Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » ten portal umarł?

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
ten portal umarł?
head

head

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to head zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam, pisze zeby sprawdzić co tu sie dzieje, nie logowałem się kupę czasu. ale widze ze czat z głównej zniknął? nikt zdjęć nie komentuje. jakiś lipny podział na działy i galerie zamiast jednej ogólnej, wchodzic w każdą z osobna żeby zobaczyc nowe zdjęcia.;/ wtf. ktoś tu żyje? stary wizerunek strony jednak był o niebo lepszy....

Napisane Nov 27, 2016, 8:49 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Portal działa i ludzie wchodzą tu ze względu na newsy ale jest ten sam problem co na większości serwisów - użytkownicy nie dodają treści (zdjęć komentarzy itp)

Napisane Nov 28, 2016, 8:22 am
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Czatu nie ma, ale może by stworzyć jakiś temat pełniący jego rolę ? Zauważyłem wzmożony ruch "starej gwardii" narzekającej na to, że źle się z Andegrandem dzieje, a to dobrze, może portal trochę ruszy. Nie mówię, żeby było tutaj jak z 6-7 lat temu, ale chociaż trochę wróciło życie. Kurde, człowiek ma 24 lata na karku, pracę, itd a z sentymentu nadal się tutaj loguje  :thinking:

Napisane Nov 28, 2016, 8:13 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boro92 powiedział(a):
Czatu nie ma, ale może by stworzyć jakiś temat pełniący jego rolę?:thinking:

Jeżeli tylko jest taka potrzeba...
Jak będzie potrzeba przywrócenia czatu to też to zrobimy.

Boro92 powiedział(a):
Kurde, człowiek ma 24 lata na karku

ja w Twoim wieku byłem 2 lata starszy

Napisane Nov 30, 2016, 8:10 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga nie lubi jak inni maja lepiej od niego dlatego czatu nie bedzie i dupa zesrałeś portal na amen taka jest prawda I nikt nie ma odwagi Ci tego powiedziec oprocz mnie...?

Napisane Jan 3, 2017, 6:17 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

wRiTer_Ka powiedział(a):
Zyga nie lubi jak inni maja lepiej od niego dlatego czatu nie bedzie

Sama byś ze sobą na nim obecnie rozmawiała

wRiTer_Ka powiedział(a):

i dupa zesrałeś portal na amen taka jest prawda I nikt nie ma odwagi Ci tego powiedziec oprocz mnie...?

nie wiesz o czym piszesz

Napisane Jan 4, 2017, 9:30 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wRiTer_Ka zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
wRiTer_Ka powiedział(a):
Zyga nie lubi jak inni maja lepiej od niego dlatego czatu nie bedzie

Sama byś ze sobą na nim obecnie rozmawiała

przekonajmy sie. Ja bym rozruszała ander znowu tu trzeba swierzej krwii nie zdemotywowanych ludzi...ktorzy sa przewaznie na NIEEEE

Napisane Jan 4, 2017, 2:19 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wRiTer_Ka powiedział(a):
przekonajmy sie. Ja bym rozruszała ander znowu tu trzeba swierzej krwii nie zdemotywowanych ludzi...ktorzy sa przewaznie na NIEEEE

Popieram sam chętnie bym się dołączył do jakiejś akcji propagującej Andera. Wiadomo, raczej nie powróci już świetność portalu z "tamtych" czasów, ale żeby chociaż trochę to wszystko ruszyło.

Napisane Jan 4, 2017, 6:01 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Boro92 powiedział(a):

Popieram sam chętnie bym się dołączył do jakiejś akcji propagującej Andera. Wiadomo, raczej nie powróci już świetność portalu z "tamtych" czasów, ale żeby chociaż trochę to wszystko ruszyło.

Nie ma co liczyć żeby na jakimkolwiek portalu wróciła świetność z "tamtych" czasów, a powody są dwa... Pierwszy, że ludzie są leniwi i w takich sprawach króluje fb, którego każdy ma zawsze pod ręką, a drugi i zdecydowanie poważniejszy jest taki... że obecnie mało kto uprawia jakiś "ekstremalny" sport. Za moich czasów wszędzie było widać dzieciaków którzy katowali deski, rowery, nawet zwykłe marketówki, które kompletnie się do tego nie nadawały. A dzisiaj? Jak w 400 tysięcznym mieście zobaczę kogoś na bmxie lub streetówce to odprowadzam go wzrokiem po horyzont, bo niedowierzam. I w skali roku mogę takie przypadki policzyć na palcach. Z deskarzami jest nieco lepiej, ale tylu ile ich widzę rocznie, to dawniej widziałem jednorazowo na zwykłych popołudniowych pojeżdżawkach...

Napisane Jan 4, 2017, 9:42 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Obawiam się że Opik ma dużo racji jednak jeżeli macie jakieś propozycje to możemy je przetwestować

Napisane Jan 5, 2017, 8:54 am
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Teraz to w sumie wytoczyliście argument, który sprowadza na ziemię. Lenistwo młodzieży jest nie do przeskoczenia niestety. Co racja to racja, nawet u mnie, gdzie jest z 6 tyś. mieszkańców kilka lat temu jeździło naprawdę sporo osób czy to na rowerach, desce czy rolkach. I co najśmieszniejsze, wtedy nie było skateparku, a każdy potrafił znaleźć miejscówkę dla siebie. Teraz mamy park i jest on jedynie miejscem posiedzeń.

Napisane Jan 5, 2017, 9:08 am
wRiTer_Ka

wRiTer_Ka

Member
Wyświetl posty

Ja wychodze z zalozenia iz brakuje tu...rozrywki. Ander wyglada jak gazeta aktualnie, a nie kazdemu chce sie czytac- no lenistwo, a jak juz ktos ma parcie na jakies info to konkretnie googluje. Zobaczcie kurnik czy taka głupia czateria trzyma sie od lat swietlnych tak samo dobrze...gdyz ludzie lubią pogadac o dupie marynie czy zwyczajnie "odsresowac" sie po ciezkim dniu...Dla sprostowania nie mowie zeby publikowac krzyzowki haha ale zblizyc do Siebie i zsolidaryzowac ludzi, myslacych czy robiacych cos podobnego -alternatywnego? wybaczcie ale dla mnie fb  czy snapy i poziom umyslowy panujacy na nich -na spokojnie mozna by zbudowac miasto z pustakow, a ludzie i tak wchodza dziennie przewijaja te profile i po 30min twierdza- a chuja tu jest...a panny z dziobkami psimi mordamy czy cudze jedzenie- i tak na to poswiecasz czas bo gdzie masz wejsc...

Napisane Jan 5, 2017, 12:11 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Racja, tylko że w przypadku Kurnika rozrywka ma formę gier, Czateria wiadomo rozmowy. A tutaj co można zrobić ? Może gdyby każdy zajął się jakimś działem, który związany jest z jego zainteresowaniami to powstałoby takie centrum wiedzy o wszelkich zajęciach z pod znaku extreme. Kto ma jakiś pomysł niech go przedstawi i wtedy się pomyśli nad racją jego bytu. 

Napisane Jan 5, 2017, 1:22 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

siłą napędową były zdjęcia a te teraz są na insta i fb

Napisane Jan 5, 2017, 1:27 pm
KacperSD

KacperSD

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KacperSD zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co do zdjęć to się zgodzę. Kiedyś od razu był widoczny ranking zdjęć zaraz po wejściu na forum. Każdy chciał wstawić jak najlepsze aby być w top 3 :D Jeszcze pamiętam 6 lat temu jak przez chwile byłem pierwszy w dziale snowboard :D Ach te stare dobre czasy :D

Napisane Jan 5, 2017, 11:52 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

To nie pozostaje nic innego, jak zapełniać galerie ;) Najgorsze jest to, że loguje się tutaj pełno starych użytkowników, a nie raczą napisać nawet jednego posta...

Napisane Jan 6, 2017, 12:02 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Przepraszam bardzo, sam niedawno założyłem temat odnośnie stanu strony, odpisały może ze 4/5 osób...

Napisane Jan 8, 2017, 4:00 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

I to jest właśnie jednym z problemów. Po statystykach widać, że ludzie się tutaj pojawiają, ale nie są skorzy do czynnego uczestniczenia na forum.

Napisane Jan 8, 2017, 4:35 pm
berlinwood4

berlinwood4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem tu od 6 lat, wchodzę codziennie i sprawdzam co się dzieje. Głową muru nie rozwalisz, tym bardziej samemu.

Napisane Jan 8, 2017, 6:23 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Boro92 powiedział(a):
To nie pozostaje nic innego, jak zapełniać galerie ;)

berlinwood4 powiedział(a):
Głową muru nie rozwalisz, tym bardziej samemu.

tak
i tak niestety
Zawsze jednak możemy podyskutować jak za starych czasów :)

Napisane Jan 9, 2017, 8:39 am
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja