Załóż konto Szukaj Pomoc

skateshop poleca
skateshop
         » Forum andegrand » Skateboard » Miejscówki » Wie możer ktoś gdzie można po...

Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja
Wie możer ktoś gdzie można pojeździć w Bydgoszczy????, Błagam pomóżcie !!!!!
greenhood

greenhood

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to greenhood zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jestem początkującym sk8-em i niestety nie wuiem gdzie możemy z kumplami zaatakować czy może jest jakiś sęsowny skatepark?????

*Napisane Feb 9, 2006, 2:13 pm
frycol_hiphop

frycol_hiphop

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to frycol_hiphop zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

więc nie masz racji napomniq, ja jestem z Bydgoszczy i jest skatepark w Fordonie, a wnim znajduje się: minirampa TechRamps, ścianka, quaterki 2, hopka, grindbox budowany przez nas i bank budowany przez nas

EDIT:

a sorry nie zauważyłem tego tekstu na dole, no własnie czyli napomniq wymienił wszystkie miejscówki

w lisopadzie 2006 doszedl jeszcze funbox i quater techrampsa. Wszystko co w skateparku, można zobaczyć w mojej galerii

EDIT 2007 rok! -

Od lipca 2007 istnieje również skatepark w bydgoskim Myślęcinku
[url=www.sse.bydgoszcz.pl]więcej info[/url]

Napisane Mar 26, 2006, 10:39 am Ostatnio edytowane Dec 4, 2007, 6:32 pm przez frycol_hiphop
miki13

miki13

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to miki13 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

No jasne! Nowy sk8park w Bydzi jaes zarąbisty :cyclops:

Napisane Dec 4, 2007, 12:15 pm
Sznapek

Sznapek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sznapek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

ale łepek -.-

Bydgosz

poszukaj ;<

raczej do zamknięcia ;]

Napisane Dec 4, 2007, 9:42 pm
TIGER0

TIGER0

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to TIGER0 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

jest kilka fakjnych gapów na jana teski przy barze mlecznym

Napisane Dec 4, 2007, 10:37 pm
Sznapek

Sznapek

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to Sznapek zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

up@
dobre ;d
a może byś wymienił co masz na podwórku?
gdzie się znajduje to twoje podwórko...
<MORE INFO>

PoZdRo  B)

Napisane Dec 5, 2007, 12:01 am Ostatnio edytowane Dec 5, 2007, 12:03 am przez Sznapek
BTM

BTM

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to BTM zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

skatepark jest wyrabany wiec,,, milej jazdy:D

Napisane Dec 11, 2007, 11:26 am
detekflip3

detekflip3

Member
Wyświetl posty

Send a personal messsage to detekflip3 zgłoś post do moderacji Odpowiedz z cytatem Przejdź do góry strony

Jak jestes poczatkujacy to ty na skatepark sie wybierasz?? ty juz flipy chcesz ciac??  pocwicz przed domem anie a pozniej za skatepark sie wez    |*_|

Napisane Dec 11, 2007, 1:31 pm
Sznapek

Sznapek

Member
Wyświetl posty

up@ hahahahaha
ale ja mam bekę z ciebie ^^
jak ja ollie nie umiałem to sie z kolegą co też nic nie umiał
wybraliśmy się na skate park gdzie była rampa,quater, i mini rampa  ;s był bank rurki itp...
na rampie nauczyliśmy się pompować,grind z miejsca rurka była pochylona w duł,
rock and rolla, i kilka innych triczków :S
śmiało na skate park !

Napisane Dec 13, 2007, 6:59 pm
Strony: << poprzednia 1 następna >> Odpowiedz w temacie Stwórz nowy temat CStwórz nową sonde moderacja