Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Co zrobić z deską?

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Co zrobić z deską?
Spejson

Spejson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Spejson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema, mam deskę amok zakupioną jako zestaw
Deska:

Nowy ulepszony profil concave 2.0
7 warstw
100% klon kanadyjski
Lekka i elastyczna
Rozmiar 8,125"
System SSL Super Strong Layer

Trucki:

Amok silver
Bardzo wytrzymałe
szerokość 19,2 cm
Wysokość 5 cm
Bardzo lekkie 345g/szt
Wykonane z duraluminium
grawerowane

Koła:

model Color Mind
rozmiar 50 mm
twardość 100 A
szerokość 30 mm
profilowane
świetne na polskie warunki

W zestawie również:

papier (grip) Amok
śrubki montażowe
łożyska Amok ABEC 9
podkładki pod truck

i tu rodzi się pytanie bo jestem baardzo początkujący.
Czy jest to dobra decha na początek czy lepiej złożyć jakąś samemu. Może coś zamienić w tej co mam? Dodam też że kółka krótko się kręcą i chyba lepiej wymienic łożyska no ale zapoyam się osób lepiej zapoznanych w tym temacie.

*Napisane Jun 3, 2017, 8:30 pm
Opik

Opik

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Opik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

na porządnych ABEC9 kółka powinny kręcić się do przyszłych świąt, widać są miernej jakości. Ogólnie deska z opisu sprawia wrażenie nieco "marketowej", ale na sam początek... Na dużo gorszych ludzie zaczynali i osiągali fajny poziom, więc kwestia pasji ;)

Napisane Jun 4, 2017, 3:10 pm
Spejson

Spejson

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Spejson zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Też odnoszę takie wrażenie, że to deska "marketowa" polecił byś coś może na początek? Nie wiem czy w ogóle opłaca się kupować zestawy czy lepiej złożyć samemu. Tylko, że za bardzo nie wiem co wybierać do samodzielnego montażu.

Napisane Jun 4, 2017, 4:55 pm
adamk1000

adamk1000

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamk1000 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To nie jest deska marketowa. To jest komplet Amoka, wszystkie czesci są od nich z tego co widzę. Na początek spokojnie ci wystarczy, nawet gdybys kupił komplet za 700zł to nie poczujesz wiekszej roznicy dopóki nie wejdziesz na jakis tam poziom. Katuj ją dopóki nie zacznie sie sypac albo cos nie peknie, a co do łozysk to polecam Pro Lube Bio, znajdziesz sobie taki spray w google, bo nie chce tu reklamowac komus sklepu. Ostatnio uruchomił mi prawie zatarte lozyska. Sprawdz tez czy nie za mocno masz dociągniete nakretki od kółek.

Napisane Jun 5, 2017, 12:52 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja