Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » "Starzy" użytkownicy.

Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
"Starzy" użytkownicy.
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Temat stworzony w sumie z ciekawości sprawdzenia ilu ludzi ze "starej gwardii" jeszcze się tutaj pojawia. Bo czasem widzę zalogowanych userów z przebiegiem kilku tysięcy dni, ale brak ich aktywności w słowie pisanym. Dlatego nie wymagam wiele - podbij tylko temat.  ;)

Napisane Oct 21, 2017, 8:46 pm
czuji23

czuji23

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to czuji23 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja właściwie założyłem tu konto chyba z początkiem posiadania internetu, bo wychodzi jakieś 13 lat wstecz - czasem zerknę ze względu na sentyment, ewentualnie skorzystam ze sklepu.

@edit
Zapomniałem dodać, że najbardziej bawią mnie w tym wszystkim posty, które pisałem mając te dziesięć czy jedenaście lat :D

Napisane Mar 20, 2018, 7:20 am Ostatnio edytowane Mar 20, 2018, 7:21 am przez czuji23
SpEs69

SpEs69

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SpEs69 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemasz wszystkim, właśnie się zalogowałem. Po 4698 dniach od założenia konta ;)

Napisane Mar 21, 2018, 9:06 pm
Bomber1

Bomber1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Bomber1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

elo :D

Napisane Apr 14, 2018, 2:21 am
KrukSoN

KrukSoN

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KrukSoN zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

A zagladam sobie czasami 👀 ✌

Napisane Apr 14, 2018, 3:53 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uff nawet emotki z wczesnych 2000\' jeszcze są

Napisane Apr 24, 2018, 7:16 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KroVa powiedział(a):
uff nawet emotki z wczesnych 2000\\' jeszcze są

oczywiście - to najlepsze emotki w historii internetu :)

Napisane May 10, 2018, 2:50 pm
elmacio

elmacio

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to elmacio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:cyclops:

edit:

Cytuj:
. KOLEŚ CZEMU TY WSZYSTKO ZAMEKASZ ????

kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów

Napisane May 16, 2018, 11:02 am Ostatnio edytowane May 16, 2018, 11:08 am przez elmacio
Rysiunio

Rysiunio

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rysiunio zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Prawie 13 lat stażu, hohoho, kiedy to minęło... ;) Pozdrawiam dzieciaki :) Sporadycznie staram się zaglądać, choć już to nie to samo co jeszcze parę lat temu, kiedy a.pl był tak chętnie komentowanym forum. Fakt faktem z muzyką nadal za pan brat, to się nie zmieniło. 5 z Podlasia!

eR

Napisane Jul 19, 2018, 6:22 pm
artix

artix

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to artix zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

uu no pare lat minęło i trochę się zmieniło :D

Napisane Jul 20, 2018, 3:36 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zagląda tutaj ktokolwiek jeszcze? Macie dalej jakąś zajawke? Ja wróciłem do deskorolki, mimo zastrzeżeń lekarza i sobie śmigam na minirampie hehe. Fingerboard też wrócił w łaski, nawet w dniu dzisiejszym zamówiłem sobie \"Winkler dos spine\", ponieważ potrzebna mi minirampa do FB xD. Odzyjcie ludziska!

Napisane Aug 11, 2018, 12:07 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Boro92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Codziennie wchodzę z przyzwyczajenia. Ale z tego co zauważyłem to, w miarę regularnie, jesteś tutaj Ty, berlinwood4 i Zyga - ale On to musi ;) Czasami jakiś weteran się pojawia ale śladu nie zostawia (jedynie w logach na serwerze). Co do zajawki to moja wciąż trwa. Fingerboard ? Muszę poszukać bo mam kilka i zobaczyć czy coś pamiętam :D A ludzie raczej nie odżyją, bo jedni nie mają czasu ze względu na \\"dorosłość\\" a inni z lenistwa.

Napisane Aug 12, 2018, 1:30 pm
Rozq

Rozq

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rozq zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Za 17 dni wybije mi 10 lat z Andegrandem. Zacząłem w 5 klasie podstawówki na fingerboardzie jeździć. Kupiłem w pierwszej gimnazjum szlifierkę i formę do robienia blatów fingerboardowych. Po drodze wygrałem tu jakiś konkurs na bluzę. Ciekawie spędzony czas, szkoda że to już nie to co kiedyś jak pojawiało się kilkadziesiąt tematów dziennie na forum, a shoutbox było ciężko czytać od natłoku wiadomości, ehhh... kiedyś to było :p

Napisane Aug 20, 2018, 4:22 pm
Michaelo0

Michaelo0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Michaelo0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

niedziak powiedział(a):
Hoł hoł hoł madafakers! :D

łezka się w oku kręci że forum tego portalu jeszcze jeździ, i te mordy jakieś takie znajome  B)

Napisane Aug 25, 2018, 3:23 pm
DamianHumm

DamianHumm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DamianHumm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siema stare chłopy! Mnie 14 lat już stuknęło! Kiedyś wchodziłem na andegranda raz na 5 mint, teraz wchodzę raz na rok:D

Napisane Aug 25, 2018, 8:52 pm
Mstr

Mstr

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mstr zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haha pozdro ;P

Napisane Aug 31, 2018, 3:02 pm
666gosc666

666gosc666

Moderator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 666gosc666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Widzę że jeszcze parę osób tutaj zagląda hehe. Ja dzisiaj z żoną i dziećmi na skatepark poszedłem, i co najlepsze udało mi się skleić nollie FS bigspin na banku, oraz zarazić żonę deskorolką hehe. Sam śmigam na blatach 8\",ale dla wybranki zamówiłem blat enjoi 7,5\",z łożyskami bones reds, truckami royal I kółkami enjoi, podjarana w cholere jest :D

Napisane Sep 2, 2018, 7:12 pm
Darecko

Darecko

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Darecko zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

:rolleyes:

Napisane Sep 3, 2018, 3:39 pm
Boro92

Boro92

Member
Wyświetl posty

Jest tu tej wiary trochę :) Wrócimy do tematu shoutboxa  B)

Napisane Sep 7, 2018, 7:48 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jest ale jeszcze musieliby zacząć pisać

Napisane Sep 8, 2018, 11:52 am
Biczhed

Biczhed

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Biczhed zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

siemano byki

Napisane Sep 8, 2018, 1:41 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja