Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Snowboard » Burton

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Burton, Pytanie...
zajactomek

zajactomek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zajactomek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Oglądając deski Burtona zauważyłem że mają one inne ustawienie dziurek do wiązań. Czy normalne wiązania innych firm wejd do tej deski?????Czy trzeba kupić Burtony...:| :(

*Napisane Feb 1, 2006, 5:54 pm
rysiu115

rysiu115

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to rysiu115 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

deski burtona zamiast 4 maja 3 dziurki do wiazan wiec chyba tylko pasuja burtony (nie jestem pewien)

Napisane Feb 2, 2006, 8:56 pm
zioom14

zioom14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zioom14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam deske z Burtona a wiazania z Fasta wiec  :)  Elo    :)  pzdr

*Napisane Feb 5, 2006, 6:08 pm
Kozzak

Kozzak

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kozzak zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zależy ja mam deske burtona cruzera i wiązania salomona a żeby przymocowac wiązania innych firm trzeba kupic inną płyte

Napisane Mar 5, 2006, 1:19 pm
mullen190

mullen190

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mullen190 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam burtona i miałem podobny problem bo nie widziałem jakie wiązania podejdą.... Teraz już wiem ze podchodzą wiązania firmy Burton  :rolleyes: i Drake można też kombinować z tym kółkiem przy wiązaniu ale raczej to niema sensu...

Polecam Drake bo one działają przy wszystkich deskach...

*Napisane Mar 19, 2006, 12:37 pm Ostatnio edytowane Sep 6, 2007, 3:51 pm przez mullen190
XCarmel2

XCarmel2

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to XCarmel2 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To systemy 3D i 2D (chyba...),a z tego co słyszałem to dodają płytke pasującą do deski.pozdro.

Napisane Apr 4, 2006, 7:33 pm
dworlik

dworlik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to dworlik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mozecie miec inne wiązania bo burek wprowadził ten system dopiero pare lat temu (dokładnie nie weim ile, rok może dwa) burton do swoich wiązań dodaje tez dyski z 4 dziurami, a do innych wiązań można dokupić 3-dziurkowe dyski

Napisane Apr 5, 2006, 9:14 am
phejman

phejman

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to phejman zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dostajesz płytkę (coś w rodzaju kantingu) i przykręcasz to co ci się podoba...

A ty avensis14 nie dość że wogóle nie jesteś zorientowany w temacie, twoje wypowiedzi nic nie wnoszą - tylko snujesz sobie jakieś przypuszczenia i to w POTRÓJNEJ ILOŚCI - PO CO?

Napisane Sep 20, 2006, 9:39 pm
cemil

cemil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to cemil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

pasuja wystarczy kupic tylko kółka do wiązań...:):) i wszystko GRO:D

Napisane Aug 21, 2007, 10:23 pm
grzesiekci

grzesiekci

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to grzesiekci zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Gdzie mozna kupic te dyski ? Konkretnie chodzi mi o takie do wiazan ride spi szukam nie moge znalezc niczego w tym stylu albo nie wiem co wpisywac w google :/

Pozdro

Napisane Sep 6, 2007, 3:30 pm
zorkas

zorkas

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zorkas zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak kupowalem Customa to nie dostalem zadnych dodatkowych blatow natomiast do modelu Un inc dodaja dodatkowe blaty bo tam jest jescze inny system mocowania insertow.
  Wydaje mi sie ze do desek nie daja dodatkowych blatow tylko do wiazan Burton amasz dwa rodzaje podkladek 3D i 4x2
  Napewno z deskami Burtona graja wiaznia Ride'a , maja w podkladkach wycinane dwa dlugie otwory z zabkami zamiast dziurek przez to regulacja tych wiazan jest znacznie wieksza.

Napisane Sep 7, 2007, 12:32 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja