Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Skrzypienie

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Skrzypienie
destroymen

destroymen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to destroymen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam
Mam problem prawdopodobnie z nowymi łożyskami. Wczoraj założyłem nowe łożyska lucky abec 7 i pod czas zajdy słysze skrzypienie, nawet nie skręcając po prostu po skrzypieniu słysze kiedy kółko sie obraca. Bardzo mnie to denerwuje i irytuje. Nie wiem sam czy to gumki czy pivotcup. Wczoraj rozebrałem całe trucki nasmarowałem gumki jak i pivotcup'a i nadal słysze to skrzypienie ... Prosze o pomoc bo bardzo mnie to denerwuje.

*Napisane Apr 23, 2016, 3:03 pm Ostatnio edytowane Apr 29, 2016, 10:59 am przez Zyga
Voodoo199

Voodoo199

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Voodoo199 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A masz tulejki wsadzone między łożyskami w kółkach ?

Napisane May 1, 2016, 5:57 pm
destroymen

destroymen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to destroymen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie mam czy to może być przyczyną ?  :stare:

Napisane May 5, 2016, 11:27 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Może.
Może masz za mocno ściśnięte?

Napisane May 6, 2016, 2:28 pm
destroymen

destroymen

Member
Wyświetl posty

Nie mam leciutko luzu nie zakręam do oporu żeby kółko kręciło sie swobodnie.

Napisane May 6, 2016, 9:43 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A jak zakręcisz kółko ręką to też?

Napisane May 9, 2016, 10:32 am
destroymen

destroymen

Member
Wyświetl posty

Nie jak zakręcę kółkiem to sie ładnie kręci nic sie nie dzieje  B)

Napisane May 9, 2016, 11:15 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

hmmm a łożysko dobrze siedzi w kółku?

Napisane May 12, 2016, 12:01 pm
destroymen

destroymen

Member
Wyświetl posty

Dobrze dociskałem je nawet na siłe bo myślałem że źle siedzą ale dobrze siedzą i to rozpraszające pod czas jazdy "skrzypienie" rozprasza bardzo  :mad:

Napisane May 12, 2016, 11:51 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

no to nie mam pojęcia  :P

Napisane May 13, 2016, 2:09 pm
destroymen

destroymen

Member
Wyświetl posty

ehh no trzeba będzie sie przyzwyczaić. Bo ogólnie łożyska chodzą super ale to nwm czy to nie wina trucków, bo jak przełożyłem moje kółka z łożyskami do kolegi deski to nie było żadnego skrzypienia.

Napisane May 13, 2016, 5:15 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

no to już wiesz gdzie szukać przyczyny

Napisane May 14, 2016, 11:39 am
destroymen

destroymen

Member
Wyświetl posty

Albo gumki albo pivot cup zajmę sie tym po tem bo i tak mam małą przerwę w postaci drobnej kontuzji :rolleyes:

Napisane May 14, 2016, 11:16 pm
destroymen

destroymen

Member
Wyświetl posty

Żeby nie tworzyć nowego tematu, jakie są wasze opinie o kleju allstar gum ? Bo kupiłem nowe buty na deske i chce żeby troche mi posłużyły, nie stać mnie na to żeby co troche kupować buty za 300 zł.  :thinking: Na skate-europe jest i nie wiem czy warto go kupić.  :thinking:

Napisane May 15, 2016, 2:51 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

destroymen powiedział(a):
Żeby nie tworzyć nowego tematu, jakie są wasze opinie o kleju allstar gum ? Bo kupiłem nowe buty na deske i chce żeby troche mi posłużyły, nie stać mnie na to żeby co troche kupować buty za 300 zł.  :thinking: Na skate-europe jest i nie wiem czy warto go kupić.  :thinking:

temat o kleju allstar

Napisane May 16, 2016, 12:11 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja