Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » "Starzy" użytkownicy.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
"Starzy" użytkownicy.
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Temat stworzony w sumie z ciekawości sprawdzenia ilu ludzi ze "starej gwardii" jeszcze się tutaj pojawia. Bo czasem widzę zalogowanych userów z przebiegiem kilku tysięcy dni, ale brak ich aktywności w słowie pisanym. Dlatego nie wymagam wiele - podbij tylko temat.  ;)

Napisane Oct 21, 2017, 8:46 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:beer2:

Napisane Oct 24, 2017, 12:37 pm Ostatnio edytowane Oct 24, 2017, 12:37 pm przez Zyga
berlinwood4

berlinwood4

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to berlinwood4 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

czasami zajrzę, z przyzwyczajenia ;p

Napisane Oct 24, 2017, 5:27 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga zawsze na straży ;) berlinwood4 nieźle ustrzeliłeś moje 11 lat tutaj  :P

Napisane Oct 24, 2017, 8:41 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Pozdrawiam weteranów ;) Pierwsze konto założyłem jesienią 2005, 12 lat temu. Piękne czasy

Napisane Oct 26, 2017, 8:58 am Ostatnio edytowane Oct 26, 2017, 9:01 am przez BlackGang
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No cześć

Napisane Oct 28, 2017, 11:33 am
Wojtass

Wojtass

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Wojtass zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja pierwsze konto założyłem tak dawno, że aż nie pamiętam :D Ale coś mi się przypomina jednak... miałem wtedy chyba 16 lat czyli jakieś 14 lat temu :D

Pozdro!

P.S Gdzie jest jakiś komunikator?

Napisane Oct 30, 2017, 8:11 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Trzeba by kiedyś zrobić zlot i jakoś dotrzeć do ludzi. To by było srogie.
Z wieloma z Was widziałem się jak byliście dzieciakami :D

Napisane Oct 31, 2017, 8:51 am
ARDIAN12

ARDIAN12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ARDIAN12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziś wbiłem z ciekawości. Dzieje się tu jeszcze coś, czy portal już umarł?

Napisane Nov 4, 2017, 11:22 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Szału nie ma, ale znicza też postawić jeszcze nie można.

Napisane Nov 5, 2017, 9:13 am
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

B)

*Napisane Dec 12, 2017, 1:00 am
Kamileeek

Kamileeek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kamileeek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jou  B)

coś w tej stronie jest, że po zajrzeniu wraca sporo fajnych wspomnień.

Chociaż jak czytam swoje stare komentarze.. Młody gniewny  :P

*Napisane Dec 12, 2017, 4:05 pm Ostatnio edytowane Dec 12, 2017, 4:18 pm przez Kamileeek
guitarsk8

guitarsk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to guitarsk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

nostalgicznie zaglądam czasem sprawdzić, czy naprawili czat

Napisane Jan 9, 2018, 9:40 pm Ostatnio edytowane Jan 9, 2018, 9:41 pm przez guitarsk8
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Andegrand magiczne miejsce ;) Każdemu wracają wspomnienia. Chociaż trzeba przyznać, że był to jeden z pierwszych, jak nie pierwszy portal skupiający się na szeroko rozumianych sportach extremalnych w polskim internecie.

Napisane Jan 11, 2018, 8:16 pm
Distil

Distil

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Distil zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Od czasu do czasu warto zerknąć na stare śmieci :D pozdrawiam

Napisane Feb 28, 2018, 4:53 pm
BlackGang

BlackGang

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BlackGang zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jak tam veterans?

Napisane Mar 18, 2018, 9:45 am
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Wiele się nie dowiesz, niestety...

Napisane Mar 18, 2018, 9:58 am
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeżeli banery strony były by gdziekolwiek reklamowane, to może więcej osób by się logowało.
Tak poza tym, co u Was słychać?

Napisane Mar 19, 2018, 10:04 am
zul

zul

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zul zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aj coś mnie tchnęło żeby tu zajrzeć :)

Napisane Mar 19, 2018, 11:31 am
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

666gosc666 masz rację. Chociaż niestety, ale trzeba przyznać, że większość, jak nie wszystkie serwisy tego typu czy fora tematyczne zniszczył popularny portal społecznościowy... Ludzie wolą tam czytać bzdury osób, które piszą nie mając pojęcia o danym zagadnieniu i panuje totalny bałagan, niż tutaj czy każdym innym forum gdzie panował porządek, bo moderatorzy nie pozwalali na burdel i nic nie wnoszące posty. Ciekawe kiedy zaczną się masowe powroty do tradycyjnych forów ;)
A tak poza tym to, jak podejrzewam u większości userów ze stażem kilku tysięcy dni, praca i mało czasu na dawne zajęcia. Chociaż zajawka została. 

Napisane Mar 19, 2018, 7:42 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja