Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Filmy SV - dyskusje » Cliche - Hello Jojo

Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Cliche - Hello Jojo, Nowa produkcja Cliche
loordz

loordz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to loordz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oglądał ktoś z was ten o to nowy film Cliche?
Jeśli tak to słucham opini...

/edit Karwan89: Dodane do spisu

Napisane Feb 1, 2006, 5:48 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2008, 10:39 pm przez Karwan89
Nervous89

Nervous89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Nervous89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hello jojo to jak dotad najlepszy film z rodziny cliche... ogolnie bardzo mi sie podobal, fajnie jezdzi ricardo fonesca i brezinski, polecam!

Napisane Feb 2, 2006, 8:44 pm
Diber

Diber

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Diber zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ricardo fonesca to jest wymiatacz !!! film ogolnie niezly (dziwi mnie to ze co chwile sie tematy powtarzają tak jak i ten...)

Napisane Feb 26, 2006, 10:50 pm
Kulaksk8

Kulaksk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kulaksk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

oglądałem wypas,mozesz go zciagnąc ze strony www.sk8.video.pl

Napisane Feb 27, 2006, 2:03 pm
massurek

massurek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massurek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogolnie "jaram się" firmą cliche, jedna z moich ulubionych . . . Jojo pokazał klase, piekny przejazd.

Napisane Jul 5, 2006, 10:06 pm
Rusi12

Rusi12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rusi12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Super film szkoda ze pełny przejazd ma tylko Brzeżinski

Napisane Jul 8, 2006, 3:34 pm
karolek68

karolek68

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolek68 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nawet mi się podoba:) oglądnąłem go kilka razy:) Chciałbym mieć w swoim mieście takie miejscówki jak tam są... :thinking:

Napisane Jul 11, 2006, 9:12 am
Michal669

Michal669

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michal669 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo fajny filmik polecam

Napisane Jul 11, 2006, 9:18 am
PtaSzku

PtaSzku

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PtaSzku zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Filmik jak talala :D no ale Cliché - Bon Appetit też mi sie podobał :D fajna muza była :D

Napisane Jul 11, 2006, 10:42 am
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rusi12 powiedział(a):
Super film szkoda ze pełny przejazd ma tylko Brzeżinski

bo ten film był chyba tak jakby z okazji przyjęcia brzeźinskiego do teamu :P z resztą tytuł mówi sam za siebie : Hello JoJo

Napisane Jul 12, 2006, 8:58 am
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

massurek powiedział(a):
Ogolnie "jaram się" firmą cliche, jedna z moich ulubionych . . . Jojo pokazał klase, piekny przejazd.

my z massurkiem wiemy co jest rap...

Napisane Jul 12, 2006, 10:36 pm
siamak

siamak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to siamak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

no mi osobiście tak sobie podobał sie ten  jojo ... ale dobry motyw był co w tej betoniarce czy co to było... jak oni śmigali wewnątrz... :) :) pomysłowe chłopaki hehe ;) triczki na poziomie ale nie złapałem podczas oglądania zajawki ..

Napisane Jul 15, 2006, 9:15 am
Lalo

Lalo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Lalo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ogolnie film bardzo na luzie. Najbardzej podobal mi sie przejazd Brezinskiego szczególnie KICKFLIP TO BS NOSEGRIND TO HEELFLIP OUT  :cyclops: bs tailslide kickflip out poczym wyrżnął glebe przejeżdżjący obok rowerzysta LOL. Ogolnie film ciekawy i warty polecenia.

Napisane Jul 15, 2006, 10:46 am
massurek

massurek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to massurek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ddamaszk powiedział(a):
massurek powiedział(a):

my z massurkiem wiemy co jest rap...

wiadomo :D

Napisane Jul 15, 2006, 2:22 pm
Ferdzio

Ferdzio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ferdzio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Fajny Film Ale bardziej przypadł mi do gustu Cliche Bon Apettit

Napisane Jul 19, 2006, 9:50 am
Skatekmn

Skatekmn

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Skatekmn zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z TEGO FILMU NAJLEPSZY JEST...................ATIBA JEFERSON  HEHE B)

Napisane Jul 19, 2006, 12:23 pm Ostatnio edytowane Jul 19, 2006, 12:24 pm przez Skatekmn
chusio

chusio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chusio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko film!!! muzyka fajny!!! Przejazdy wypasione!!!

Napisane Jul 31, 2006, 9:11 am
tomeckc

tomeckc

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to tomeckc zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie super film. Scena w cysternie mi się strasznie podobała. A i soundtrack zajebisty. POdczas przejazdów Jamie Lidell wymiata, aż chce się oglądać :D

Napisane Jul 31, 2006, 10:59 am
twardy90

twardy90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to twardy90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Według mnie wszystko dzieje sie za szybko, za dużo takiego niedeskorolkowego gówna.
Lecz gdy pojawiała się deskorolka, to była naprawdę porządna. Moim zdaniem film nie jest tak zajebisty, prawie wcale go nie oglądam, ale w końcu europejski klimat, więc elo!

Napisane Jul 31, 2006, 11:42 am
AAJ

AAJ

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to AAJ zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Spoko filmik nie najlepszy ale spoko

Napisane Aug 11, 2006, 3:59 pm
Strony: << poprzednia 1, 2 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja