Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Muzyka » Rock / Metal » Metallica

Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Metallica
shadow123

shadow123

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to shadow123 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak w temacie piszccie jaka plyta Metallici jest dla was najlepsza  :)
Moja to "Ride the Lighting" - niby tylko 8 utworow ale ten album po prostu wymiata.Jedne z ich najlepszych utworow sa na tej plycie-Ride the lighting, For whom the bell tools, Creeping death, Fade to black, Call of Ktulu, Escape - to sie qrwa nazywa muza! :) ;) B)
Drugie miejsce ma oczywiscie "Master of puppets" - Master of puppets, Leper messiah, Battery(argh jaka moc!) ;)
A trzecia z ich najlepszych plyt to... "Reload" Nie taka ciezka ale swietna muzyka.
A tak wogole wszystkie ich albumy sa swietne, Metallica to jeden z najlepszych zespolow jakie istnieja, wszystkie utwory sa wyjebane w jakims detalu.
pzdr

Napisane May 12, 2005, 4:41 pm Ostatnio edytowane May 12, 2005, 4:46 pm przez shadow123
Punkd89

Punkd89

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Punkd89 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Bardzo lubie ten zespół i interesuje się nim już od ponad roku. Mam parę oryginalnych płyt a reszta niestety piraty. Ja nie mam najlepszej płyty. Każda ma swój urok i coś w sobie. Poczynając od Kill Em' All. Super old schoolowa płyta. Jeszcze młoda metallica (mieli wtedy po 21 lat :)) a już wie co to metal lub po porstu hard rock. Potem Ride The Lighting. Super płyta. Pojawiła się na niej pierwsza ballada. Potem mocna bardzo brzmienie Master Of Puppets. Black Album jedna z najlepszych płyt w historii muzyki no i hard rockowe load i reload. Fajne teledyski i już nie metalowe piosenki tylko rockowe. Potem Garage z Coverami, S&M i ST.Anger.

Napisane May 12, 2005, 8:59 pm
losos14

losos14

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to losos14 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

hmmm co tu duzo mówic najlepszy album to master of puppets :D a moja ulubiona piosenka metallicy to Kall of ktulu albo no leaf clover

Napisane May 29, 2005, 5:35 pm
fingerboarderz

fingerboarderz

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to fingerboarderz zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Black Album

Piekne

Nie ma piosenki ktora nie wpada w ucho.

Napisane Jun 3, 2005, 7:49 am
black2525

black2525

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to black2525 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Nie przepadam za balladami, uwielbiam dwie płyty Metallicy."Master Of Puppets"- doskonała płyta, mnóstwo hitów.No i oczywiście stara szkoła- "Kill 'em all".Piosenki z obydwu niezłe do grania na gitarze.

Napisane Jun 4, 2005, 5:46 pm
Goofer

Goofer

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Goofer zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Master Of Puppets" i "Ride The Lightning".... istna poezja... :D
A mój ulubiony kawałek tegoż zespołu to "Orion"... niby tylko instrumental, ale mnie przechodzą ciarki za każdym razem jak go słucham B)

Napisane Jun 25, 2005, 11:26 pm
Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to ville zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

"Master of Puppets" oczywiście :P. Był to ostatni album z Cliffem :(

Napisane Jul 6, 2005, 9:41 pm
soltys

soltys

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to soltys zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mnie się podoba "Garage inc" i "Kill'em all"

Napisane Jul 12, 2005, 8:28 pm
Annnia

Annnia

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Annnia zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

wszystkie płyty Metalliki są świetne, ale jednak najbardziej ciągnie mnie chyba do tzw. czarnego albumu :) co prawda, do słuchania on najbardziej :):)

Napisane Jul 13, 2005, 8:28 pm
peperoni

peperoni

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to peperoni zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

st.anger a dlatego że jest ciężka

Napisane Jul 16, 2005, 10:25 am
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mile3k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ja nienwidze tlyko ostaniego albumu Metallici.. ale sadze ze najlepszej plyty nie ma.. ja bym dal remis Reload Muster of Puppets Ride in the Lighting

Napisane Jul 17, 2005, 11:48 pm
Ewcius

Ewcius

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ewcius zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

moze nazwiecie mnie pseudometalem, ale mnie najbardziej podoba sie S&M =]

Napisane Jul 24, 2005, 5:49 am
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Mile3k zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

lol... nie bede juz tego komentowal...

*Napisane Jul 24, 2005, 10:46 pm
Ewcius

Ewcius

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ewcius zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Mile3k powiedział(a):

i dobrze ^^'

Napisane Jul 24, 2005, 11:33 pm
Mile3k

Mile3k

Member
Wyświetl posty

Ewcius powiedział(a):
Mile3k powiedział(a):

i dobrze ^^'

ja tez sie z tgo ciesze :P

Napisane Jul 25, 2005, 10:31 am
Marsus

Marsus

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Marsus zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Z jakiej plyty jest the unforgiven 2? Lubie go i No Leaf CLover najbardziej, tylko nie znam sie na plytach

Napisane Aug 12, 2005, 11:41 pm
Ratkes

Ratkes

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Ratkes zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Slucham Metallici od paru latek i przyznaje że S&M nie jest wcale taka zla!! No ale najleprze plyciwo to dla mnie Back Album!! A piosnka to For whom the bell tolls!!

Napisane Dec 2, 2005, 9:22 am
sic9

sic9

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to sic9 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

najlepsze dla mnie to : black album , master of puppets, load-reload pozdrawiam

Napisane Dec 15, 2005, 5:59 pm
poplas13_nidzica

poplas13_nidzica

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to poplas13_nidzica zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

kill'em all ride ,the lighting ,master of puppets ,...and justice for all , black album , st. anger wszystkie te albumy są super a co do load i reload to jest na nich z 5 świetnych piosenek reszta średnia .

Napisane Feb 9, 2006, 11:51 am
misiek_06

misiek_06

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to misiek_06 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

st. anger bo lubie ciezka muze czasem ;]

Napisane Feb 9, 2006, 12:09 pm
Strony: << poprzednia 1, 2, 3, 4, 5 ... następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja