Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Oryginalne ubrania

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Oryginalne ubrania, czy warte swojej ceny?
haradrimm

haradrimm

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to haradrimm zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam wiekszosc rzeczy firmowych i kupuje je dlatego że:
1. są dość wytrzymałe i nie da sie ich tak łatwo styrać jak jakiś dresików za 15zł
2. fajnie wyglądają:)

Napisane Feb 4, 2006, 3:37 pm
50Fifty

50Fifty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50Fifty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja tam wole oryginalne ale sam tez sie nad tym zastanawiam :P

Napisane Feb 4, 2006, 3:38 pm
DENVER

DENVER

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to DENVER zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kupujac bluze za 30 zl po jednym lub dwoch praniach bedziesz mogl ja oddac mlodszemu bratu... bluza za 110 jest wytrzymalsza i mozesz w takiej chodzic o wiele dluzej, poza tym fajniej wyglada i komfort noszenia jest inny oczywiscie w zaleznosci od tego z jakiego jest materialu...
ja mam w wiekszosci firmowe bluzy i jest super nie kurcza sie napisy sie nie spieraja  wogole jest git... :P

Napisane Feb 4, 2006, 3:44 pm
Robels

Robels

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Robels zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zgadzam się z wami ale sami powiedzcie miałem kiedys taki przykład ze pewna firma robiła ubrania pod metkke i sprzedawali je za 250zł a potem robili te same ubrania tylko ze nie z firmową metka i kosztowały połowe mniej nie no znowu takim sknerą nie jestem zeby kupowac dresik za 15 zł jak wspomniał haradrimm ale czasem mnie to zastanawia :P

Napisane Feb 4, 2006, 3:50 pm
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kup sobie aparat sony za 1000 i kup sobie słony za 100 i nie rób wiecej takich tematów  :P

PS> bywa czasem ze jakis noname jest naprawde dobry

Napisane Feb 4, 2006, 3:52 pm
Demore

Demore

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Demore zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale sam popatrz na przyklady . i jesli robili pod jeden z metka a drugi bez to gratki powiedz tylko co to za firma. mozliwe ze z metka robili lepszy towar gatunkowo a tanszy bez metki gorszy gatunkowo i trafial na bazar :P mozna tez twierdzic ze to wałek z tymi drozszymi.
Fubu u nas na bazarze podroooby a niby w usa to szanowana marka:P

edit.
Zyga temat sklania do glebszego myslenia i mozna go na rozne sposoby rozwinac takze nierozumiem.

Napisane Feb 4, 2006, 3:54 pm Ostatnio edytowane Feb 4, 2006, 3:55 pm przez Demore
50Fifty

50Fifty

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to 50Fifty zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bazar is big shit

Napisane Feb 4, 2006, 4:03 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja zawsze przed kupnem czegoś orginalnego się dlugo zastanawiam ... własciwie to ja nie mam duzo rzeczy orginalnych :P

Napisane Feb 4, 2006, 4:09 pm
Psycholol

Psycholol

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Psycholol zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Kupi;lem nbluze z bazarku i wytrzymała 1 pranie a kupiłem se croppa trzyma si od pól roku praktycznie bez śladów zużycia

Napisane Feb 4, 2006, 4:24 pm
KroVa

KroVa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to KroVa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Powyżej został poruszony ważny temat a mianowicie CROPP.
Jak dla mnie to Cropp nie jest zły bo jakość ciuchów jest co najmniej dobra i nie każą płacić sobie za samą markę (koszulka Quiksilvera za 140 zł - prędzej popełnię harakiri niż wydam tyle kasy na T-shirt). Oczywiście wybieram ciuch który nie ma wielkiego loga CROPP albo, co gorsza, drzewka a'la Element. Tak więc o ile nie zżynają krojów z innych firm, to oferta Cropp'a jest godna zastanowienia...

Napisane Feb 4, 2006, 4:34 pm
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

KroVa powiedział(a):
Powyżej został poruszony ważny temat a mianowicie CROPP.
Jak dla mnie to Cropp nie jest zły bo jakość ciuchów jest co najmniej dobra i nie każą płacić sobie za samą markę (koszulka Quiksilvera za 140 zł - prędzej popełnię harakiri niż wydam tyle kasy na T-shirt). Oczywiście wybieram ciuch który nie ma wielkiego loga CROPP albo, co gorsza, drzewka a'la Element. Tak więc o ile nie zżynają krojów z innych firm, to oferta Cropp'a jest godna zastanowienia...

tym bardziej ze cropp ma teraz niezle przeceny..

Napisane Feb 4, 2006, 4:51 pm
adamrapela

adamrapela

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to adamrapela zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

haradrimm powiedział(a):
Ja mam wiekszosc rzeczy firmowych i kupuje je dlatego że:
1. są dość wytrzymałe i nie da sie ich tak łatwo styrać jak jakiś dresików za 15zł
2. fajnie wyglądają:)

mam tez duzo oryginalnych ciuchow ale zbierlam je przez kuilka lat... nie ma ta ze za wszystko rodzice placa

Napisane Feb 4, 2006, 4:54 pm
MiRoNkA

MiRoNkA

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to MiRoNkA zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Hm...
Dobry temat :P
Markowe sa dorzsze i lepsze jakosciowo :D
Rownie dobrze moge sobie qpic buty markowe za np. 300zł, albo qpic jakies zwykłe za 70zł, ale wiadomo ze markowe dłuzej mi wytrzymaja... hm ... przynajmniej mi sie tak kilka razy sprawdziło :D
Hm...
Podobnie miałąm z bluza :P Qpiłam sobie w pewnym sklepie markowym i mam ja juz 1,5 roku a bluza ktora kupiłam sobie w zwykłym sklepie po kilku praniach była porozciagana... i jakas taka ... :P  Choc czasami trafiaja sie fajnne lumpki w zwykłych sklepach ktore wygladaja czasami lepiej niz markowe rzeczy ... ale długo ich nie ponosimy :P
A co do cropp-a to maja fajne przeceny (zgadzam sie z mala-kaska) no i logo czasami jest za duze... ale co taam :P
Pozdrowka !

*Napisane Feb 4, 2006, 5:05 pm
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

prawie zawsze jest tak (oprocz komorek) ,ze jak dasz wiecej to bedziesz mial lepsza jakosc

Napisane Feb 4, 2006, 5:30 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zależy jakie ubrania... Ja np. nie cierpię sklepu Orsay, w większości wisza tam tandetne szmaty, których nie założyłabym nawet za dopłatą... A tak ogólnie to ciuchy sprzedają za odpowiednią cenę dopiero na wyprzedażach, wcześniej zwykle kosztują dużo za dużo.

Napisane Feb 4, 2006, 5:43 pm
Volcanodon

Volcanodon

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Volcanodon zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

MiRoNkA powiedział(a):
Choc czasami trafiaja sie fajnne lumpki w zwykłych sklepach ktore wygladaja czasami lepiej niz markowe rzeczy ... ale długo ich nie ponosimy :P

Dokladnie :P
Nie dawno kupilem sobie calka fajna bluze w zwyklym sklepie...
Po drugim praniu nadawala sie juz tylko na szmate do podlogi :P

Napisane Feb 4, 2006, 6:32 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ppfffff...ja tam nigdy sie nie ubieralem w orginalne ciuchy...dla mnie to nie ma znaczenia czy coś jest orginalne czy nie, mam to w dupie...poresztą nawet mnie nie stać na takie "larytasy"...

Napisane Feb 4, 2006, 7:50 pm
Epicentrum

Epicentrum

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Epicentrum zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Firmowe ciuchy sądroższe ale wytrzymalsze ....
ciuszki z bazarka... po jednym praniu.. mozesz oddać do lumpexu

Napisane Feb 4, 2006, 8:13 pm
komora22

komora22

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to komora22 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepiej kupowac ciuchy w lumpexie B):)

Napisane Feb 4, 2006, 8:22 pm
bula1111

bula1111

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to bula1111 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

komora22 powiedział(a):
najlepiej kupowac ciuchy w lumpexie B):)

hyhy...ja ostatnio kupiłem w lumpie Gestapowski płaszcz po kolana...zajebisty jest...wyglądam w nim jak SS Man B) :P

Napisane Feb 4, 2006, 8:53 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja