Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Pozostałe » Hydepark » Zjawiska niewyjaśnione

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Zjawiska niewyjaśnione, ..zajrzyjcie...
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co myślicie o duchach , ufach ;) , czarncyh dziurach , koncach swiata w 2012 :D , dziurawienie drzew malymi palcami u ręki przez mnichów z klasztoru Shaolin, atlantydach , nieodkrytych cywilizacjach albo innych tego typu rzeczach B)  . Ew. piszcie tu informacje takie jakie posiadacie na takie tematy lub zadawajcie pytania trapiące Was , a nóż ktoś będzie znał odpowiedź :)

Pozdrawiam

Napisane Feb 7, 2006, 10:50 pm
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

w duchy sam nie wiem czy wierze...
UFO musi byc...
czarna dziura wciaga...

moja siostra jak byla w Irlandii w wakacje... kiedy byl wielki deszcz to im zalalo mieszkanie i dach przeciekal bo tam domy jak ze steropiany. nad jej lozkiem ciekla woda i z kropli utworzyl sie krzyz a na nim jaka postac;/ nie wiadomo co to moglo oznaczac.
ktos powiedzial ze to dlatego ze moze kiedys sie moze ktos powiesil w tym domu... :thinking:

moze to cos oznacza :thinking: :thinking: :thinking:

Napisane Feb 7, 2006, 10:59 pm
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Szamal zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

misiek a może to zalanie domku sprawiło , że Twoja siorka miała jakieś haluny ? wieesz , strach , niepokój....:thinking: a jak nie no to sie ciesz ze ona jeszcze zyje....:D

Niedziak , też  mnie ciekawią Swiaty Rownolegle , czytalem ze w takowych kazdy ma swoj odpowiednik czyli naprzykład teraz Ty właśnie zdobywasz mount everest zamiast czytać tego posta ;) nie wiem , ciekawa sprawa 

Napisane Feb 7, 2006, 11:44 pm
michal92

michal92

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to michal92 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm duchy... nie wierze to jest pierdoła, ufo hmmm sam nie wiem bo nagrywano już dużo filmików na których jest ufo a jakoś na zadnych nie bylo ono wyraźne :P

Napisane Feb 8, 2006, 6:40 am
chmieluu

chmieluu

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to chmieluu zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak dla mnie UFA są bo dziwne by było gdybyśmy byli sami ;) Więc są na bank, w duchy eee sam nie wiem.. czarne dziury są - jest to udokumentowane, koniec swiata w 2012 itd to bzdury na maksa! Bardzo mnie ciekawi Trójkąt Bermudzki bo nikt nie wie o co w tym chodzi.. Moze przejscie do innego wymiaru :] Bez kitu zajebiscie.. Jakis teleport :D Ogolnie gdybym miał popełnić samobója a nie popełnia na bank to bym tam poleciał i rozkminił o co chodzi ;) Pozdro :]

Napisane Feb 8, 2006, 7:57 am
Zyga

Zyga

Administrator
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Zyga zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Szamal powiedział(a):

Co myślicie o duchach

wiara katolicka opiera sie o wiare w duchy
Szamal powiedział(a):
ufach

są szarzy
Szamal powiedział(a):
czarncyh dziurach

hmmmmmmmmm no podobno są
Szamal powiedział(a):
koncach swiata w 2012

religia w szkole - koniec świata
Szamal powiedział(a):
dziurawienie drzew malymi palcami u ręki przez mnichów z klasztoru Shaolin

podobno potrafią wiele takich rzeczy
Szamal powiedział(a):
nieodkrytych cywilizacjach

za szafą mam nieodkrytą cywilizacje żyjącą w kurzu

misiek_06 powiedział(a):

moja siostra jak byla w Irlandii w wakacje... nad jej lozkiem ciekla woda i z kropli utworzyl sie krzyz a na nim jaka postac;/ nie wiadomo co to moglo oznaczac.

że ma strasznie rozwiniętą wyobraźnie  ;)

Napisane Feb 8, 2006, 8:19 am
Kruger121

Kruger121

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Kruger121 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jA TAM W NIC NIE WIERZE!! Oprócz Boga.

Napisane Feb 8, 2006, 9:38 am
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

michal92 powiedział(a):
hmmm duchy... nie wierze to jest *****ła, ufo hmmm sam nie wiem bo nagrywano już dużo filmików na których jest ufo a jakoś na zadnych nie bylo ono wyraźne :P
tutaj jest dosc wyraznie

a co myslicie o ktyptozoologii??czyli nauce o nieznanych zwierzetach??

Napisane Feb 8, 2006, 9:45 am Ostatnio edytowane Feb 8, 2006, 9:45 am przez mmatt
heniu13

heniu13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to heniu13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Co za idiotyczny temat......Juz nie macie o czy mgadac tylko o takich bzdetach,wszystko tylko po to zeby nabic posty....Wiesz dla mnie jest dziwnym zjawiskiem dlaczego Chuck Norris spalil mrówkę lupą w nocy ????????

Napisane Feb 8, 2006, 9:56 am
mmatt

mmatt

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mmatt zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

heniu13 powiedział(a):
Wiesz dla mnie jest dziwnym zjawiskiem dlaczego Chuck Norris spalil mrówkę lupą w nocy ??????
hmm...co za inteligentnie sformułowane zdanie...a jak ci sie nie podoba to sie nie odzywaj

Napisane Feb 8, 2006, 10:08 am
Karwan89

Karwan89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Karwan89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mmatt powiedział(a):
a co myslicie o ktyptozoologii??czyli nauce o nieznanych zwierzetach??

Na jakiejś wyspie znaleźli jakieś nowe zwierze, nito małpa, nito kot. My(ja, haradrimm, Gilu89 i jeszcze kilku zioomków z klasy) znaleźliśmy nazwę dla tego zwierzęcia:) Nazywa się ono Kotomałpa:) Co do UFO, lub jak kto woli cywilizacją poza ziemską, to ja w to wierze, bo głupio, by było gdbybyśmy byli sami we wszechświecie. Zresztą z tego co tam kiedys podała NASA to na Marsie jest życie:) Co do duchów to hmn...sam nie wiem, nigdy nie widziałem i chyba nie chce się z takim spotkać:P Czarne dziury, ja sądze że właśnie trójkąt bermudzki jest taka czarną dziurą:) Atlantyda istaniałą na bank, tyle że nie wiadomo dokładnie gdzie, a ocean jest duży i wątpie żeby ktos wydał tak dużo kasy żeby ją znaleść:)

Napisane Feb 8, 2006, 11:19 am
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

[quote=mmatt][url=http://zjawiska.hosted.pl/phpnuke/download33.php]tutaj[/url] jest dosc wyraznie[/quote]

o kurde :stare:

sorry:D

Napisane Feb 8, 2006, 11:42 am Ostatnio edytowane Feb 8, 2006, 11:46 am przez misiek_06
blizzard1

blizzard1

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to blizzard1 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

UFO jest:P
dopoki się w nie wierzy")

Napisane Feb 8, 2006, 12:08 pm
ViRuS18

ViRuS18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ViRuS18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

duchy - sam nie wiem :)
ufo - moze nie ufo ale na europie (ksiezycu saturna) jest kilku kilometrowa warstwa lody a pod nia wielki ocean okalajacy caly ksiezyc :) wiec tam sa idealne warunki do rozwoju organizmow nie potrzebujacych do zycia swiatla (cos takiego jak glony zyjace na dnach naszych ziemnskich oceanow)
Mars - podobno tam zaczyna sie proces ewolucji kilka miliardow lat temu ziemia wg badaczy wygladala podobnie jak teraz wyglada mars - mozliwe ze na marsa bedziemy latac jak do parku jurajskiego z prawdziwymi dionozaurami :)

czarne dziury - jest to mozliwe czarna dziura to gwiazda ktora jest tak kurewsko wielka ze ja pierdole i jeszcze wiecej sciaga ona sila graw wszystko co sie wokol niej znajduje przez co staje sie coraz ciezsza w koncy staje sie ona tak ciezka ze nawet swiatlo ( chyba fotony...) nie moga jej oipuscic

po prostu swiatlo nie ma sily zeby wyjsc od niej

Napisane Feb 8, 2006, 12:35 pm
ViRuS18

ViRuS18

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ViRuS18 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wydaje mi sie ze ten kolop co nagrywal to ufo to on nagrywal pania swietlik i swietliki ktore sie do niej zalecaly :) (widzialem kiedys cos takiego) a potem wzmocnil i rozmazal komputerowo swiatlo

Napisane Feb 8, 2006, 12:39 pm
sXe

sXe

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sXe zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Atlantyda - wierze, na pewno kiedyś istatniała, nie mówiąc o teoriach, że pochodzimy od starożytnych Atlantów, którzy przylecieli na Ziemię z kosmosu (mieli umiejętności telepatii etc.).
Duchy - wierzę, w końcu każdy ma duszę, coś się musi potem z nimi dziać...
UFO - na pewno nie jesteśmy sami w kosmosie.
Mnisi z Shaolin - cudowne chińskie dzieci potrafią robić takie rzeczy siłą woli, nawet mały palec im nie potrzebny.
JA - to już ciężej wytłumaczyć... ")

Napisane Feb 8, 2006, 1:19 pm
wabahaba

wabahaba

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to wabahaba zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja lubie zjawiska niewyjaśnione i wierze ze UFO istnieje ale takie przyjazne człowiekowi niechcace zagłady ludzkości, duchy sa tak czuje a co do a co do mnichów z szaolin to sa nad ludzie ktorzy udowadniaja jaki potencjał fizyczny i duchowy siedzi w człowieku którego przeciętny śmiertelnik nie potrafi wyokrzystać. PoZdRo

Napisane Feb 8, 2006, 1:26 pm
ducha

ducha

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ducha zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Zyga powiedział(a):
Szamal powiedział(a):

Co myślicie o duchach

wiara katolicka opiera sie o wiare w duchy
Szamal powiedział(a):
ufach

są szarzy
Szamal powiedział(a):
czarncyh dziurach

hmmmmmmmmm no podobno są
Szamal powiedział(a):
koncach swiata w 2012

religia w szkole - koniec świata
Szamal powiedział(a):
dziurawienie drzew malymi palcami u ręki przez mnichów z klasztoru Shaolin

podobno potrafią wiele takich rzeczy
Szamal powiedział(a):

misiek_06 powiedział(a):

moja siostra jak byla w Irlandii w wakacje... nad jej lozkiem ciekla woda i z kropli utworzyl sie krzyz a na nim jaka postac;/ nie wiadomo co to moglo oznaczac.

że ma strasznie rozwiniętą wyobraźnie  ;)

Święta racja

Napisane Feb 8, 2006, 1:33 pm
Szamal

Szamal

Member
Wyświetl posty

Szamal powiedział(a):

Zyga powiedział(a):

Nie tylko Ty ;)

wabahaba powiedział(a):
sa nad ludzie ktorzy udowadniaja jaki potencjał fizyczny i duchowy siedzi w człowieku którego przeciętny śmiertelnik nie potrafi wyokrzystać.

W pełni się zgadzam.

Pozdrawiam

Napisane Feb 8, 2006, 6:24 pm Ostatnio edytowane Feb 8, 2006, 6:25 pm przez Szamal
krzynowek

krzynowek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to krzynowek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

misiek_06 powiedział(a):
czarna dziura wciaga...

... jak ja proszek z zozoli :)

Napisane Feb 8, 2006, 6:39 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja