Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Rodzeństwo

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Rodzeństwo, macie ??
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jeśli tak to jak jest między wami :) Bo ja mam 8 letnie coś zwane moją siostrą i osobiście to mnie bardzo wkurza i cfaniakuje ale bez niej by było nudno w domu :)

A jak u was ??

PS : Chce ktoś kupić siostre ?? :P

*Napisane Feb 6, 2006, 5:38 pm Ostatnio edytowane Feb 6, 2006, 5:40 pm przez michal92
Demore

Demore

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Demore zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie mam rodzeństwa i wydaje mi się że dobrze.

Napisane Feb 6, 2006, 5:47 pm
karrola

karrola

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karrola zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja mam brachola :D Ma 19 lat i jest całkiem spoko ;) Można z nim normalnie pogadać i czasem wyjść na imprezke ;)

*Napisane Feb 6, 2006, 5:50 pm
shift666

shift666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shift666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ma jak hcesz to ci go sprzedam za symboliczne 10zł

Napisane Feb 6, 2006, 5:51 pm
RedNinja

RedNinja

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to RedNinja zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam brata ma prawie 17 lat gadam z nim czasami, a ogolnie nie ma go w domu :)Wiec praktycznie miedzy nami jest spox  hihihehe haha buhahah muhahahahaha

Napisane Feb 6, 2006, 5:53 pm
Przemooo7

Przemooo7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Przemooo7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ojej mam 2 starszych bracholi lepiej jakby ich nie było

Napisane Feb 6, 2006, 5:53 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja ktoś ma rodzeństwo w wieku powyżej 15 lat no to spoko :) ale takie młode rodzeństwo poniżej 11-12 lat to jest przesrane :P

Napisane Feb 6, 2006, 6:04 pm
zanetka90

zanetka90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zanetka90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam 5-miesięcznego barta :)  B) :rolleyes: :P
i 10 letnią siostrę  :mad:

Napisane Feb 6, 2006, 6:15 pm
marcin1991

marcin1991

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to marcin1991 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
ja ktoś ma rodzeństwo w wieku powyżej 15 lat no to spoko :) ale takie młode rodzeństwo poniżej 11-12 lat to jest przesrane :P
No to jak sie tak rodzeństwem chwalimy to ja mam 2 siostryjadna ma 14 lat a druga  ma 6 lat . Według mnie nie jest tak źle ,no chociaż nie zawsze bo sie chce na deske wyjśc a tu  trzeba sie nią zając .Ale ogólnie moze byc.:):)

Napisane Feb 6, 2006, 6:19 pm Ostatnio edytowane Feb 6, 2006, 6:25 pm przez marcin1991
mikolaj_skate

mikolaj_skate

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mikolaj_skate zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam 10ltenią po.......ą siostre. Najchętniej chciałbym być od niej odizolowany. TO właśnie przez nią ciągle dostaje kary, zawsze mi dupe zawraca, mam z nią pokój. *%$#^@$&!

Napisane Feb 6, 2006, 6:26 pm Ostatnio edytowane Feb 6, 2006, 6:27 pm przez mikolaj_skate
kcz3

kcz3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kcz3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja nie mam rodzeństwa... Mam tylko chomika i UFO które od dziesieciu lat mieszka ze mna :/ Ufo ma na imie Ola i lubi skarzyć, chetnie bym je oddał do NASA na badania :P

Napisane Feb 6, 2006, 6:35 pm
macio12

macio12

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to macio12 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

2 starsze siostry pozdro 6 0 0 0 :D

Napisane Feb 6, 2006, 6:35 pm
karolaaa

karolaaa

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to karolaaa zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mam dwóch braci, siostre i dwie rybki (jedna na pół żywa :cyclops:).
Starszy brat lat 19, śmieszny i fajny. Nie ma to jak straszy brat ech.. I jego koledzy; )
Młodszy to ziomal, jeździ na desce, gra na gitarze klasycznej i elektrycznej, gra w football i odnosi w tym sukcesy. Zdolniacha.
Moja siostra to megainteligentna mała cwaniara. Nie wiem co z niej wyrośnie ale juz sie boje. Super laseczka, bo ma w domu swoja idolke i guru czyli mnie;)
Moje rybki... Acha to tylko rybcie:)

Napisane Feb 6, 2006, 6:45 pm
shift666

shift666

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shift666 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale są lepsze strony posiadańa młodszego brata ja jeżdże na bmx ale miałem kiedyśdeske to sie na nim połamała i trenuje na nim restling

Napisane Feb 6, 2006, 6:50 pm
shift666

shift666

Member
Wyświetl posty

ale są lepsze strony posiadańa młodszego brata ja jeżdże na bmx ale miałem kiedyśdeske to sie na nim połamała i trenuje na nim restling

Napisane Feb 6, 2006, 6:50 pm
akont

akont

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to akont zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja jestem jedynaczka... i szczerze mowiac dobrze mi z tym :D wystarczy mi moj piesio ;)

Napisane Feb 6, 2006, 6:56 pm
mala-kaska

mala-kaska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mala-kaska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam brata 2 lata starszego..nie wyobrazam sobie byc jedynaczka;/ to jest dopeiro przesrane;p nudno by bylo byc samemu

Napisane Feb 6, 2006, 7:00 pm
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Rodzice twierdzą że mam coś takiego jak siostra, ale ja twierdze że sie pomylili w szpitalu i wzieli nie to dziecko:P Młodsza o 4 lata i potrafi mocno wkurzyć:(, ale przynajmniej jest kogo denerwować i komu podbierać pieniądze:P No i czasami jak sie rodzice o cos czepiają można na nią zgonić:P

Napisane Feb 6, 2006, 7:20 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Karwan89 powiedział(a):
Rodzice twierdzą że mam coś takiego jak siostra, ale ja twierdze że sie pomylili w szpitalu i wzieli nie to dziecko:P Młodsza o 4 lata i potrafi mocno wkurzyć:(, ale przynajmniej jest kogo denerwować i komu podbierać pieniądze:P No i czasami jak sie rodzice o cos czepiają można na nią zgonić:P

moją też raczej zamienili... tylko że moja jest 5 lat młodsza :P

Napisane Feb 6, 2006, 7:21 pm
malgoska

malgoska

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to malgoska zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

brother- 22 lata <ot ziomal heh bródka i te rzeczy  :P>
sister-10 lat bodajże ;P

Napisane Feb 6, 2006, 8:12 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Temat zablokowany Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja