Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Sprzęt » Deski Creme

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Deski Creme, Deski creme
zasadzik

zasadzik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zasadzik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Chę zamówic deske Creme mój kolega mówi mi że nie mam go zamawiać poniewaz jest to niedobra deska??

Dodany

Napisane Feb 8, 2006, 7:24 pm Ostatnio edytowane Apr 24, 2008, 7:11 pm przez bydlak
sk8boy7

sk8boy7

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sk8boy7 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja mam obecnie Creme:)polecam są dobre.
A co do tego to nie kieruj sie ocenami innych ,jeśli sam będziesz dbał to ocenisz czy są dobre czy nie.to nie oni będą na tym jeździc tylko ty :)

Napisane Feb 10, 2006, 4:42 pm
Dziarnooo

Dziarnooo

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Dziarnooo zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Creme napewno jest lepszy niz Speed Demons!

Napisane Feb 13, 2006, 7:08 am
Rumun15

Rumun15

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Rumun15 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja ostatnio zamówiłem Creme mam juz z miecha i na tych warunkach pogodowych deska sie trzyma zero rozwartwień nie pęka nic fajny profil polecam .Mi pasuje 

Napisane Feb 13, 2006, 9:39 am Ostatnio edytowane Feb 13, 2006, 9:40 am przez Rumun15
PINGWAy

PINGWAy

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PINGWAy zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystkie deski są takie same!
wszystkie deski robią w Chinach, albo w Stanach, ale nie różnią one się niczym! profil mogą mieć inny czy coś, ale to tylko deska. 7 warstw sklejki. sklejki! nie ma wyboru między deską z ołowiu, tytanu, a z drewna i te pe! a to że jedna się łamie wcześniej, a druga później to wina lądowania, przykręcenia traków itd. czasami zależy to też od warunków jak były przechowywane w sklepie! jak w wilgoci np. to traki Independent mogą prędzej się złamać niż Romany przechowywane w dobrych warunkach.
niektóre rzeczy są słabe jak ja widziałem np. traki po 10 zł, ale to były zwykły cienki aluminium. a różnica speed emons - creme to żadna kurwać róznica!
weźcie sobie to do serca...
peace...

Pozdrawiam,
PINGWAy

Napisane Feb 14, 2006, 12:26 pm
kinciol77

kinciol77

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to kinciol77 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

mój kolega miał decka creme jezdziło mu sie dobrze ale wpadła mu pod samochód i poszła w pizdu....

Napisane Feb 20, 2006, 6:22 pm Ostatnio edytowane Oct 29, 2006, 7:25 pm przez kinciol77
atomik

atomik

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to atomik zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

szczerze ta sa do dupy, jezdzilem na decku creme 3 dni, po drugim dniu sie rozwarstwil, a po trzecim pekl!! nie wiem moze kupilem jakas wadliwa, ale wiem ze wiecej juz kremowej deski nie kupie, no i tyle

Napisane Apr 3, 2006, 1:10 am
SeJezdze

SeJezdze

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to SeJezdze zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

aktualnie mam decka creme.. co powiedziec. deski nie roznia sie bardzo od siebie. ale jak ktos chce kupic creme to radze kupic cos innego.. strasnie deseczka sie kruszy, taile starsznie mi sie wystzrpily.. ;/

Napisane Apr 4, 2006, 4:04 pm
pbartek

pbartek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to pbartek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

yh:( szkoda gadac, niecale 3 tyg. deska, malo zdarta i sie dzis zlamala;( myslalem ze creme sa mocniejsze ale sie mylilem, jedynie co maja fajnego to profil.....

Napisane Apr 11, 2006, 8:16 pm
PeRsiL

PeRsiL

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to PeRsiL zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Ja miałem dwa decki Creme ... powiem wprost jakościowo to coś pomiędzy amokiem a dech amerykańską ... dobre dla początkujących i średnio zaawansowanych że tak się wyrażę tzn dla ludzi jeźdzacych spokojnie to długo będzie służył ;)

Napisane Apr 12, 2006, 3:19 pm
darassk8

darassk8

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to darassk8 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

PINGWAy powiedział(a):
wszystkie deski są takie same!
wszystkie deski robią w Chinach, albo w Stanach, ale nie różnią one się niczym! profil mogą mieć inny czy coś, ale to tylko deska. 7 warstw sklejki. sklejki! nie ma wyboru między deską z ołowiu, tytanu, a z drewna i te pe! a to że jedna się łamie wcześniej, a druga później to wina lądowania, przykręcenia traków itd. czasami zależy to też od warunków jak były przechowywane w sklepie! jak w wilgoci np. to traki Independent mogą prędzej się złamać niż Romany przechowywane w dobrych warunkach.
niektóre rzeczy są słabe jak ja widziałem np. traki po 10 zł, ale to były zwykły cienki aluminium. a różnica speed emons - creme to żadna *****ć róznica!
weźcie sobie to do serca...
peace...

Pozdrawiam,
PINGWAy

szczerze mówiąc to pingway ma po części racje ale po części nie dlatego bo w tych czasach sa rozne deski np.amok no wedlug mnie sa dobre ale porownaj amoka z deckiem element jakos deck element sie nie kruszy i jest bardzo wytrzymaly a amok co prawda jest wytrzymaly ale widac roznice co nie sadze ze drozsze decki sa mocniejsze ale tak naprawde karzda deska sie rozni profilem np. control morld itd poto jest tyle blacikow bo karzdy woli inny profil  powiem kruko

ózne blaty dla ludzi jeżdrzących różnie

edit tomek: poprawiłem opcję cytowania ;)

Napisane Apr 20, 2006, 9:38 pm Ostatnio edytowane Dec 15, 2006, 4:17 pm przez tomeckc
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Dziarnooo powiedział(a):
Creme napewno jest lepszy niz Speed Demons!

ojj Balon mylisz sie, sam miałem Creme, po 2 miesiącach pękł mi nose.. A speed demony są ogolnie zajebiste;) :D

Napisane May 3, 2006, 5:51 pm
zolw89

zolw89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to zolw89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nawet nawet ale rozarstwia sie tile w kazdym widzialem juz takie 3 pierwsze 4 wartswy na trilu zdzieraja sieszybko a 3 pozostalem odrywaja sie do góry. Pozatym luz.

Napisane May 18, 2006, 8:55 am
Daniel880

Daniel880

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Daniel880 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

zalezy jak jezdzisz jak jedzisz hardcorowo to nieradze kupować a jak jezdzisz najczęściej po flacie i nie często skaczesz ze schodów to kup sobie jak za taką cene ale wybur nalezy do coiebie

Napisane May 18, 2006, 2:16 pm
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

qpuj juz miałem dwie i zapewne bede miał trzecią

Napisane May 29, 2006, 1:08 pm
acmeone

acmeone

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to acmeone zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

miałem deske creme..

w sumie zajebiscie sie na niej jezdzilo ale poszła w 1,5 miesiaca:(

Napisane May 29, 2006, 2:44 pm Ostatnio edytowane May 29, 2006, 2:44 pm przez acmeone
ddamaszk

ddamaszk

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ddamaszk zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

acmeone powiedział(a):
miałem deske creme..

w sumie zajebiscie sie na niej jezdzilo ale poszła w 1,5 miesiaca:(

1,5 miecha to normalny czas na decka.

Napisane May 29, 2006, 4:44 pm
florekc-c

florekc-c

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to florekc-c zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Creme sa spoko mialem 2 miechy i pekla przy 36 flipie na flacie, ale nie jestem zly bo wysoko podskoczylem i ostro spadlem jedna noga miedzy srodek deski a tylnie srubki i w tym miejscy sie zlamala druga noga spadlem normalnie z przodu;p ale ogolnie creme to kozackie blaty i wlasnie kupilem drugiego bo bylem zadowolony dla mnie 2 miechy to tak w sam raz jak deska trzyma moj kumpel tez ma crema i zbliza sie 2 miesiace i trzyma sie niezle wiec POLECAM CREMY!

Napisane May 29, 2006, 6:33 pm
M4ly90

M4ly90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to M4ly90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja niestety trafilem na suchą..:/ i sie szybko rozwarstiła:(

Napisane Jun 22, 2006, 9:35 am
mariasz90

mariasz90

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to mariasz90 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

bardzo dobre sa kazdy kto mial z moich kumpli no to mi polecaja tylko na ceremach chca jezdzic bardzo dobre deki mozna je polecic :)

Napisane Aug 15, 2006, 9:54 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja