Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Jakie Trucki lepiej kupić

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Jakie Trucki lepiej kupić
adix5

adix5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adix5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

WITAM :D Mam dylemat co do zakupu trucków, nie wiem jakie by były lepsze Low, Regular a może High? Znalazłem kilka ciekawych trucków firmy tensor "hollow" z wydrążoną osią i kingpinem. Wiecej jezdze na streecie ale rampa tez czasami jest. Ogólnie zależy mi na jak najlepszym popie ponieważ dużo skacze i jakie trucki by były lepsze na taki styl jazdy? :)

*Napisane Jan 7, 2016, 12:42 am
psycho44

psycho44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to psycho44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

http://forum.andegrand.pl/?a=topic&t=50777&min=2250&num=15

Napisane Jan 9, 2016, 7:10 am
kmilkmil

kmilkmil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kmilkmil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

adix5 powiedział(a):
WITAM :D Mam dylemat co do zakupu trucków, nie wiem jakie by były lepsze Low, Regular a może High? Znalazłem kilka ciekawych trucków firmy tensor "hollow" z wydrążoną osią i kingpinem. Wiecej jezdze na streecie ale rampa tez czasami jest. Ogólnie zależy mi na jak najlepszym popie ponieważ dużo skacze i jakie trucki by były lepsze na taki styl jazdy? :)

No tak na szybko odpowiem.

Jak chcesz kręcić flipy, to low.
Jak chcesz wyżej skakać to high.

A jak nie wiesz co chcesz robić to medium.

Pozdro : )

Napisane Jan 21, 2016, 8:02 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja