Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Wybór deski

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wybór deski
xxwp

xxwp

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to xxwp zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Cześć, jestem świeży w temacie desek jeśli chodzi o zakupy. Od kilku miesięcy jeżdżę na starej i używanej, ale tak naprawdę nadal jestem totalnym świeżakiem. chciałem kupić jakąś w przedziale do 300 zł. Wybrałem sobie dechę od Darkstara za 330. Jakie są wasze opinie o tej firmie? Doradzalibyście dopłacić stówę i kupić inną, którą też będzie się dobrze jeździło (jaką?) czy może gorszą, bo ma taki sam potencjał? Proszę tylko powiedzcie jak długo jeździliście na danej:) Z góry dziękuję:)

Napisane Mar 16, 2019, 11:36 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie wiem o którego konkretnie darkstara chodzi ale darkstary ogólnie są dobre. Moim zdaniem zamiast dokładać 100 to miej na uwadze, że niedługo możesz sobie poszczególne części wymienić i wtedy ta 100 akurat się przyda.

Napisane Mar 18, 2019, 11:04 am
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja