Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Pozostałe » BEP

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
BEP, Co sądzicie o Black Eyed Pease ?
SN1PER

SN1PER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SN1PER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co sądzicie o BEP jaka jest wasza ulubiona piosenka i ich album ?
Dla mnie najlepsza płyta to chyba ''Elephunk'' a najlepszy kawałek to ''Let's get started'' ... ;)

*Napisane Feb 1, 2006, 4:54 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No zajebisty zespoł ja lubie piosenke z przejazdu Bastiena Salabanziego z Flip "Rea; Sorry" bo to chyba był BEP/ No a najfajniejsza piosenka to My Humps. No i Fergie ...... piekna i zgrabna miodzio. PoZdRo

Napisane Feb 2, 2006, 9:15 am
cineksk8

cineksk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cineksk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja slychalem czasem, ale mi sie nie podoba

Napisane Feb 2, 2006, 10:54 am
SN1PER

SN1PER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SN1PER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wabahaba powiedział(a):
No zajebisty zespoł ja lubie piosenke z przejazdu Bastiena Salabanziego z Flip "Rea; Sorry" bo to chyba był BEP/ No a najfajniejsza piosenka to My Humps. No i Fergie ...... piekna i zgrabna miodzio. PoZdRo

no, My humps też jest wyjebiste..

Napisane Feb 2, 2006, 5:14 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nie lubie zbytnio tego zespołui tyle

Napisane Feb 6, 2006, 6:22 pm
jamie_thomas

jamie_thomas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to jamie_thomas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Monkey Bussines, to nie jest wg mnie taka dobra płyta, Elephunk fajniejsza...
wszystkich fanów odsyłam do starszych kawałków BEP, były bardziej "rapowe", że się tak wyrażę :)

Napisane Feb 8, 2006, 3:30 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Elephunk najlepszy, My Humps fajna piosenka, ale trochę taka... no tego... dziwkarska. :P
Lubię też Shut Up.

Napisane Feb 13, 2006, 2:26 pm
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hmm... Jeśli chodzi o B.E.P., to myślę, że w wielkim stopniu o sukcesach ich albumów "Elephunk" i "Monkey Business", zadecydowało to, że mają w swoich szeregach Ferie, która poza tym, że jest boska z wyglądu, to jeszcze ma ten delikatny głos... ;] Nie słucham ich albumów, znam ich twórczość tylko z singli widzianych w TV...

Napisane Feb 14, 2006, 2:39 pm
colo

colo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to colo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Raczej to nie moja dziedzina ale podoba mi się utwór BEP Empire z przejazdu Bastiena Salabanziego w Flip Realy Sorry

Napisane Feb 14, 2006, 3:06 pm
pitr

pitr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pitr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

są spoko
podoba mi się "My Humps"

Napisane Feb 14, 2006, 4:47 pm
Art3k

Art3k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Art3k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mi tam sie podoba taka muza...

Napisane Feb 19, 2006, 12:11 pm
krystek44

krystek44

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krystek44 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam ich nie trawie, nienawidze, mają dziwną muze i wogóle są jacyś dziwni, dziwnie sie ubierają, na rozdaniu nagród grammy bodajze dostali nagrode za najlepszą grupe rap <----- blak ajd pis to RAP buhahahaha to jest smieszne

Napisane Feb 19, 2006, 1:37 pm
Jesion5

Jesion5

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Jesion5 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

sluchalem troche. plytka elphunk jest dobra

Napisane Feb 21, 2006, 10:20 pm
owl

owl

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to owl zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kiedyś ponoć robili rap, całkiem niezły, ale teraz to zwykły pop.
Ten cały Wil-I-Am to marna karykatura Wyclefa Jean :/
A Fergie ma twarz jak facet :/
Nie słucham ich, nie słuchałem nigdy i nie będę słuchał.

Napisane Feb 22, 2006, 2:09 pm
FiLiPStG

FiLiPStG

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to FiLiPStG zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko zespół
Najlepsza piosenka "Where is Love"
inne : "My Humps"
"Don't Phunk With My Heart"
"let,s Get in Started"

Dobry zespół :)

Napisane Feb 23, 2006, 7:11 pm
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To komercja a nie zespoł.. Nie lubię i lubieć nie będę.

Napisane Feb 23, 2006, 8:21 pm
orzel_jaslo

orzel_jaslo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to orzel_jaslo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

BEP to BYŁ rap.
bridging the gap i behind the front to naprawde zajebiste płyty.
niestety po pewnym czasie zamienili sie w to co teraz słyszymy w radiu. jak dla mnie po prostu jebane disco. polecieli za kasą na dno i juz z tamtąd nie wyjdą. szkoda. to był naprawde bardzo dobry RAP.

*Napisane Mar 7, 2006, 9:32 pm
Buhay

Buhay

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Buhay zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja też ich nie lubię... kiedyś faktycznie grali rap, może nie pierwszego sortu, no ale było, a teraz?? czysty pop, choć na całkiem niezłym poziomie musze stwierdzić... zastanawiam sie tylko po co 3mają tam jeszcze tą śmieszną dwójke, bo prawie wszystkie kawałki wykonują will I em i fergie (czy jak im tam ") ) ??

Napisane Mar 8, 2006, 11:58 am
soulja

soulja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soulja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmm jakos tak BEP nie kojarzy mi sie czarną muzą...
Ujdą w tłoku jak o mnie chodzi.

Napisane Mar 8, 2006, 4:59 pm
arent

arent

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to arent zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ten zespół to dno ala polska verba albo 18l do piachu z nimi

Napisane Mar 10, 2006, 6:29 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja