFb zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam traczki tytanowe z Theeva z pustymi ośkami w środku przez co są leciutki , nowe są po 200 zł a używałem przez tydzień to nakrętki , gwinty czy sam kształt hangerów nie naruszony jedynie lakier zdarty trochę i za 100 zł bym puścił :)

https://www.google.pl/search?q=trucki+theeve+csx&espv=2&biw=1366&bih=667&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjChYyu08LJAhXGLhoKHQAFCMkQ_AUIBigB#imgrc=Vr8pzZ6sAJngRM%3A

Napisane Dec 4, 2015, 5:40 pm Ostatnio edytowane Dec 4, 2015, 5:45 pm przez ParadisFb
Falatrym

Falatrym

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Falatrym zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli nie przeszkadza ci że używane, to na początek dobry wybór ;)

Jeżeli musisz mieć nówki to:

DECK:
- na początek wg. mnie minilogo (jak nie jesteś jakimś byczkiem ;)) - 130zł
- jak chcesz coś sprawdzonego to streethype (sam jeżdżę i polecam, mają co jakiś czas dostawy, więc masz pewność że drewno świeże) - 160 zł + jeesup gratis

TRUCKI:
- (na truckach nie opłaca się oszczędzać) wg. mnie venture - 150-190 zł

KÓŁKA:
- tutaj nie mam dużej wiedzy, musisz jeszcze popytać

ŁOŻYSKA:
- Minilogo są spoko za swoją cenę, w moim temacie admin polecał  :) - 40 zł

MONTAŻÓWKI:
- co tu dużo mówić... jakiekolwiek, żeby się nie odkręcały

Razem: Wychodzi ok 340 zł i 60 na kółka, a secik jak zadbasz to potrzyma sporo flipów :D

Napisane Dec 5, 2015, 12:44 pm
Black95

Black95

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Black95 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

W takim razie zamiast moich to bierz Theeve'y od Paradisa, cena spoko i firma naprawdę dobra. Na Venture'y nawet nie patrz - nie rozpoznasz które są z nowej fabryki i efektem będzie złamany truck po tygodniu.

Napisane Dec 6, 2015, 9:36 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja