Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Pierwsza deska

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pierwsza deska
podrooba

podrooba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to podrooba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam wszystkich, planuje kupić sobie pierwszą dechę. Zainteresowałem się tym tematem jakieś 3 dni temu, więc za uja nie ogarniam tych wszystkich firm itd. Najchętniej bym przytulił jakąś gotową deskę, bo nie ogarniam tematu jak wyżej i wole mieć gotowca na początek, niż walczyć z poskładaniem tego itp. Przydałoby mi się coś solidnego bo chłop over 90kg i 180cm. Mój budżet wynosi jakieś 250zł, ew. około 50 funtów bo mieszkam w UK, więc nie obraziłbym się za jakieś linki do stronek tutaj - w UK ;)
Pozdroo
@edit, wyczaiłem super okazje na deske Darkstar, a widziałem że się nią jaraliście :D
http://www.rollersnakes.co.uk/darkstar-manifest-pre-built-first-push-complete-red-blue-width-7-107
http://www.rollersnakes.co.uk/darkstar-blunt-first-push-pre-built-glow-in-the-dark-complete-rasta-glow-width-7-87

*Napisane Dec 29, 2015, 7:53 pm Ostatnio edytowane Dec 30, 2015, 12:49 am przez podrooba
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hej

Jak masz okazję kupić za pół ceny to bierz ale upewnij się, że nie leżała długo na sklepie.

Napisane Dec 30, 2015, 11:06 am
gorilla1995

gorilla1995

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gorilla1995 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

I jak? Kupiłeś?

Napisane Feb 17, 2016, 2:09 pm
Ankagoorska

Ankagoorska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ankagoorska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Daj znać jaką kupiłeś?

Napisane Mar 15, 2016, 2:04 pm Ostatnio edytowane Mar 21, 2016, 8:40 am przez Zyga
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja