Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Deska do nauki

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Deska do nauki, Deskorolka na początek
Bombom1no

Bombom1no

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bombom1no zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, czy opłaca się kupić deskę kompletna za jakieś 200zl?
Chodzi mi o deskę na sam początek do nauki pierwszych trików itp.

*Napisane Mar 25, 2016, 12:37 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zależy jaką. Jest już milion takich tematów.
Poczytaj troszkę na forum.

Napisane Mar 25, 2016, 12:42 pm
Bombom1no

Bombom1no

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bombom1no zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No właśnie jest miliony i na początek polecają kompletne deski np."Black Knight " czy "speed demons" problem w tym, że po przeszukaniu większości sklepów w internecie te deski są od paru miesięcy a nawet lat nie dostępne w ich ofercie.

Napisane Mar 25, 2016, 1:01 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

O black knight możesz zapomnieć - nie ma ich na rynku.

Dobrze by było żebyś miał kilka złoty więcej.

Napisane Mar 25, 2016, 3:12 pm
destroymen

destroymen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to destroymen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam amoka deske kompetną. Dałem za nia 250 i trzyma mi sie 2 lata. Jedyne wymieniałem łożyska na nowe. Więc na początek dołóż ok 50 zł i możesz kupić coś fajnego na początek. Na deski z ''marketu'' sportowego nawet nie patrz bo kolega kupił i po 2 tygodniach trucki mu pękły przy śrubach  :thinking: i sam blat do d**y bo sie nawet grafika odkleja.

Napisane May 15, 2016, 3:00 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja