Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Pomoc w doborze części ~600zł

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Pomoc w doborze części ~600zł
SunSirHC

SunSirHC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SunSirHC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Witam.

Kiedyś już jeździłem na desce z "marketu" i jedyne co zdążyłem się nauczyć to Ollie i shove it. Niestety deska się rozleciała.

Myślę teraz o zakupie nieco bardziej profesjonalnego sprzętu i zwracam się do Was o pomoc w zbudowaniu seta.

Chciałbym się zamknąć w budżecie ~500-600zł.

Z góry dzięki za odp. ;)

*Napisane Aug 25, 2017, 6:04 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Albo jesteś nowym userem - spamerem i wkrótce zaczniesz swoją batalię. Albo jesteś, aż tak leniwy... Ostatnimi czasy na forum pojawiło się multum tematów o desce do 500-600zł, wystarczy poszukać.

Napisane Aug 25, 2017, 8:21 pm
SunSirHC

SunSirHC

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SunSirHC zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nowy user tutaj zgadza się.
Przeglądałem tematy do roku 2015 i tylko jeden miał odpowiedzi, które mnie nie usatysfakcjonowały, a reszta była pusta.

Też myślę, że nie ma co sugerować się bardzo old tematami, bo czasy się zmieniają, dochodzą nowe firmy itd.

Napisane Aug 25, 2017, 9:27 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Masz już coś wybrane? Wiesz jaki chcesz szeroki blat?

Napisane Aug 26, 2017, 11:07 am
SunSirHC

SunSirHC

Member
Wyświetl posty

Zyga powiedział(a):
Masz już coś wybrane? Wiesz jaki chcesz szeroki blat?

Tak.
Zainteresowałem się następującymi częściami:

- Blat: plan-b-team-torn-8-0-red-silver (Wybrałem blat 8.0 i myślę, że będzie dobry pod moje wymiary: rozmiar buta 43, wzrost 178, waga 69)

- Trucki: independent-polished-standard-139-silver

- Kółka: nervous-icon15-53-black (Zastanawiam się nad 53 i 54. Głównie chce jeździć street, ale też zajeżdżać na skateparki)

- Łożyska, montażówki itp: jeszcze się nie zdecydowałem.

^ Cały powyższy zestaw trochę wykracza poza mój budżet i zastanawiam się czy nie było by jakichś równie spoko części po niższej cenie

/zyga
wywaliłem linki

Napisane Aug 26, 2017, 4:33 pm Ostatnio edytowane Aug 28, 2017, 8:51 am przez Zyga
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Części jakościowo są ok
Łożyska weź sobie  Bones Reds

Napisane Aug 28, 2017, 8:53 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja