Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Mitt Skateboard

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Mitt Skateboard, Firma z Suwałk
radziklpm

radziklpm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to radziklpm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jezdzil moze ktos na tych blatach? Jest ona z Suwałk, moj kumpel ktorego znam z internetu jedzi na nich, decki kosztuja 60 zlotych wraz z papierem, ten kumpel wypowiadal sie o nich bardzo pozytywnie, ale inni moga miec inne zdanie ;].
Prosze o opinie tylko tych ktorzy go mieli lub ktorys z jego ziomkow jezdzil, nei chce opini z nieba, albo "kup sobie elementa"...

POZDRO

Dodany

Napisane Feb 1, 2006, 9:14 am Ostatnio edytowane Apr 25, 2008, 8:50 am przez bydlak
majks00

majks00

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to majks00 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te blaty sa dobre w miare jesli ktos nie szaleje jakos nadmiernie. Mialem keidys deske Brotherhood i to bylo dokladnie to samo i dlugo na niej jezdzilem, ale to raczej nie byla jazda strszanie wyczynowa, same murki i te sprawy. Ogolnie to duzo osob jechalo na te deski ale wlasciwie taka cena jest bardzo ok, bo mozesz kupic sobie 3 takie deski zamaist jedenj. ROb jak chcesz... i daj jakies namiary jak mozna kupic te deski

Napisane Feb 1, 2006, 3:57 pm Ostatnio edytowane Feb 1, 2006, 3:57 pm przez majks00
SK8Amok

SK8Amok

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SK8Amok zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hm.. moga byc dobre te blaciki... ale komu by sie oplacalo??(grip 10zl) a caly blat  gripem 60zl..

Napisane Feb 1, 2006, 5:40 pm
CGA

CGA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to CGA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kiedys miałem okazję przejechać się na tym decku, moje wrażenia:

1] Straszny kloc
2] Gdzie się podziała sprężystość? dlaczego to takie sztywne???
3] Szerooooka jak blat od stołu

Na pierwszą czy druga deskę się nadaje, ale później to doradzałbym zakup decka innej firmy.

Napisane Mar 19, 2006, 8:35 pm
dzbanek2

dzbanek2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dzbanek2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Candle sa po 70 zyta i mi sie podobaja fajnie sie jezdzi.

Napisane Mar 20, 2006, 1:07 pm
Gerber

Gerber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Gerber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

fajnie sie na nich je?dxzilo kiedys :D stara firma ale nadal jest na rynku  B)

Napisane Mar 20, 2006, 5:19 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm... 60 zł? bardzo kusząca cena...

Napisane Mar 20, 2006, 6:07 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jestem z Suwałk,dechy są jak na takącenę dobre, weźcie pod uwagę ,że to Polska produkcja.
swego czasu mieli nawet swój team,był tam chyba Kopczyński i ktoąś jeszcze.
za taką cenę polecam

Napisane Jul 9, 2006, 7:13 pm
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam mitta, i mowiąc szczerze bardzo mi sie podoba. Nie jest jakims cholernym czołgiem, wymiary łacznie z guboscią ma jak moj wczesniejszy bullet, ogolnie fajna deseczka.

Napisane Jul 9, 2006, 8:40 pm
MaciekRD

MaciekRD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MaciekRD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kcz3 powiedział(a):
Ja mam mitta, i mowiąc szczerze bardzo mi sie podoba. Nie jest jakims cholernym czołgiem, wymiary łacznie z guboscią ma jak moj wczesniejszy bullet, ogolnie fajna deseczka.

Kamil jak możesz to bardzo bym prosił o wymiary i foty tego decka. Foty to takie zeby było widać profil góre i dół decka. OK ? <prosi>

Napisane Jul 9, 2006, 8:51 pm
MB01

MB01

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MB01 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za takie pieniądze niemożliwe jest zrobić dobrego decka. Jeśli uczysz się ollie (z marnym skutkiem) to możesz go sobie kupić. Ale oczywiste jest, że to nie jest dobry deck. Może ew. być dobry jak na taką cene, ale ogólnie dobry napewno nie jest.
Lepiej zainwestować w amoka, jeśli nie trafisz na chujowy egzemplarz to będziesz z niego zadowolony (przynajmiej z dwa miesiące).

Napisane Jul 9, 2006, 9:03 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to swiernalxxx zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

weź,gówno prawda. Amoki wcale nie są takie o wiele lepsze od Mitów,czy Candle'ów. jakoś jeźdzę sobie na Mittach i Candlach i trzymają spokojnie 2 miechy..

Napisane Jul 9, 2006, 9:54 pm
Kasen

Kasen

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kasen zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mam pytanie...

gdzie moge dostać mitta?

Napisane Jul 19, 2006, 10:10 am
Mitt

Mitt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mitt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oto oficjalna strona Mitt

www.mittskateboards.com

Napisane Sep 14, 2006, 7:18 pm
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

te deki to deki CANDLE chyba sa one przecietne jeden typ jezdzi na nich u mnie na osce i juz mu rozpada sie (ma go ze 1 miecha) a jego triki to jedyni na flacie a jezdzi moze ze na 2 tygodnie ze 4 razy no to widac ze za wytrzymale nie sa :)

Napisane Sep 16, 2006, 8:49 am
radziec

radziec

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to radziec zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

co wy wiecie... maiłem przez jakiś czas elementa i pękł jak zapałka... a mam już drugiego mitta i to decki które są wytrzumałe jak qrva... mój pierwszy mitt miał dwa lata i sam go połamałem z nerwów... czyli z głupoty... ale firma mitt ma u mnie dużego +. wiem co jest grane bo już długo jeżdże...

*Napisane Sep 23, 2006, 11:42 pm
Miltoner

Miltoner

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Miltoner zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hm... nie jezdzilem 2 lata, teraz znowu wracam do skateboardingu i pamietam ze jak kiedys jezdzilem to Mitt'y byly do dupy... chujowo sie na nich jezdzilo do tego byly szerokie i mialy zjebany profil ale plusem byla cena tych desek. Mysle ze ta deske jest dobra ale tylko i wylacznie dla poczatkujacych lub dla osob ktorcyh nie stac na lepsza deske.... Nie wiem jak jest teraz, daje wam opinie sprzed 2 lat moze firma ta poprawila sie i produkuje teraz chociaz troche lepsze blaty. Pozdrawiam.

Napisane Sep 25, 2006, 7:45 pm
swiernalxxx

swiernalxxx

Member
Wyświetl posty

za taką kasę jest b.dobry.
kudejka nie przesadzaj,obie firmy są podobne..

Napisane Sep 26, 2006, 10:40 pm
azis

azis

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to azis zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem poczatkujaca i jak dla mnie mitty sa dobre i lekkie w porownaniu z candlem. W Suwalkach duzo osob jezdzi na nich i tez nie narzekaja.

Napisane Nov 5, 2006, 2:34 pm Ostatnio edytowane Nov 5, 2006, 2:35 pm przez azis
gulik

gulik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to gulik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jesli ktos sądzi że te deski są dobre to sie grubo myli moj kumpel kupil od FAZY MITA i zrobił triczka ze schodów zlądował go na śrubki i pękła mu centralnie na śrubach jeżdże juz kilka lat i daje słowo ze takiego czegoś niewidziałem poprostu mnie zatkało pomyślcie dobrze zanim zechcecie kupic od gościa deski pozatym czesto sie rozklejajo MITT to jeden wielki SHIT gościu robi te deski juz ładnych pare lat i nadal nie widze w nich ruznicy pozatym że majo wiekszy profil ale co do wytrzymałości to JEDNA WIELKA LIPA takie jest moje zdanie POZDRO

Napisane Nov 5, 2006, 4:25 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja