Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Tricki » Problem z wysokim ollie

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Problem z wysokim ollie
Baniaa

Baniaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Baniaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Siemano, zakładam temat bo od jakiegoś czasu mam problem z wysokim ollie. Co najdziwniejsze są dni w których potrafię skoczyć ponad 50cm i takie że 20cm nie doskoczę. Nie potrafię tego zrozumieć a żeby nie było tak kolorowo to ja ogólnie dziwnym człowiekiem jestem bo znajde sobie nowe zainteresowanie to zawsze mam ten sam problem, na początku wszystko idzie świetnie a potem jak gdyby nigdy nic nie potrafie powtórzyć tego co robiłem wcześniej. Nie jestem w stanie stwierdzić czy to jest jakaś kwestia psychiki czy popełnianych błędów, a może zupełnie innych czynników. Prosze was o pomoc bo nie chce rezygnować z tej jakże zajebistej pasji tylko dla tego że mam problemy z ollie.
Dopisze jeszcze że jeżdzę już jakieś 4 miesiące, i to nie jest problem z deską ponieważ sam mówiłem że potrafiłem skakać 50cm+.

Napisane Sep 30, 2018, 1:38 pm
fuks85

fuks85

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fuks85 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

To bardzo ciekawa sprawa.Chętnie dowiem się więcej szczegółw  w temacie. Prosze o wskazówki i porady. Będzie to dla mnie bardzo cenne.

Napisane May 27, 2019, 12:47 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja